Jak rejestrujecie - na sport, czy kolekcję?

Moderator: Moderatorzy WBP

rokada
Zarejestrowany użytkownik

Re: Jak rejestrujecie - na sport, czy kolekcję?

Post autor: rokada »

m2c pisze:
25 listopada 2020, 20:34
Dla przyjemności i współzawodnictwa, zwiększenie ilości to tylko dodatek ;)
W pewnym sensie masz rację, ale niestety ja nie znajduję przyjemności we współzawodnictwie w robieniu czegoś, czego nie umiem robić w stopniu przynajmniej dobrym. Tak już mam. Nie chodzi tu bynajmniej o wstydzenie się tego, że się czegoś nie umie, bo "nie umiem" to normalny stan kogoś, kto nie urodził się w stanie "umiem" (a takich jest bardzo niewielu), i nie ma powodu się tego wstydzić. Po prostu moim zdaniem współzawodnictwo ma sens dopiero wtedy, gdy panuje się nad tym, co się robi :)

rokada

Post autor: rokada »

KG92RS pisze:
25 listopada 2020, 21:14
dzięki temu mogę się zabezpieczyć (o czym pisałem już wcześniej w tym wątku) przed ewentualnym powrotem zakazu zakupu amunicji do broni kolekcjonerskiej, bo w sportowym zmieszczę po jednej sztuce z każdego kalibru w szafie.
Tak, niestety tu masz dużo racji. W sumie to bardzo smutne, że trzeba na serio rozważać i podejmować takie działania...

KG92RS

Post autor: KG92RS »

rokada pisze:
25 listopada 2020, 22:49
Po prostu moim zdaniem współzawodnictwo ma sens dopiero wtedy, gdy panuje się nad tym, co się robi
Bez przesady. Utrzymanie licencji, to jedna wizyta na strzelnicy w ciągu roku i jakieś 1,5 godziny. Wystarczy strzelić w kierunku tarczy. To tyle tego "współzawodnictwa". Ja to traktuję, jak trening i zabawę, bo zawsze staram się wybierać broń, z której jeszcze nie strzelałem, czym wzbudzam pewną sensację wśród sędziów :)

Wróć do „Prawo i broń - WBP”