Licencje zawodnicze 2018

Moderator: Moderatorzy WBP

pyton67
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 64
Rejestracja: 02 października 2017, 18:16
Tematy: 9
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: pyton67 »

23 stycznia otrzymałem informację z mojego klubu (NTS - Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie) że moja licencja jest do odebrania w biurze przy ul. Gajdy 22. Była także sugestia aby wcześniej skontaktować się telefonicznie (podano numer). Ponieważ 3 lutego są zawody na ZKS-ie a 5 lutego w KSCOVER postanowiłem w piątek odebrać swoją licencję (pierwszą) zawodniczą. Dwa dni dzwoniłem (w sumie na trzy telefony) - nikt nie odbierał albo włączała się od razu skrzynka. Wysłałem także maila z pytaniem czy mogę się w piątek zgłosić do biura - wszystko bez odzewu. Dopiero dzisiaj rano jakaś pani odebrała telefon, sprawdziła czy faktycznie moja licencja jest gotowa i zaprosiła mnie do biura. Upewniłem się co do adresu i godziny zamknięcia (17) i wyruszyłem w podróż z Bielan na Ursynów. Po przybyciu na miejsce okazało się że wszystkie furtki i bramy są zamknięte, na dzwonek nikt nie odpowiada a telefonów (3!) tradycyjnie nie odbierają! Odwiedziłem nawet ich sąsiadów - bez rezultatu. I tak w..wiony wróciłem do domu bez licencji. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu zarządu i pracowników (jeśli takowi są) NTS-u!
BRAWO WY :-/ :evil: :shock:
mxostry
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 94
Rejestracja: 29 września 2017, 12:28
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: mxostry »

pyton67 pisze:23 stycznia otrzymałem informację z mojego klubu (NTS - Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie) że moja licencja jest do odebrania w biurze przy ul. Gajdy 22. Była także sugestia aby wcześniej skontaktować się telefonicznie (podano numer). Ponieważ 3 lutego są zawody na ZKS-ie a 5 lutego w KSCOVER postanowiłem w piątek odebrać swoją licencję (pierwszą) zawodniczą. Dwa dni dzwoniłem (w sumie na trzy telefony) - nikt nie odbierał albo włączała się od razu skrzynka. Wysłałem także maila z pytaniem czy mogę się w piątek zgłosić do biura - wszystko bez odzewu. Dopiero dzisiaj rano jakaś pani odebrała telefon, sprawdziła czy faktycznie moja licencja jest gotowa i zaprosiła mnie do biura. Upewniłem się co do adresu i godziny zamknięcia (17) i wyruszyłem w podróż z Bielan na Ursynów. Po przybyciu na miejsce okazało się że wszystkie furtki i bramy są zamknięte, na dzwonek nikt nie odpowiada a telefonów (3!) tradycyjnie nie odbierają! Odwiedziłem nawet ich sąsiadów - bez rezultatu. I tak w..wiony wróciłem do domu bez licencji. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu zarządu i pracowników (jeśli takowi są) NTS-u!
BRAWO WY :-/ :evil: :shock:


No dobra ale kiedy wysłałeś licencje którego dnia ze odbiór miałeś 23 stycznia
pyton67
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 64
Rejestracja: 02 października 2017, 18:16
Tematy: 9
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: pyton67 »

Koniec października.
mxostry
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 94
Rejestracja: 29 września 2017, 12:28
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: mxostry »

Ale porażka z ta postkomunistyczna instytucja PZPR sorry PZSS , romb dużo zrobił w 2010 roku ale nie wybaczę im tego ze nie pominęli w ustawie słowa licencja gdyż sam patent by wystarczył
REDs
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 91
Rejestracja: 12 lipca 2017, 15:44
Tematy: 2
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: REDs »

Mają po prostu za dużo papierologii :shock: a powinno to być jakoś zautomatyzowane .
mxostry
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 94
Rejestracja: 29 września 2017, 12:28
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: mxostry »

REDs pisze:Mają po prostu za dużo papierologii :shock: a powinno to być jakoś zautomatyzowane .
Kolego to jest śmieszne i zarazem żałosne, mamy XXI wiek , co ma powiedzieć polska wytwórnia papierów wartościowych , pomysł ile oni maja np dowodów rejestracyjnych do wyrobienia , paszportów , nie mówiąc o banknotach itp i ile się czeka na dowód rejestracyjny - tydzień max 2 tygodnie , ta instytucja powinna zostać odcięta od pozwoleń w jakiś sposób w ustawie i tyle
Qba
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 136
Rejestracja: 19 kwietnia 2004, 15:41
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: Qba »

Jakby zautomatyzowali to by strzelili sobie w stopę. Nagle z, załóżmy, 30 osób pracujących, potrzebnych okazałoby się 5. A co z resztą? Nie daj Boże jakby musieli przejść na emeryturą albo, co gorsza, iść do uczciwej pracy i faktycznie przepracowywać te osiem godzin dziennie. Jak żyć?
A my strzelcy? Dostawalibyśmy wszystkie papiery w kilka dni. Przecież to nie do pomyślenia! Nikt z nas nie umiałby uszanować i docenić tego co tak łatwo i szybko mu przyszło.
Awatar użytkownika
LWfilip
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 124
Rejestracja: 18 października 2017, 13:30
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: LWfilip »

Moja licencja jest w moich rączkach od dwóch tygodni. Tylko dlatego, że zadeklarowałem odbiór w klubie. Pewnie jeszcze ze dwa tygodnie bym przyspieszył czyli coś po Nowym Roku były w klubie.
Tematyka realizacji uprawnień (licencji) wymyślonych przez naczelną organizację jest już legendarny. Oddzielnym problemem jest "jakaś" opieszałość klubu i jego członków. W moim klubie ( Rybieniec ) większość idzie płynnie.
Grzeczni po śmierci idą do nieba. Niegrzeczni idą tam gdzie chcą.
grzempek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 98
Rejestracja: 20 sierpnia 2017, 15:21
Tematy: 3
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: grzempek »

Wniosek o licencje wyłany 18 listopada. Licencje odebrałem 30 stycznie. Szału nie ma, ale to ponoć i tak dobrze.
mxostry
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 94
Rejestracja: 29 września 2017, 12:28
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: mxostry »

grzempek pisze:Wniosek o licencje wyłany 18 listopada. Licencje odebrałem 30 stycznie. Szału nie ma, ale to ponoć i tak dobrze.

Jak dobrze? Gratulacje , Świetnie,to wręcz wspaniały i niewiarygodny wynik tak szybko , ani się nie obejrzałeś a zobacz jak zlecialo
grzempek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 98
Rejestracja: 20 sierpnia 2017, 15:21
Tematy: 3
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: grzempek »

mxostry pisze:
grzempek pisze:Wniosek o licencje wyłany 18 listopada. Licencje odebrałem 30 stycznie. Szału nie ma, ale to ponoć i tak dobrze.

Jak dobrze? Gratulacje , Świetnie,to wręcz wspaniały i niewiarygodny wynik tak szybko , ani się nie obejrzałeś a zobacz jak zlecialo
No też napisałem, że szału nie ma.
REDs
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 91
Rejestracja: 12 lipca 2017, 15:44
Tematy: 2
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: REDs »

Verteru pisze:Mój wysłał wnioski ok. 15 grudnia, zawodniczą dostałem w drugiej połowie stycznia, więc zaskakująco szybko :D
Mój wniosek wysłano tydzień wcześniej i jeszcze czekam . :evil:
draco757
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 50
Rejestracja: 24 marca 2017, 20:29
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: draco757 »

Ja czekam na licencję już prawie miesiąc. I końca czekania nie widać.
draco757
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 50
Rejestracja: 24 marca 2017, 20:29
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: draco757 »

Ja czekam na licencję już prawie miesiąc. I końca czekania nie widać.
mxostry
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 94
Rejestracja: 29 września 2017, 12:28
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: mxostry »

Tu każdy przedstawia niespójne informacje , jutro zadzwonię sam do KC PZSS i się dowiem o swoją licencje
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Prawo i broń - WBP”