Jakim prawem skasowano mój dzisiejszy post?

Moderator: Moderatorzy WBP

wandi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 49
Rejestracja: 29 marca 2004, 22:30
Tematy: 12
Lokalizacja: Darłowo
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Jakim prawem skasowano mój dzisiejszy post?

Post autor: wandi »

Szanowni forowicze moderator pozwolił sobie na skasowanie mojego dzisiejszego postu z linkiem przedstawiającym stanowisko PO i premiera Tuska w sprawie liberalizacji zasad przyznawania pozwoleń na broń. Jest to rzecz niesłychana. Ktoś nam próbuje założyc kaganiec na twarz. Prosze o poparcie mojego protestu wobec osoby która sobie na to pozwoliła. Oświadczam zarazem jeśli nie zostane przeproszony za to co uczyniono z moim postem lub nie dostane satysfakcjonującego wyjaśnienia sprawy czyli wyjasnienia dlaczego to uczyniono, znikam z tego pseudo- wolnego głosu strzelców i sympatyków strzelectwa. Zaręczm że nie było w poście nic zdrożnego i prosze forowiczów o wsparcie.
Uwaząłęm dotychczas że to forum dyskusyjne jest głosem wolnych ludzi. Widocznie moderator wolnośc rozumie inaczej przynajmnie wobec obecnej władzy. Chciało by się krzyknąc na kolana niewolniku. My jeszcze jesteśmy wolni. Pozdrawiam wszystkich.
Oto link:

http://wiadomosci.onet.pl/2096694,11,tu ... ,item.html
Hej strzelcy wraz, nad nami orzeł biały...
Awatar użytkownika
tadeusz45
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 728
Rejestracja: 24 listopada 2007, 14:57
Tematy: 0
Lokalizacja: warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: tadeusz45 »

cholera próbowałem dołączyć swoją wypowiedz to mnie zaczęło wylogowywać. Ponieważ trzykroć dziś się logowałem również mógłby ktoś wyjaśnić
Awatar użytkownika
dect
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 334
Rejestracja: 27 listopada 2007, 16:10
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Jakim prawem skasowano mój dzisiejszy post?

Post autor: dect »

wandi pisze:Szanowni forowicze moderator pozwolił sobie na skasowanie mojego dzisiejszego postu z linkiem przedstawiającym stanowisko PO i premiera Tuska w sprawie liberalizacji zasad przyznawania pozwoleń na broń. Jest to rzecz niesłychana. Ktoś nam próbuje założyc kaganiec na twarz. Prosze o poparcie mojego protestu wobec osoby która sobie na to pozwoliła. Oświadczam zarazem jeśli nie zostane przeproszony za to co uczyniono z moim postem lub nie dostane satysfakcjonującego wyjaśnienia sprawy czyli wyjasnienia dlaczego to uczyniono, znikam z tego pseudo- wolnego głosu strzelców i sympatyków strzelectwa. Zaręczm że nie było w poście nic zdrożnego i prosze forowiczów o wsparcie.
Uwaząłęm dotychczas że to forum dyskusyjne jest głosem wolnych ludzi. Widocznie moderator wolnośc rozumie inaczej przynajmnie wobec obecnej władzy. Chciało by się krzyknąc na kolana niewolniku. My jeszcze jesteśmy wolni. Pozdrawiam wszystkich.
\l
Wandi, polecam relanium. Twoj watek byl dublem wiec zostal przeniesiony do watku o ustawie - to po pierwsze primo.
Po drugie primo - nie uderzaj w wysokie tony (kaganiec na twarz, przeprosiny bo jak nie to znikam, niewolnictwo)
I po trzecie primo - ultimo, na forum nie ma demokracji tylko musi byc lekki zamordyzm bo by ludzie modom zrobili z forum burd..

Moda przepraszam za wczucie sie w role pouczajacego, ale jak ktos pisze takim stylem to mi rece opadaja...
Awatar użytkownika
montrala
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 5431
Rejestracja: 29 sierpnia 2005, 16:01
Tematy: 0
Lokalizacja: z Azji
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Jakim prawem skasowano mój dzisiejszy post?

Post autor: montrala »

wandi pisze:Szanowni forowicze moderator pozwolił sobie na skasowanie mojego dzisiejszego postu z linkiem przedstawiającym stanowisko PO i premiera Tuska w sprawie liberalizacji zasad przyznawania pozwoleń na broń. Jest to rzecz niesłychana. Ktoś nam próbuje założyc kaganiec na twarz. Prosze o poparcie mojego protestu wobec osoby która sobie na to pozwoliła. Oświadczam zarazem jeśli nie zostane przeproszony za to co uczyniono z moim postem lub nie dostane satysfakcjonującego wyjaśnienia sprawy czyli wyjasnienia dlaczego to uczyniono, znikam z tego pseudo- wolnego głosu strzelców i sympatyków strzelectwa. Zaręczm że nie było w poście nic zdrożnego i prosze forowiczów o wsparcie.
Uwaząłęm dotychczas że to forum dyskusyjne jest głosem wolnych ludzi. Widocznie moderator wolnośc rozumie inaczej przynajmnie wobec obecnej władzy. Chciało by się krzyknąc na kolana niewolniku. My jeszcze jesteśmy wolni. Pozdrawiam wszystkich.
Oto link:

http://wiadomosci.onet.pl/2096694,11,tu ... ,item.html
Z tego co widzę, to Twój post nie został skasowany tylko dołączony do zasadniczego wątku, gdzie temat ten jest od dawna dyskutowany. Po prostu regulamin forum nie zezwala na wiele wątków na ten sam temat. Zakładając nowy wątek naruszyłeś regulamin. Więc podziękuj grzecznie moderatorowi, że tylko połączył wątki, a nie dał Ci jeszcze ostrzeżenia. I przeproś za swój atak w tym poście. Zwykłe "gdzie się podział mój post?" bez dodatkowych oskarżeń by wystarczyło.

A post swój możesz znaleźć tutaj: KLIKNIJ MNIE!


EDIT: dect był szybszy :shame:
Używam broni marki HK od Heckler&Koch i Cenzin, używam optyki od firmy Kahles, strzelam ze strzelby Typhoon Defence F12 od Omega Military Poland oraz używam amunicji Hornady od firmy Hubertus Pro Hunting.
wandi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 49
Rejestracja: 29 marca 2004, 22:30
Tematy: 12
Lokalizacja: Darłowo
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Jakim prawem skasowano mój dzisiejszy post?

Post autor: wandi »

montrala pisze:
wandi pisze:Szanowni forowicze moderator pozwolił sobie na skasowanie mojego dzisiejszego postu z linkiem przedstawiającym stanowisko PO i premiera Tuska w sprawie liberalizacji zasad przyznawania pozwoleń na broń. Jest to rzecz niesłychana. Ktoś nam próbuje założyc kaganiec na twarz. Prosze o poparcie mojego protestu wobec osoby która sobie na to pozwoliła. Oświadczam zarazem jeśli nie zostane przeproszony za to co uczyniono z moim postem lub nie dostane satysfakcjonującego wyjaśnienia sprawy czyli wyjasnienia dlaczego to uczyniono, znikam z tego pseudo- wolnego głosu strzelców i sympatyków strzelectwa. Zaręczm że nie było w poście nic zdrożnego i prosze forowiczów o wsparcie.
Uwaząłęm dotychczas że to forum dyskusyjne jest głosem wolnych ludzi. Widocznie moderator wolnośc rozumie inaczej przynajmnie wobec obecnej władzy. Chciało by się krzyknąc na kolana niewolniku. My jeszcze jesteśmy wolni. Pozdrawiam wszystkich.
Oto link:

http://wiadomosci.onet.pl/2096694,11,tu ... ,item.html
Z tego co widzę, to Twój post nie został skasowany tylko dołączony do zasadniczego wątku, gdzie temat ten jest od dawna dyskutowany. Po prostu regulamin forum nie zezwala na wiele wątków na ten sam temat. Zakładając nowy wątek naruszyłeś regulamin. Więc podziękuj grzecznie moderatorowi, że tylko połączył wątki, a nie dał Ci jeszcze ostrzeżenia. I przeproś za swój atak w tym poście. Zwykłe "gdzie się podział mój post?" bez dodatkowych oskarżeń by wystarczyło.

A post swój możesz znaleźć tutaj: KLIKNIJ MNIE!


EDIT: dect był szybszy :shame:
No tak, ale chyba można by było powiadomić o takich pzrenosinach...Moderatorowi korona by z głowy nie spadła...Dzięki za wiadomość. Pozdrawiam
Hej strzelcy wraz, nad nami orzeł biały...
9x19
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 8028
Rejestracja: 10 marca 2006, 22:04
Tematy: 0
Lokalizacja: Olsztyn KS GARDA
Grupa: RIP
Kontakt:

Post autor: 9x19 »

Tobie widać spadła, skoro zapomniałeś o przeprosinach za gołosłowne sugestie o rzekomo niecnym postępowaniu moderatora. :090:
Grisza
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1525
Rejestracja: 30 listopada 2005, 12:26
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Grisza »

9x19 pisze: :090:
- Through.
- Sru
:)

Czego to ludzie nie wymyślą?
wandi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 49
Rejestracja: 29 marca 2004, 22:30
Tematy: 12
Lokalizacja: Darłowo
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Nie spadła i potrafie przeprosić i niniejszym to czynie.

Post autor: wandi »

Nie tylko punktualnośc jest grzecznoscią królów ale jeśli już jesteśmy przy koronie, także umiejętnośc dostrzegania i przyznania się do swoich błedów. Upraszam jednak sznownego moderatora żeby z wysokości swej władzy pochylił się nad prostym człowieliem i powiadamiał mnie o wszelkich "przenosinach" jakie spotykają moje posty. Forum bron.iveb.pl traktuje powaznie i chciałbym być powaznie traktowany. Serdecznie pozdrawiam wszystkich a jeśli ktoś poczuł sie urażony to przepraszam.
Hej strzelcy wraz, nad nami orzeł biały...
Dale
Gość
Gość
Reactions:
Tematy: 
Grupa: Goście

Post autor: Dale »

Jak "śrubkowy" :) informuje iż wylogowywanie (nawet trzykrotne) należy do lokalnego folkloru. Jako knebla głosu wolności używamy akwizytorów szczoteczek do zębów.
Skutecznie odrywają od klawiatury i są trudni do powiązania z Forum.

A poważnie, czy otrzymujesz powiadomienia o postach i PW ?
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Prawo i broń - WBP”