Licencje zawodnicze 2018

Moderator: Moderatorzy WBP

draco757
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 50
Rejestracja: 24 marca 2017, 20:29
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: draco757 »

Udało mi się dodzwonić. Właśnie robią koniec stycznia.
Awatar użytkownika
zgred4
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 78
Rejestracja: 14 lutego 2018, 09:16
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: zgred4 »

Czyli jest szansa, że jeszcze do końca tygodnia rozpoczną luty? Dobrze zrozumiałem? Ważne dla mnie bo to dziewicza licencja :wink:
mxostry
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 94
Rejestracja: 29 września 2017, 12:28
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: mxostry »

zgred4 pisze:Czyli jest szansa, że jeszcze do końca tygodnia rozpoczną luty? Dobrze zrozumiałem? Ważne dla mnie bo to dziewicza licencja :wink:

Myśle , ze jakoś przełom maja / czerwca może dostaniesz
Spisaczek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 28
Rejestracja: 01 marca 2018, 21:51
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: Spisaczek »

mxostry pisze:
zgred4 pisze:Czyli jest szansa, że jeszcze do końca tygodnia rozpoczną luty? Dobrze zrozumiałem? Ważne dla mnie bo to dziewicza licencja :wink:

Myśle , ze jakoś przełom maja / czerwca może dostaniesz

Przeglądałem wątek z tamtego roku i na początku było podobnie jak w tym, w sensie strasznie wolno posuwali się z wnioskami, które wpłynęły do końca stycznia, po czym w ludzie którzy złożyli wniosek w lutym, otrzymali licencje już na samym początku kwietnia (czyli jakieś ~2 msc). Dało się wyczuć, że styczeń jest wąskim gardłem, a wnioski z kolejnych miesięcy już idą dużo szybciej. Oby w tym roku było podobnie.

Swoją drogą złożyłem wniosek do Arsenału (Kraków) 7 lutego - ktoś może wie kiedy Pan Maciek wysyła wnioski?
Wiem, że pierwsza partia poszła na przełomie styczeń/luty bo klub dopiero wtedy uzyskał licencję, ale w tej partii na bank nie ma mojego wniosku, więc pewnie będzie w drugim rzucie i zastanawiam się kiedy on wyszedł z klubu.
Ostatnio zmieniony 20 marca 2018, 11:45 przez Spisaczek, łącznie zmieniany 1 raz.
GH-15 | CZ P10C | Grand Arms GR-01
Awatar użytkownika
zgred4
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 78
Rejestracja: 14 lutego 2018, 09:16
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: zgred4 »

Z niepotwierdzonego źródła wiem, że Maciek wysłał wnioski 1 lutego albo tak, że miały być 1 lutego w PZSS... dlatego pytałem czy zaczną robić luty już w tym tygodniu :)
Czy mój wn. tam był? ciężko powiedzieć chociaż złożyłem w klubie 2.01.
Bombel
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 422
Rejestracja: 04 maja 2014, 19:52
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: Bombel »

Złożyłem wniosek w połowie grudnia w klubie, klub twierdzi, że wysłał w styczniu, WMZSS nie odpowiada, a PZSS jeszcze nie miał mnie w zestawieniach zbiorczych. Czy kogos wniosek też poszedł w styczniu z klubu i do tej pory cisza?
zagladacz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 63
Rejestracja: 10 stycznia 2018, 23:57
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: zagladacz »

Info zdziś -ale tylko na własnym przykładzie - moja licencja dziś odebrana przez klub bezpośrednio z PZSS. Złożona w klubie 04.01. Dostarczona do PZSS (chyba) 16.01. Teraz szybkie badania i WPA.
Oczekującym życzę cierpliwości i szybkich terminów.
mxostry
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 94
Rejestracja: 29 września 2017, 12:28
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: mxostry »

Ja za to wiem , ze kłamią jak z nut , od 3 tygodni już trzeci raz dziś usłyszałem inna wersje terminu wysyłki licencji do naszego klubu, wiec to co wam mówią przez telefon dzielić na pol i jeszcze raz na pol
Awatar użytkownika
Mareek1980
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 44
Rejestracja: 01 listopada 2017, 15:25
Tematy: 0
Lokalizacja: Częstochowa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: Mareek1980 »

paw_brz pisze:Dziś kończą licencje z 15.01. Moja wyszła z ZZSS 10.01, ale chyba do 15-tego nie doszła... :(
Ktoś się orientuje jak wygląda sytuacja na dzień dzisiejszy?
CZ P-10C kal. 9x19, CZ SP-01 Shadow kal. 9x19, Mossberg 500 Tactical Ghost Ring kal. 12/76, AKM kal.7,62x39 1969 F.B. Radom, AR-15 FedArm 16" kal. .223
krajes86
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 345
Rejestracja: 03 października 2016, 07:43
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: krajes86 »

Ludzie - te licencje są robione i je dostaniecie jak zostaną zrobione. Nikt nic nie przyspieszy. Swoją dostałem w piątek - wniosek złożony w listopadzie zeszłego roku. Klub otrzymał część licencje, pozostałe się nadal produkują. Po co nabijać tu kolejne strony o tym samym?
Awatar użytkownika
Włodek61
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 414
Rejestracja: 19 stycznia 2014, 15:08
Tematy: 0
Lokalizacja: PT już nie, teraz Łowicz i TM - czasami
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: Włodek61 »

krajes86 pisze:Ludzie - te licencje są robione i je dostaniecie jak zostaną zrobione. Nikt nic nie przyspieszy. Swoją dostałem w piątek - wniosek złożony w listopadzie zeszłego roku. Klub otrzymał część licencje, pozostałe się nadal produkują. Po co nabijać tu kolejne strony o tym samym?
oj chłopie ryzykujesz :-D Jak ja napisałem, że trochę cierpliwości przy zdobywaniu patentu czy licencji nie zaszkodzi to zostałem okrzyknięty komuchem czyhającym na święte prawo do posiadania broni :-D ale takie życie :)
chcę wrócić do dawnego hobby .....i tyle :kukaracza:
antjacek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 181
Rejestracja: 10 października 2014, 08:31
Tematy: 0
Lokalizacja: Okolice Kalisza
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: antjacek »

krajes86 pisze:Ludzie - te licencje są robione i je dostaniecie jak zostaną zrobione. Nikt nic nie przyspieszy. Swoją dostałem w piątek - wniosek złożony w listopadzie zeszłego roku. Klub otrzymał część licencje, pozostałe się nadal produkują. Po co nabijać tu kolejne strony o tym samym?
Muszę się z kolegą niezgodzić. Ja czekam na pierwszą i dlatego ważne jest dla mnie jakie losy miały wysyłki innych którzy dostali i myślę że wielu nowych śledzi z zapałem ten wątek i są również bardzo wdzięczni za opis swoich przebojów z PZSS
4,5, 223, 9x19, 12/76, 450, 22
Awatar użytkownika
Mareek1980
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 44
Rejestracja: 01 listopada 2017, 15:25
Tematy: 0
Lokalizacja: Częstochowa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: Mareek1980 »

antjacek pisze:
krajes86 pisze:Ludzie - te licencje są robione i je dostaniecie jak zostaną zrobione. Nikt nic nie przyspieszy. Swoją dostałem w piątek - wniosek złożony w listopadzie zeszłego roku. Klub otrzymał część licencje, pozostałe się nadal produkują. Po co nabijać tu kolejne strony o tym samym?
Muszę się z kolegą niezgodzić. Ja czekam na pierwszą i dlatego ważne jest dla mnie jakie losy miały wysyłki innych którzy dostali i myślę że wielu nowych śledzi z zapałem ten wątek i są również bardzo wdzięczni za opis swoich przebojów z PZSS
Dokładnie tak, ja również czekam na pierwszą licencję, aby móc złożyć "papiery" do WPA.
CZ P-10C kal. 9x19, CZ SP-01 Shadow kal. 9x19, Mossberg 500 Tactical Ghost Ring kal. 12/76, AKM kal.7,62x39 1969 F.B. Radom, AR-15 FedArm 16" kal. .223
marusmarus
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 15
Rejestracja: 13 grudnia 2017, 11:46
Tematy: 0
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: marusmarus »

Witam.
Złożyłem wniosek w klubie 23.12, licencja przyszła do klubu w zeszłym tygodniu (niestety nie wiem, którego dnia, byłem na wyjeździe), wystawiona z datą 13.03.
Jutro wysyłam papiery do WPA :)
7.62x39, 7.65 Br, 9x19, 9x18, .22 lr, 12x76
MarcinD
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2239
Rejestracja: 22 października 2007, 17:16
Tematy: 12
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: MarcinD »

Wlasnie dostalem info z klubu, ze przedluzenie licencji na 2018 jest u nich do odbioru. Wyslana przeze mnie 19.12
.177 / .22 / .22LR / 9x18 / 9x19 / 7,62x25 / 5,56x45 / 7,62x39
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Prawo i broń - WBP”