Wnioske o liecencję na rok 2019

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
Serex
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 160
Rejestracja: 24 czerwca 2015, 14:42
Tematy: 1
Lokalizacja: Świebodzin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wnioske o liecencję na rok 2019

Post autor: Serex »

Nie. Czeka cie ponowny egzamin na strzelbe. Ale czemu piszesz ze sezon sie skonczyl? Popytaj, poszukaj, przeciez duzo klubow ma jeszcze zawody swiateczne a nawet sylwestrowe na "dostrzelanie" startow.
Awatar użytkownika
mildot
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1398
Rejestracja: 01 września 2011, 12:35
Tematy: 44
Lokalizacja: Bemowo
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wnioske o liecencję na rok 2019

Post autor: mildot »

OK. Dzięki za informację. Właśnie zorientowałem się, ze ten wątek jest deczko o czym innym. Sorki za offtop.
Jestem z Wawy. Sezon Legii na strzelbę najwyraźniej się skończył i w kalendarzu nic nie mają do końca roku. Ale widzę, ze ZKS jeszcze ma więc tam zrobię i doniosę zaświadczenie. Może i na Legii coś jeszcze wydumają w tym temacie - jak znam życie takich co im startów brakuje jeszcze będzie trochę... ;)
Strzelam... bo lubię. ;)
Awatar użytkownika
Ślubek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 606
Rejestracja: 14 marca 2014, 08:27
Tematy: 0
Lokalizacja: Janówek Pierwszy
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Wnioske o liecencję na rok 2019

Post autor: Ślubek »

biper pisze:Weryfikacja licencji online w czasie zawodów: a jak padnie net/serwer to co?
Jak padnie net to i tak komunikat nie pojawi się od razu w sieci. I nic się nie stanie, jeśli będzie na drugi dzień.

Ale, generalnie, co do (braku) sensu weryfikacji deklaracji uczestnika to oczywiście masz rację. Brak zaufania do dorosłego człowieka jest jakiś taki... smutny. :cry:
FIGA1
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 118
Rejestracja: 13 lutego 2010, 13:10
Tematy: 0
Lokalizacja: S-C
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wnioske o liecencję na rok 2019

Post autor: FIGA1 »

mildot pisze:OK. Dzięki za informację. Właśnie zorientowałem się, ze ten wątek jest deczko o czym innym. Sorki za offtop.
Jestem z Wawy. Sezon Legii na strzelbę najwyraźniej się skończył i w kalendarzu nic nie mają do końca roku. Ale widzę, ze ZKS jeszcze ma więc tam zrobię i doniosę zaświadczenie. Może i na Legii coś jeszcze wydumają w tym temacie - jak znam życie takich co im startów brakuje jeszcze będzie trochę... ;)
@mildot dziś masz zawody w klubie Proelia na Jagiellońskiej w Warszawie i tam jest strzelba x 2 , 11.11 masz zawody w Iglicy (strzelnica AGVO) i spokojnie do końca grudnia wyrobisz tę strzelbę nawet i x 4 ;)

@klochard dzięki za podpowiedź tak zrobię - skrobnę maila na biuro iglicy o ten papierek 8-)
FIGA1
Awatar użytkownika
Toost
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1428
Rejestracja: 09 sierpnia 2008, 08:00
Tematy: 5
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wnioske o liecencję na rok 2019

Post autor: Toost »

mildot pisze:OK. Dzięki za informację. Właśnie zorientowałem się, ze ten wątek jest deczko o czym innym. Sorki za offtop.
Jestem z Wawy. Sezon Legii na strzelbę najwyraźniej się skończył i w kalendarzu nic nie mają do końca roku. Ale widzę, ze ZKS jeszcze ma więc tam zrobię i doniosę zaświadczenie. Może i na Legii coś jeszcze wydumają w tym temacie - jak znam życie takich co im startów brakuje jeszcze będzie trochę... ;)
Na ZKS masz strzelbę dynamiczną S10. Najbliższe 16.11 i 30.11 od 15tej. Płacisz 50zł, strzelasz do 10ciu poperów i załatwione
pozdrawiam Tomek
36, 9x19, 22LR, 6.5x55SE, 45ACP, 38Spec, 223Rem, 308Win, 44Mag, 12/76, 357Mag, 7.62x39, 9x18, 7.62x25
Awatar użytkownika
mildot
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1398
Rejestracja: 01 września 2011, 12:35
Tematy: 44
Lokalizacja: Bemowo
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wnioske o liecencję na rok 2019

Post autor: mildot »

Dzięki. Tak zrobię. Nie wiem czy coś trafię bo drugi raz będę miał strzelbę w rękach... ale starty będą! ;)
Strzelam... bo lubię. ;)
Awatar użytkownika
Skraaj
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 60
Rejestracja: 07 września 2014, 14:16
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wnioske o liecencję na rok 2019

Post autor: Skraaj »

mildot pisze:Dzięki. Tak zrobię. Nie wiem czy coś trafię bo drugi raz będę miał strzelbę w rękach... ale starty będą! ;)
Skocz jak Ci kolega wyżej radził do Iglicy (strzelnica AGVO), SP5 i SP10 strzelisz za jednym przyjściem dwa starty i po problemie - licencja przedłużona. Mają zawody dwa razy w miesiącu. Jak dobrze trafisz to jednego dnia złapiesz wystarczająco konkurencji żeby przedłużyć wszystko. W razie czego prowadzący podpowie co i jak. Jak obiektu nie lubię tak na zawody to lubię tam przychodzić. Szkoda płacić 400 na egzamin.
s1k0r3k
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 390
Rejestracja: 20 kwietnia 2016, 09:40
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wnioske o liecencję na rok 2019

Post autor: s1k0r3k »

Ja również polecam zawody na Iglicy. Mimo że należę do innego klubu, od 2 lat na zawody ze strzelby jeżdżę właśnie tam. Po pierwsze 1 dnia strzelisz strzelbę x 2. U mnie konkurencja na strzelbę jest 1 i do tego kilometrowa kolejka. Po 2. Na każdych zawodach na jakich byłem, instruktorzy AGVO sypnęli mi wiadro dobrych rad.
KG92RS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3741
Rejestracja: 29 grudnia 2016, 06:51
Tematy: 51
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wnioske o liecencję na rok 2019

Post autor: KG92RS »

Skraaj pisze: Skocz jak Ci kolega wyżej radził do Iglicy (strzelnica AGVO) (...) Jak dobrze trafisz to jednego dnia złapiesz wystarczająco konkurencji żeby przedłużyć wszystko.
U nich, to trzeba chyba wyjątkowo źle trafić, żeby to się nie udało...
Awatar użytkownika
lasooch
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 200
Rejestracja: 12 marca 2017, 14:37
Tematy: 0
Lokalizacja: Pruszków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wnioske o liecencję na rok 2019

Post autor: lasooch »

mildot pisze:Jestem z Wawy. Sezon Legii na strzelbę najwyraźniej się skończył i w kalendarzu nic nie mają do końca roku.
11 listopada będą zawody dynamiczne w Rembertowie, 3 tory, w tym 2 ze strzelbą = 2 konkurencje ;)

Tak swoją drogą... Wy tu piszecie o internetach, nowych systemach, a ja właśnie dostałem list z klubu o mniej więcej takiej treści: składka klubowa + pzss + wmzss proszę przelać na wskazane konto klubu lub wpłacić osobiście w kasie. Wniosek o przedłużenie licencji złożyć w biurze klubu wraz z potwierdzeniem kompletu startów. I tyle z cyfryzacji ;laughing:
Ostatnio zmieniony 06 listopada 2018, 17:59 przez lasooch, łącznie zmieniany 1 raz.
s1k0r3k
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 390
Rejestracja: 20 kwietnia 2016, 09:40
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wnioske o liecencję na rok 2019

Post autor: s1k0r3k »

A mi dzisiaj pokazał się wniosek o przedłużenie DO DRUKU na portalu.
krzychu22lr
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1077
Rejestracja: 25 maja 2013, 19:41
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wnioske o liecencję na rok 2019

Post autor: krzychu22lr »

Rzeczywiście, jest coś takiego. Tylko, że wygląda to bardziej jak wniosek o patent z rubryką na orzeczenie lekarskie. I żeby było ciekawiej, w rubryce przeznaczonej dla komisji licencyjnej jest napisane, że przyznana licencja jest ważna do 31.12.2018. W moim przypadku również system uważa, że jestem członkiem klubu od października 2017 - może oddadzą mi nienależnie zapłacone składki członkowskie? :-D

Ta nowoczesność w domu i zagrodzie w wykonaniu PZSS jeszcze nas wszystkich mocno kopnie w cztery litery.
Szpieg ze Stumilowego Lasu.
Ickx
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 31
Rejestracja: 12 kwietnia 2017, 08:09
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wnioske o liecencję na rok 2019

Post autor: Ickx »

Mnie zastanawia jak wygląda teraz kwestia zmiany barw klubowych ?

Bo teraz tak, jeżeli kliknę przedłuż licencję to wniosek pójdzie do starego klubu, który chciałbym zmienić. Zatem jeżeli dobrze rozumiem to najpierw muszę przejść procedurę zmiany barw klubowych, poczekać aż PZSS mnie uaktualni w swojej bazie i dopiero wtedy kliknąć wniosek o nową licencję ?

Jak to teraz wygląda ? Ktoś ma pojęcie ?
Tomtap
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 622
Rejestracja: 31 października 2018, 09:47
Tematy: 21
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wnioske o liecencję na rok 2019

Post autor: Tomtap »

wykreśleń i wpisów dokonuje kierownictwo klubu, trwa to kilkanaście sekund i od razu widać zmiany. stary klub musi usunąć informację o Twojej do nich przynależności i wówczas nowy może natychmiast wpisać aktualną informację.
boromistrz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 160
Rejestracja: 21 sierpnia 2013, 22:03
Tematy: 16
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wnioske o liecencję na rok 2019

Post autor: boromistrz »

Ktoś już widział swoj panel w portalu po usunięciu go z klubu, co jest wpisane w rubryce gdzie przed usunięciem była nazwa klubu?
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Prawo i broń - WBP”