Funkcjonariusze nieumundurowani _ pytanie do znawców tematu.

Moderator: Moderatorzy WBP

Dale
Gość
Gość
Reactions:
Tematy: 
Grupa: Goście

Post autor: Dale »

montrala pisze: Spoko, stare i znane. Osobiście opowiedziałem ten dowcip wiele lat temu Prezesowi GUC (chyba zresztą najlepszemu jaki GUC czy cała PAC kiedykolwiek miała). Uśmiał się i stwierdził że tym bardziej trzeba się brać do roboty :)
Do czasu kiedy celnik z dziesięcioletnim stażem będzie zarabiał mniej niż wózkowy, czy szeregowy magazynier (przynajmniej w podmiotach które kontrolowałem), w SC nie będzie dobrze. Pomijam już braki typu: Komputery, kalkulatory czy zwykłe długopisy.
Awatar użytkownika
montrala
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 5431
Rejestracja: 29 sierpnia 2005, 16:01
Tematy: 0
Lokalizacja: z Azji
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: montrala »

Dale pisze:
montrala pisze: Spoko, stare i znane. Osobiście opowiedziałem ten dowcip wiele lat temu Prezesowi GUC (chyba zresztą najlepszemu jaki GUC czy cała PAC kiedykolwiek miała). Uśmiał się i stwierdził że tym bardziej trzeba się brać do roboty :)
Do czasu kiedy celnik z dziesięcioletnim stażem będzie zarabiał mniej niż wózkowy, czy szeregowy magazynier (przynajmniej w podmiotach które kontrolowałem), w SC nie będzie dobrze. Pomijam już braki typu: Komputery, kalkulatory czy zwykłe długopisy.
No wiesz, właśnie wtedy ktoś wpadł na genialny pomysł, że skoro cło zaczyna zmierzać w dobrym kierunku (co jest niebezpieczne dla interesów elit), to trzeba zlikwidować jego niezależność i włączyć w struktury MF - przy okazji wywalająć "z powodu likwidacji stanowiska" wszystkich reformatorów.
Używam broni marki HK od Heckler&Koch i Cenzin, używam optyki od firmy Kahles, strzelam ze strzelby Typhoon Defence F12 od Omega Military Poland oraz używam amunicji Hornady od firmy Hubertus Pro Hunting.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Prawo i broń - WBP”