Psychiatra - polecenie (nie w sprawie orzeczenia)

Moderator: Moderatorzy WBP

DobryPanu
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 31 lipca 2023, 09:42
Tematy: 1
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Psychiatra - polecenie (nie w sprawie orzeczenia)

Post autor: DobryPanu »

Witam serdecznie, zanim posypia sie odpowiedzi typu "masz tu spis chorób"

Zaznaczę, ze u mnie żadna choroba zdiagnozowana nie była, zdiagnozowano mi po prostu "epizod kryzysowy", do tego doszły choroby, które mogą wysyłać objawy podobne do zaburzeń lekowych, depresyjnych itp Choroby jak hashimoto czy hipoglikemia reaktywna.

jak ktoś nie ma nic ciekawego do powiedzenia to proszę, nie atakujcie, nie jestem kombinatorem który poszukuje "tajemniczego rozwiązania",

zmęczenie, brak energii zawsze był interpretowany jako objawy depresyjne, a ja do niedawna ufałem lekarzom i poszedłem za rada psychiatry, który stwierdził — kryzys spowodowany wypaleniem zawodowym i zaproponował mi leczenie i odpoczynek od stresującej pracy.

Pytam nie o to, czy ktoś przeżył podobne historie, ma w papierach leczenie bez zdefiniowanej choroby psychicznej, ale czy ktoś zna psychiatręvz którym można się umówić na wizyte, nie w celu dostania orzeczenia, ale który zna się w tej dziedzinie i może wyjaśnić co mogę zrobić, aby udowodnić swój stan zdrowia. Niestety, ale "rady" kolegów ze strzelnicy mnie trochę załamują, a wiele osob ktore znam dostają pozwolenia, a zdecydowanie nie powinni (okaleczenia, alkoholizm) a ja po prostu nie kłamie i tego robić nie będę.

pozdrawiam
Gsxr1000
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 18
Rejestracja: 17 października 2023, 02:29
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Psychiatra - polecenie (nie w sprawie orzeczenia)

Post autor: Gsxr1000 »

Nie wiem czy coś zrobiłeś w tym temacie, ale polecam wybrać się do endokrynologa i zrobić wszystkie badania hormonów, nie tylko tarczycy. Hormony maja ogromny wpływ na nasze samopoczucie, jeśli okaże się, ze masz jakieś problemu z hormonami to wtedy idź do psychiatry z diagnoza od specjalisty. Jeśli jest problem z hormonami to wdrożone leczenie na pewno pomoże. Druga sprawa sprawdź jelita i pasożyty, bo tak naprawde objawy jakie opisujesz, nie musza mieć nic wspólnego z psychika. Wszystkie większe kłopoty zdrowotne biorą się od przewodu pokarmowego. Polecam Ci pełna diagnostyke. Pozdrawiam
DobryPanu
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 31 lipca 2023, 09:42
Tematy: 1
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Psychiatra - polecenie (nie w sprawie orzeczenia)

Post autor: DobryPanu »

Witam,

Tak, okazalo sie, ze sprawa lezy po stronie hormonalnej.
pozdrawiam!
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Prawo i broń - WBP”