Klub Warszawa

Moderator: Moderatorzy WBP

Reacher
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 18
Rejestracja: 02 lutego 2016, 22:17
Tematy: 0
Lokalizacja: Krakow
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Klub Warszawa

Post autor: Reacher »

Witam,

Poszukuje klubu w Warszawie. Byłem sprawdzić ZKS jednak jest tam strasznie tłoczno (moze wpadłem w złym terminie), moze koledzy mogą polecić coś w Warszawie bądź okolicach?
Awatar użytkownika
LordKitaKul
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 512
Rejestracja: 03 sierpnia 2015, 20:32
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Klub Warszawa

Post autor: LordKitaKul »

Cover na Warszawiance - http://www.kscover.pl/
Nawet jeśliby ostatniego flagowca zdobędzie bezwarunkowo zaledwie kwarta spośród nich, owoc wysyłce będzie szampański, zwykle, że setki figur zamówi go aleją cybernetyczną!
Awatar użytkownika
sql
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1324
Rejestracja: 03 listopada 2014, 21:00
Tematy: 19
Lokalizacja: Łom-Janki
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Klub Warszawa

Post autor: sql »

Zależy czego od klubu oczekujesz. ZKS jest super, jeśli chcesz trenować dynamikę. Do strzelania precyzyjnego pewne fajniej mieć budynek i tarczociągi. Ja polecam zks - nigdy nie wróciłem z kwitkiem, że brakuje miejsca.
...jesteśmy niegrzeczne chłopaki, pójdziemy siedzieć do paki...
Reacher
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 18
Rejestracja: 02 lutego 2016, 22:17
Tematy: 0
Lokalizacja: Krakow
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Klub Warszawa

Post autor: Reacher »

Wielkie dzięki. Jeszcze raz przejdę sie na zks moze byłem w pechowym czasie i porównam z Coverem.
Awatar użytkownika
LordKitaKul
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 512
Rejestracja: 03 sierpnia 2015, 20:32
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Klub Warszawa

Post autor: LordKitaKul »

ZKSowa oś 25 metrów przeżywa zwykle oblężenie w weekendy, a na tygodniu tak po 17:30, kiedy ludzie przychodzą sobie postrzelać po pracy. Dla osób z własną bronią zawsze znajdzie się miejsce, ale bez broni i uprawnień ilość dostępnych stanowisk ograniczona jest obłożeniem instruktorów. Sugeruję więc pojawiać się w bardziej „nietypowych” godzinach, jeżeli chcesz postrzelać z pistoletu do tarczy.
Ostatnio zmieniony 15 grudnia 2016, 22:19 przez LordKitaKul, łącznie zmieniany 1 raz.
Nawet jeśliby ostatniego flagowca zdobędzie bezwarunkowo zaledwie kwarta spośród nich, owoc wysyłce będzie szampański, zwykle, że setki figur zamówi go aleją cybernetyczną!
Dariusz DC
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 930
Rejestracja: 09 lipca 2015, 20:54
Tematy: 34
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Moderatorzy WBP
Kontakt:

Re: Klub Warszawa

Post autor: Dariusz DC »

Cover jest bardzo ok, polecam ( po remoncie szczególnie )
DC jeszcze nie 9
Awatar użytkownika
Francais
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 109
Rejestracja: 02 lutego 2016, 11:47
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Klub Warszawa

Post autor: Francais »

Jestem z ZKSu bardzo zadowolony. Stzrelam regularnie we wszystkich 4 klubow warszawskich i kazdy ma swoje specyficznosci, zalety i wady. Faktycznie zalezy co szukasz, jaki masz budzet, jaki masz rodzaj broni, gdzie mieszkasz, ile masz czasu.
Awatar użytkownika
Chemik78
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 27
Rejestracja: 21 grudnia 2016, 21:56
Tematy: 0
Lokalizacja: Mazowsze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Klub Warszawa

Post autor: Chemik78 »

KS COVER Warszawa.

Przed wszystkim ze względu na ludzi, choć po remoncie i strzelnica jest bardzo fajna.
Reklamacje
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 46
Rejestracja: 21 listopada 2016, 12:34
Tematy: 4
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Klub Warszawa

Post autor: Reklamacje »

Francais pisze:Jestem z ZKSu bardzo zadowolony. Stzrelam regularnie we wszystkich 4 klubow warszawskich i kazdy ma swoje specyficznosci, zalety i wady. Faktycznie zalezy co szukasz, jaki masz budzet, jaki masz rodzaj broni, gdzie mieszkasz, ile masz czasu.
A byłbyś łaskaw rozwinąć wątek o "zalety i wady" kazdego z nich?
Wiem, że jest to subiektywne, ale zawsze to coś.
Ostatnio zmieniony 22 grudnia 2016, 17:12 przez Reklamacje, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
browar25
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 266
Rejestracja: 26 listopada 2006, 11:14
Tematy: 0
Lokalizacja: ~Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Klub Warszawa

Post autor: browar25 »

ZKS, jak przychodzisz z własną bronią, jest jak najbardziej ok. Jak strzelać z broni klubowej, to faktycznie bywa czasem tłoczno. Więc wniosek z tego jeden. Trzeba jak najszybciej robić pozwolenie :)
HW 40
Awatar użytkownika
Francais
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 109
Rejestracja: 02 lutego 2016, 11:47
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Klub Warszawa

Post autor: Francais »

Reklamacje pisze:A byłbyś łaskaw rozwinąć wątek o "zalety i wady" kazdego z nich?
Wiem, że jest to subiektywne, ale zawsze to coś.
Z racji tego ze mieszkam w zachodniej Warszawie, blizej mam na ZKS, dlatego tam sie zapisalem, oraz bo generalnie taniej jest.

ZKS Warszawa:
Zalety: ceny, dobra atmosfera, dbanie o bezpiecienstwo, roznorodnosc konkurencji i mozliwosci strzelania, dedykowany duzy parking, wpisowy i skladki czlonkowskie.
Wady: infrastruktura (ale dzieki temu sa nizsze ceny), niejasnosc w cenniku zawodow, regulaminow, dostepnej broni itd, kolejki, duze kolejki.
Trzeba sie liczyc z korkami na S8 (w zaleznosci gdzie sie mieszka).

KS Cover:
Zalety: Jasnosc w cennikach i regulaminach, atmosfera, recepcja ( :wink: ), infrastruktura, zawody w roznych miejscach (Warszawianka, WAT, Gora Kalwaria, Suchodol), do zawodow kolejek nie ma.
Wady: Ceny treningow (ale infrastruktura dobra), "gosc" nie strzeli na zawodach, zwlekaja z wydawaniem dyplomow po zawodach oraz z publikacja wynikow, komunikuja tylko tym ch#$%$nym facebukiem, z parkingiem moze byc trudno kiedy jest tlocznie na ulicy Merliniego, zasady bezpiecienstwa na zawodach.
Trzeba sie liczyc z korkami na Pulawskiej (w zaleznosci gdzie sie mieszka).

SS Iglica/AGVO:
Zalety: Zdecydowanie recepcja (kto byl to wie :wink: ), dedykowany maly parking, kolejek nie ma, infrastruktura, godziny zawodow (do pozna).
Wady: Ceny treningow, wpisowego i skladek. Za maly parking, za mala roznorodnosc konkurencji, uqierdliwa wlascicielka czy managerka, "gosc" nie strzeli na zawodach.
Trzeba sie liczyc z korkami na Pulawskiej (w zaleznosci gdzie sie mieszka).

SS Legia:
Zalety: Duza czestotliwosc zawodow, jasnoc w regulaminach i cennikach, ladna strona internetowa, dyplomy sa szybko wydawane, kolejek duzych nie ma, dedykowany porzadny parking, infrastruktura.
Wady: Ceny treningow, wpisowego i skladek, wstep zamkniety (trzeba miec rekomendacje czlonka...za kogo oni sie traktuja?), brak cennika zawodow na stronie, godziny zawodow w tygodniu (do 19ej, chyba nie wiedza ze sa korki wszedzie dookola), chamska recepcja, ciasny wjazd z Czerniakowskiej, "gosc" nie strzeli na zawodach.
Trzeba sie liczyc z korkami na Armii Ludowej (w zaleznosci gdzie sie mieszka).

To jest bardzo subiektywne i zalezy od profilu kazdego strzelca i parametrach ktore wspominalem wyzej.
Hubert
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1152
Rejestracja: 26 kwietnia 2005, 22:39
Tematy: 18
Lokalizacja: ZKS Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Klub Warszawa

Post autor: Hubert »

@Francais,
Recepcji to według Twoich kryteriów nie ma co porównywać. Nie potrzebuję ładnej dziewczyny tylko osobę, która rozróżnia kalibry, konkurencje i ogarnia temat sprawnego administrowania.

Co do wyboru klubu to trzeba patrzeć w dłuższej perspektywie bo uciążliwość dojazdu oraz ceny i możliwości treningów z bronią własną będą się tak naprawdę liczyły.
Ostatnio zmieniony 27 grudnia 2016, 11:17 przez Hubert, łącznie zmieniany 2 razy.
"Uzbrojone społeczeństwo to uprzejme społeczeństwo"
krajes86
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 345
Rejestracja: 03 października 2016, 07:43
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Klub Warszawa

Post autor: krajes86 »

Na wszystkich strzelnicach w Warszawie prócz ZKS gość/osoba bez patentu nie może strzelać w zawodach i zbierać sobie różnorodnych konkurencji dla WPA? Prawda to?
cezarycezary
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 317
Rejestracja: 11 października 2015, 00:33
Tematy: 8
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Klub Warszawa

Post autor: cezarycezary »

krajes86 pisze:Na wszystkich strzelnicach w Warszawie prócz ZKS gość/osoba bez patentu nie może strzelać w zawodach i zbierać sobie różnorodnych konkurencji dla WPA? Prawda to?
Nie prwda, w zeszłym roku zbierając wyniki zawodów dla WPA strzelałem na COVER 2 konkurencje 45ACP i rewolwer nie miałem oczywiście licencji na liście zawodników z wynikami byłem zaznaczony jako /p/ poza konkursem dla WPA nie miało to najmniejszego znaczenia i było liczone jako 2 dodatkowe konkurencje
Do Huberta ;laughing: a ja uważam ze fajnie jest czasami popatrzeć i potrzymać fajne strzeladło kolegi strzelca jak i popatrzeć na fajne ,,bimbały,, na recepcji :-D
Reklamacje
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 46
Rejestracja: 21 listopada 2016, 12:34
Tematy: 4
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Klub Warszawa

Post autor: Reklamacje »

@Francais;
Dzięki wielkie! Własnie takiej "subiektywnej" odpowiedzi oczekiwałem.
Ostatnio zmieniony 27 grudnia 2016, 12:27 przez Reklamacje, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Prawo i broń - WBP”