Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Błąd nazwy klubu w komunikacie z zawodów

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
chemik22
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Błąd nazwy klubu w komunikacie z zawodów

Postautor: chemik22 » 2019-12-12, 20:13

Hej,

Mam małą zagwozdkę. Czy przy przedłużaniu licencji i wypełnianiu tego papierowego wniosku ma znaczenie z jakimi barwami klubowymi startowałem ?

Sytuacja wygląda tak, w połowie roku zmieniałem klub i jak się okazało gdy sprawdzałem ostatnio starty i komunikaty na stronie związkowej to mam kilka startów zapisanych pod barwami klubu z błędem. Tzn. mam starty przed zmianą barw klubowych zapisanych na konto "klubu po zmianie", co ciekawe mam też start po zmianie barw klubowych zapisanych na konto "starego klubu". Nie wiem jak do tego doszło, i nie wiem czy ma to jakieś znaczenie..

Jedrula

Re: Błąd nazwy klubu w komunikacie z zawodów

Postautor: Jedrula » 2019-12-12, 20:18

Po za klubem raczej nikt tego nie sprawdza, więc jeśli twój własny klub nie zrobi problemu to PZSS na 99% tez nie
Pozdrawiam
Jędrzej

KG92RS

Re: Błąd nazwy klubu w komunikacie z zawodów

Postautor: KG92RS » 2019-12-12, 23:30

To nie ma żadnego znaczenia. Liczy się fakt wzięcia udziału w zawodach.

Wróć do „Prawo i broń - WBP”