Licencje zawodnicze 2018

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
Mareek1980
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 44
Rejestracja: 01 listopada 2017, 15:25
Tematy: 0
Lokalizacja: Częstochowa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: Mareek1980 »

MarcinD pisze:Najwazniejsze, bys sie wyrobil w czasie waznosci badan. Skodd agasy i czasu by robic je kilka razy pod rzad. Cala reszte sobie doniesiesz w dowolnej chwili wciagu 3 bodajze lat;)
Mam nadzieję, że PZSS uda się wyrobić w czasie krótszym niż 3 lata ;laughing:
CZ P-10C kal. 9x19, CZ SP-01 Shadow kal. 9x19, Mossberg 500 Tactical Ghost Ring kal. 12/76, AKM kal.7,62x39 1969 F.B. Radom, AR-15 FedArm 16" kal. .223
adamk
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 27
Rejestracja: 11 września 2017, 21:49
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: adamk »

grzechu_k pisze:21 lutego składałeś w swoim klubie czy 21 dotarły dokumenty do PZSS?
Składałem w klubie. Czyli od zostawienia w klubie wniosku do odebrania tamże licencji minęły tylko dwa miesiące i trzy dni :wink:
grzechu_k
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 26
Rejestracja: 26 listopada 2015, 17:10
Tematy: 0
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: grzechu_k »

Dzięki za odpowiedź. Czyli już niedługo, zaraz będzie... :-D
mariuszgda
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwietnia 2018, 21:13
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: mariuszgda »

Przyszła dzisiaj, wniosek złożony w PomZSS 19.02.
Awatar użytkownika
Mareek1980
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 44
Rejestracja: 01 listopada 2017, 15:25
Tematy: 0
Lokalizacja: Częstochowa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: Mareek1980 »

Przed chwilą dostałem info, że moja pierwsza licencja jest już do odbioru w klubie. Wniosek wysłany do ŚZSS 19.02.2018, czyli oczekiwanie nieco ponad 3 m-ce.
CZ P-10C kal. 9x19, CZ SP-01 Shadow kal. 9x19, Mossberg 500 Tactical Ghost Ring kal. 12/76, AKM kal.7,62x39 1969 F.B. Radom, AR-15 FedArm 16" kal. .223
tomasz600
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 12
Rejestracja: 09 września 2017, 15:10
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: tomasz600 »

Droga i czas mojej licencji:
Wniosek do klubu trafił 1.03. i dość szybko do niego wrócił bo już w okolicach 19.03 klub wysłał wniosek do PZSS więc cała procedura prawie 3 miesiące wliczając w to weekend majowy gdzie z dużym prawdopodobieństwem nie pracowali.
Awatar użytkownika
to3k
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 263
Rejestracja: 31 marca 2018, 13:39
Tematy: 0
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: to3k »

28.03 - wysłałem podanie o licencję do PZSS
30.03 - doszedł
wczoraj (23.05) dostałem info, że jest już w klubie
kill0l
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 165
Rejestracja: 10 stycznia 2014, 02:22
Tematy: 10
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: kill0l »

O to dobra nowina. Widać, że w pzss już odrobili się z przedłużeniami i wydawaniem licencji za początkowe miesiące roku. Teraz mogą się skupić na bieżącej pracy. Miejmy nadzieje, że w najbliższych tygodnich nie wypadną im żadne urlopy/choroby... :-D
.45 ACP / 9x19 / 12GA / .223
Awatar użytkownika
to3k
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 263
Rejestracja: 31 marca 2018, 13:39
Tematy: 0
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: to3k »

Nie sprecyzowałem, a warto dodać, że to oczywiście pierwsza licencja, a nie przedłużenie wysłane z opóźnieniem :wink:
Spisaczek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 28
Rejestracja: 01 marca 2018, 21:51
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: Spisaczek »

kill0l pisze:O to dobra nowina. Widać, że w pzss już odrobili się z przedłużeniami i wydawaniem licencji za początkowe miesiące roku. Teraz mogą się skupić na bieżącej pracy. Miejmy nadzieje, że w najbliższych tygodnich nie wypadną im żadne urlopy/choroby... :-D
Ja złożyłem do klubu 7 lutego i nadal czekam (Arsenał - Kraków).
GH-15 | CZ P10C | Grand Arms GR-01
kill0l
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 165
Rejestracja: 10 stycznia 2014, 02:22
Tematy: 10
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: kill0l »

Spisaczek pisze:
kill0l pisze:O to dobra nowina. Widać, że w pzss już odrobili się z przedłużeniami i wydawaniem licencji za początkowe miesiące roku. Teraz mogą się skupić na bieżącej pracy. Miejmy nadzieje, że w najbliższych tygodnich nie wypadną im żadne urlopy/choroby... :-D
Ja złożyłem do klubu 7 lutego i nadal czekam (Arsenał - Kraków).
Witam kolege z klubu :) wczoraj wpadłem do p. Maćka pogadać chwile. Zdaje mi się, że chyba wspominał że jakieś nowe licencje właśnie dotarły.
Polecam przedzwonić do niego podpytać albo najlepiej podjechać na Pasternik i osobiście się spytać.
.45 ACP / 9x19 / 12GA / .223
Awatar użytkownika
miszowiec
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2018, 15:39
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: miszowiec »

Wniosek wysłany 06.03.18
Do klubu przyszła 22 maja
24.05 dotarła do mnie :) , PZSS uczy cierpliwości.
FIGA1
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 118
Rejestracja: 13 lutego 2010, 13:10
Tematy: 0
Lokalizacja: S-C
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: FIGA1 »

No i wreszcie i moja licencja dotarła. Dziś dostałem info z klubu, że mogę sobie ją odebrać.

Wniosek wyszedł z klubu 09.03.2018 a gotowy dokument do klubu dotarł 30.05 - nie wiem z jaką datą licencja jest wstawiona bo jej jeszcze nie widziałem. Wychodzi na to, że cała procedura trwała 82 dni
Cóż Juliusz Verne w swej powieści opisywał gościa, który w 80 dni potrafił w latach 70-tych XIX w. okrążyć ziemię - w przypadku PZSS sytuacja będzie odwrotna - za parę lat przy ciągłym napływie nowych licencjonowanych ,,sportowców" o licencje trzeba będzie wnioskować z rocznym wyprzedzeniem :568: :502:
FIGA1
Jachet1
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 56
Rejestracja: 09 stycznia 2018, 19:33
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: Jachet1 »

Jest sprawa. 29.05 złożyłem wniosek o pierwszą licencję w swoim klubie (w którym jest również człowiek z WZSS). A przeglądając forum wychwyciłem że na pierwszą licencję czeka się około 11 tygodni, problem leży w tym że w przewidywanym dniu przyjścia licencji będę odbywał zaczynające się 12.08 21 dniowe szkolenia wojskowe, przez co moja droga do pozwolenia może się niepotrzebnie przedłużyć. przechodząc do pytania. Czy warto może pisać jakiś list/pismo z prośbą o priorytetowe potraktowanie mojej licencji żeby przyszła nie później niż 1.08? czy może lepiej nie drażnić lwa?
kill0l
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 165
Rejestracja: 10 stycznia 2014, 02:22
Tematy: 10
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: kill0l »

Jachet1 pisze:Jest sprawa. 29.05 złożyłem wniosek o pierwszą licencję w swoim klubie (w którym jest również człowiek z WZSS). A przeglądając forum wychwyciłem że na pierwszą licencję czeka się około 11 tygodni, problem leży w tym że w przewidywanym dniu przyjścia licencji będę odbywał zaczynające się 12.08 21 dniowe szkolenia wojskowe, przez co moja droga do pozwolenia może się niepotrzebnie przedłużyć. przechodząc do pytania. Czy warto może pisać jakiś list/pismo z prośbą o priorytetowe potraktowanie mojej licencji żeby przyszła nie później niż 1.08? czy może lepiej nie drażnić lwa?
Napisać zawsze możesz :-D Tylko że reakcja będzie jedna - uśmiech na twarzy ludzi w związku. Gdyby na nich działały takie sposoby to każdy by nagle miał jakiś ważny powód :027: a i zapewne już wiele osób próbowało tak działać. To jest związkowa machina, jak dojdzie do Ciebie to będzie Twoja kolej - nie wcześniej, nie później. Zresztą jakby kogoś potraktowali w inny sposób to nagle wszyscy też by chcieli dostać szybciej papiery. I co wtedy? Pewnie jedynym sposobem dostnia szybciej papierów są jakieś znajomości ale o tym nikt nie będzie pisać ani mówić więc lepiej założyć, że takie coś jednak nie istnieje 8-)
.45 ACP / 9x19 / 12GA / .223
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Prawo i broń - WBP”