Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Dostęp do broni myśliwskiej - Rosja

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
Yurko
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Dostęp do broni myśliwskiej - Rosja

Postautor: Yurko » 2018-11-02, 15:57

Jasne, że "real" jest lepszy. Ja gdy tylko wróciłem do ulubionej zabawki z dzieciństwa, czyli wiatrówki = przestałem się zupełnie bawić w strzelanki na komputerze. Próbowałem, ale okazało się, że komputer jest nudny. Więc co tu mówić o strzelbie kaliber "12"...

GRZESIUNIO

Postautor: GRZESIUNIO » 2018-11-02, 18:31

Temat jest o dostępie do broni a dyskusja na temat jednego zdarzenia w Rosji i snucie hipotez.
Baikal 442,TOZ-17 01,kbk AK MS,IŻ-38

Awatar użytkownika
oldtimer

Postautor: oldtimer » 2018-11-02, 19:12

Temat jest o tym jak się mają rosyjskie przepisy o dostępie do broni do tragedii jaka miała miejsce w szkole w Kerczu. Na razie jak na mój starczy gust cała dostępna opinii publicznej oficjalna wersja zdarzeń to zbieg dziwnych przypadków - a jak mawiał stary ubek: dwa przypadki to nie przypadek :)
IŻ-38;niezidentyfikowana "D50" a'la Mauser;Daisy mod.92; Escopeta Avancarga 12GA

Wróć do „Prawo i broń - WBP”