Walne PZSS 2018

Moderator: Moderatorzy WBP

LARPAK
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7511
Rejestracja: 05 grudnia 2011, 16:26
Tematy: 63
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Walne PZSS 2018

Post autor: LARPAK »

Napisałem ogólnie o Wrocławiu.
Napisałem też o wielu innych rzeczach, do których jak zwykle nie raczyłeś się odnieść bo przeczą one temu co próbujesz tutaj przekazać z marnym skutkiem jednak.

Poza kilkoma miejscami i kilkoma klubami dynamika w Polsce kuleje, a to właśnie ona jest "medialna" i interesująca dla ogółu społeczeństwa.

Jednakże jak to ostatnio gdzieś mi mignęła fotka z jakiś zawodów w Polsce i gość z taktyczną brodą, w krótkich spodenkach, podkolanówkach i pstrokatej koszulce z bronią w ręku (długą), krótką na pasie w kaburze wygląda nieco śmiesznie, przekomicznie i nijak ma się do strzelectwa w ogóle - strojem to jest maskowanie przeznaczenia broni i udawanie, że broń nie jest bronią.

Tak czy inaczej dalej nie wskazałeś żadnego miejsca, gdzie można zorganizować lub jest on organizowany 3GUN.
Przy czym inne województwo i liczenie trasy z miasteczka/wioski pod Wrocławiem nie jest samym Wrocławiem bo trasę ok. 35 km z jednego końca miasta przez całe miasto do miejscowości pod Wrocławiem można jechać w korkach ponad dwie godziny nawet. A trasę 100 km do innego województwa z tego samego miejsca przez cały Wrocław można jechać nawet 4 (słownie: cztery) godziny bo tak się fajnie można w korki wpakować.
Więc Twoje stwierdzenia o "godzince" czy "prawie godzince" jazdy można sobie włożyć między bajki i uwierzy w nie ktoś kto trasy jeździ rzadko lub mieszka w miejscu, gdzie zjawisko korków jest znikome.
Piotr_JG
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 990
Rejestracja: 25 listopada 2003, 22:16
Tematy: 7
Lokalizacja: Jelenia Góra
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Walne PZSS 2018

Post autor: Piotr_JG »

@LARPAK trochę na siłę swoja tezę forsujesz. Z tymi czasami dojazdu moooocno przesadzasz. Dla przykładu: z Jeleniej Góry do Wrocławia jedzie się ok. 1,5h (2h autobus; przystanki itd.), po drodze mija się Bronówek (gdzieś tak po 40 min.), więc ten dojazd z Wrocławia w 1h to zaiste spacerowe tempo (duża część drogi to A4, żadnych bramek). Do Legnicy całość po A4, też migiem. I nie pisz, proszę, że Bielany czy Psie Pole. Zawsze znajdziesz miejsce we Wrocławiu z czasem dojazdu +2h w szczycie. I jeszcze może być kolejka do windy :-D
A w ogóle to początki dynamiki w Polsce były właśnie we Wrocławiu! I gdzieś strzelali. Strzelnic przecież drastycznie nie ubyło od tamtych czasów, więc nie przesadzaj.
Piotr
LARPAK
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7511
Rejestracja: 05 grudnia 2011, 16:26
Tematy: 63
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Walne PZSS 2018

Post autor: LARPAK »

Niestety czasy dojazdu o jakich napisałem nie są z czapy czy z google wzięte, ale z trasy i to nie tak dawno bo w przeciągu ostatnich kilku tygodni czy miesięcy (w zależności od miejsca).
Wierz mi, że jak będziesz jechał zgodnie z przepisami to za nic nie osiągniesz czasów o jakich wspomina "wrocławski tomuś".

Do tego weź pod uwagę uśredniony czas bo co innego jechać o 06.00 rano, 10.00 rano jak i 16.00 popołudniu. A wierz mi, że 10 minut po mieście potrafi zrobić znaczą różnicę, która zmienia się w kilkanaście minut lub więcej w korkach.

I nie, nie forsuję tutaj swojej tezy, ale pokazuję "czarno na białym", że o zawody 3GUN nie jest tak łatwo jak to forsuje "wrocławski tomuś" twierdząc, że wszyscy tylko narzekają na coś.
Jak na razie nie wskazał ani jednego miejsca, gdzie regularnie bez żadnych problemów można przećwiczyć lub wziąć udział w zawodach 3GUN we Wrocławiu.
Nie wskazał nawet miejsca w okolicach - przykro mi, ale prawie 100 km jazdy to nie są okolice bo tak to i mogę twierdzić, że Gdańsk jest w okolicach.

Te początki dynamiki to nie zapomnij wspomnieć, że strzelano na WSO (obecne AWL).
A to spora różnica pomiędzy było, a jest.
tomekwroclawski
Zbanowany
Zbanowany
Reactions:
Posty: 2443
Rejestracja: 14 listopada 2010, 19:39
Tematy: 0
Grupa: Zbanowany

Re: Walne PZSS 2018

Post autor: tomekwroclawski »

No popatrz LARPAK.

Albo daleko, albo do du**.

Jak tu żyć ?
Ostatnio zmieniony 16 lipca 2018, 05:38 przez tomekwroclawski, łącznie zmieniany 1 raz.
LARPAK
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7511
Rejestracja: 05 grudnia 2011, 16:26
Tematy: 63
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Walne PZSS 2018

Post autor: LARPAK »

No właśnie wrocławski tomuśu albo nie ma zawodów i obiektów i trzeba ten brak usprawiedliwiać odległością, kaburą lub czymś innym niż otwarcie przyznać, że jednak nie jest tak kolorowo jak się twierdzi.

Nadal nie podałeś, gdzie we Wrocławiu można zrobić lub odbywają się zawody 3GUN bo o to pytałem.
tomekwroclawski
Zbanowany
Zbanowany
Reactions:
Posty: 2443
Rejestracja: 14 listopada 2010, 19:39
Tematy: 0
Grupa: Zbanowany

Re: Walne PZSS 2018

Post autor: tomekwroclawski »

Też uważam, że na każdym osiedlu powinna być strzelnica, mój Drogi LARPACZKU.

Np. zamiast placów zabaw.

Po co nam one, skoro dzieciaki tak całe dnie spędzają przy komputerach ?
LARPAK
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7511
Rejestracja: 05 grudnia 2011, 16:26
Tematy: 63
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Walne PZSS 2018

Post autor: LARPAK »

Czyli dalej nie potrafisz wprost odpowiedzieć na zadane pytanie bo kolejny raz potwierdzi to, że nie masz racji.

Zadałem ci proste pytanie i wskazałeś jeden obiekt, który i tak nie spełnia kryteriów jakie były zadane w pytaniu.
Nie wiem czy nie rozumiesz po angielsku co oznacza 3GUN to napiszę ci to po polsku: 3 bronie.

Co byś nie musiał szukać to powtórzę ci całe pytanie: gdzie we Wrocławiu lub okolicach można potrenować do zawodów 3-broniowych oraz gdzie organizują takie zawody we Wrocławiu lub okolicach (przy czym znajduje się tam odpowiednia infrastruktura w postaci blach, popperów, gongów itp. i nie jest to prywatne tylko obiektowe)?
tomekwroclawski
Zbanowany
Zbanowany
Reactions:
Posty: 2443
Rejestracja: 14 listopada 2010, 19:39
Tematy: 0
Grupa: Zbanowany

Re: Walne PZSS 2018

Post autor: tomekwroclawski »

To może ja zadam pytanie Tobie

Na jakiej strzelnicy w centrum miasta organizuje się taka imprezy ? :)
Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Prawo i broń - WBP”