Licencje zawodnicze 2018

Moderator: Moderatorzy WBP

modoc
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 161
Rejestracja: 26 czerwca 2010, 12:17
Tematy: 3
Lokalizacja: Wawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: modoc »

Blind.One pisze:Problem tylko, że wysłaliśmy w trzy osoby sami i prezes z Wrocławia się wkurzył.
Jak mogliście sami wysłać skoro to związek wojewódzki przekazuje do pzzs a dopiero potem pzss przesyła do klubu ??
Awatar użytkownika
Blind.One
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 31
Rejestracja: 04 stycznia 2009, 07:10
Tematy: 0
Lokalizacja: Zgorzelec
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: Blind.One »

To jest właśnie brak znajomości procedur ;) Wysłalismy sami, bo powiedziano nam, że tak mamy zrobić. Mielismy wysłać tylko wniosek i potwierdzenie przelewu na 20 PLN i czekać aż odeślą a potem samemu (lub przez klub) wysłać do Warszawy. Przed chwilą miła Pani z PZSS poinformowała mnie, że przesłać mogę sam, tylko, że wróci do klubu. No to zaraz wysyłam ;)
Blind.One et consortes
kill0l
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 165
Rejestracja: 10 stycznia 2014, 02:22
Tematy: 10
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: kill0l »

devv pisze:Czy ktoś już otrzymał licencję z wniosku złożonego w pierwszej połowie lipca?
Ja do klubu złożyłem pod koniec czerwca... 'podobno' do wojewódzkiego związku prezes osobiście zawiózł papiery na początku lipca. Dzieś byłem w klubie i dalej cisza...
.45 ACP / 9x19 / 12GA / .223
Awatar użytkownika
Szaddam
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 160
Rejestracja: 24 kwietnia 2016, 17:23
Tematy: 0
Lokalizacja: Będzin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: Szaddam »

W KS Alfa Siemianowice Śl. dziś dostaliśmy info, że już są do odebrania :one:
kill0l
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 165
Rejestracja: 10 stycznia 2014, 02:22
Tematy: 10
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: kill0l »

Ktoś może odebrał ostatnio licencje? Jak tak, to byłbym wdzięczny za info kiedy składał wniosek do klubu... Czekam na licencje juz ponad 2msce, a w kuluarach (m.in. w klubie) mówi się że jest okres urlopowy i jeszcze trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość, której już mi brakuje po kilku miesiącach czekania na patent...
.45 ACP / 9x19 / 12GA / .223
kill0l
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 165
Rejestracja: 10 stycznia 2014, 02:22
Tematy: 10
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: kill0l »

No to w takim razie ktoś u mnie leci w 'kulki'... ja składałem 27.06 z tego w klubie mi powiedziano, że ogarną temat dopiero w następnym tygodniu czyli 2.07-6.07... Wiem, że nasz Prezes (klubu) osobiście zawozi papiery do wojewódzkiego i przez to niby wszystko jeszcze przyspiesza...
Nie jestem wstanie pojąć jak w dobie cyfyryzacji, internetu, sztucznej inteligencji, trzymania wszystkiego w chmurze takie pierdoły mogą tyle trwać..na samą myśl coś się we mnie gotuje :evil:
.45 ACP / 9x19 / 12GA / .223
kill0l
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 165
Rejestracja: 10 stycznia 2014, 02:22
Tematy: 10
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: kill0l »

Info dla osób z Małopolski czekających na licencje, podobno jakieś licencje doszły do wojewódzkiego związku ale uwaga... Podobno WSZYSKIE osoby ze związku, które by je mogły wydać klubom są na urlopie do końca sierpnia. Jak to usłyszałem to znowu się zagotowałem ale w sumie już mnie nic nie zdziwi..na każdym etapie jakiegokolwiek procesu administracyjnego jest beton :evil: Ktoś idzie na urlop czy L4 to przysłowiowy 'kowalski' może czekać tygodniami, przecież licencje/patenty nie uciekną... :angry:
Ostatnio zmieniony 22 sierpnia 2018, 16:25 przez kill0l, łącznie zmieniany 2 razy.
.45 ACP / 9x19 / 12GA / .223
Awatar użytkownika
carambas
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 803
Rejestracja: 07 kwietnia 2014, 16:54
Tematy: 0
Lokalizacja: Wrocław / Braterstwo
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: carambas »

Nie znam zwyczajów w całej Polsce, ale PZSS nie wysyła licencji do związków wojewódzkich, tylko bezpośrednio do klubu. Więc urlop w MZSS nie może mieć wpływu na odbiór licencji.
kill0l
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 165
Rejestracja: 10 stycznia 2014, 02:22
Tematy: 10
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: kill0l »

carambas pisze:Nie znam zwyczajów w całej Polsce, ale PZSS nie wysyła licencji do związków wojewódzkich, tylko bezpośrednio do klubu. Więc urlop w MZSS nie może mieć wpływu na odbiór licencji.
U mnie natomiast, wnioski o licencje zawożone są do wojewódzkiego i on wysyła do polskiego, w drugą stronę działa to tak samo - czyli paczka z licencjami trafia do wojewódzkiego i w nim osobście prezes klubu odbiera. Możliwe, że się tak dogadali, cholera wie. Wiem tyle, że obecna sytuacja powoduje, że nie ma możliwości przeprocesowac wniosku o nową licencje (potrzebna jest pieczątka z wojewodzkiego) oraz w przypadku mojego klubu nie można odebrać licencji... Co oczywiście pewnie dla wszystkich w związku wojewódzkim czy klubie nie jest problemem bo z tego co zauważyłem w całym tym procesie, tak w rzeczywistości tylko strzelcom zależy na czasie... :-?
.45 ACP / 9x19 / 12GA / .223
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Prawo i broń - WBP”