Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

WPA Poznań

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
kulfon
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: WPA Poznań

Postautor: kulfon » 2017-10-25, 06:25

na taborowa 22
9x19 9x18 7.62x39 8x57 7.62x25 45acp 223rem

kejkej

Postautor: kejkej » 2017-10-25, 09:29

kulfon pisze:na taborowa 22

Bóg zapłać!

Teofil
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Postautor: Teofil » 2017-10-26, 14:46

Stefan12 pisze:
jasiu226 pisze:Jest już ktoś kto dostał decyzję bez podziału w WPA Poznań? Albo chociaż decyzje o zmianie na "bez podziału" ?

Ja złożyłem wniosek o zmianę na bez podziału i właśnie dostałem pozytywną decyzję.

Czy miałeś już promesy? Ja dostałem pozwolenie na sport - 5 z podziałem, a chciałbym zamienić na wersję "bez podziału". Czy teraz mogę to jeszcze zrobić?

Awatar użytkownika
mic-ek

Postautor: mic-ek » 2017-10-26, 16:16

Możesz, napisz. Teraz wszystko dają bez podziału.
.22 lr,.32 s&w long, 7,62x25, 9x18 makarov, 9x19, 7,62x54R, .308win, 7,62x39, 12/70, 16/70, 7,62x39

Awatar użytkownika
Stefan12
Kontaktowanie:

Postautor: Stefan12 » 2017-10-27, 11:57

Ja promes nie zmieniałem.
Zapewne możesz zmienić, ale musisz zapłacić za wydanie nowych w miejsce starych z podziałem.
zbrojownia.org

Procjon

Postautor: Procjon » 2017-11-18, 15:09

Ja w przyszłym roku będę się starał o pozwolenie. Będę miał ok 10 startów w tym praktycznie same starty z bocznego zapłonu, plus jakieś 3 pneumatyki. Czy nie mając startu z centralnego dostanę choć jedną promesę ma centralny, czy bez startu choćby w jednej konkurencji nie ma szans? Nie startuje w centralnym bo nie podchodzi mi ta konkurencja, ale nie wykluczam tego gdybym miał swoją broń.
Walther GSP .22, .32, G17 gen 5, FWB 603, AA s400

Awatar użytkownika
Logos82

Postautor: Logos82 » 2017-11-18, 18:05

Procjon pisze:Ja w przyszłym roku będę się starał o pozwolenie. Będę miał ok 10 startów w tym praktycznie same starty z bocznego zapłonu, plus jakieś 3 pneumatyki. Czy nie mając startu z centralnego dostanę choć jedną promesę ma centralny, czy bez startu choćby w jednej konkurencji nie ma szans? Nie startuje w centralnym bo nie podchodzi mi ta konkurencja, ale nie wykluczam tego gdybym miał swoją broń.

Poznań daje 5 promes bez podziału więc wydasz na co chcesz :502:

Teofil
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Postautor: Teofil » 2017-11-20, 12:16

Jak to było... Dobra Zmiana (R)? ;)

Awatar użytkownika
VIS

Postautor: VIS » 2017-11-20, 15:38

Kolego Procjon. Co z tego że nie podchodzi. Mi też nie podchodził z początku. Zrób starty nie po to by podchodziły ale po to aby miec dodatkową sztukę w decyzji. Start jest startem. Wyniki będziesz robił jak będziesz miał swojego.
HW-57 ; Twinnmaster Combat; 9x19 CZ 75B; 22 LR (TAJGA 2 , TOZ 18, Margolin, TOZ-35); kbk AK 7,62x39; Alfa Stell 38 Sp, Taurus PT-51 6,35 Br. Augusto Francotte 12/70, Carl Gustafs 6,5x55 SE
Nie pomoże strzelba Kruppa kiedy strzelec d...do niczego.

KG92RS

Postautor: KG92RS » 2017-11-20, 16:48

Procjon pisze:Ja w przyszłym roku będę się starał o pozwolenie. Będę miał ok 10 startów w tym praktycznie same starty z bocznego zapłonu, plus jakieś 3 pneumatyki. Czy nie mając startu z centralnego dostanę choć jedną promesę ma centralny, czy bez startu choćby w jednej konkurencji nie ma szans? Nie startuje w centralnym bo nie podchodzi mi ta konkurencja, ale nie wykluczam tego gdybym miał swoją broń.

Wybacz, ale nie potrafię zrozumieć takiego "dziubania" -> mamy teraz taką sytuację, że wiele "się da", ale - ze względu na prace przy ustawie - nie wiadomo, czy za jakiś czas nie będzie gorzej/trudniej.
Może być łatwiej, może być trudniej, a może być DUŻO trudniej, jak się weźmie pod uwagę niektóre wypowiedzi polityków PIS-u.
Konkludując -> jak można nie starać się zrobić maksimum tego, co można, póki można?? "Bo da się potem rozszerzyć" -> a jak tak pozmieniają, że się nie da? Zostaniesz z tymi swoimi kilkoma sztukami, jak - nie przymierzając - Himilsbach z angielskim (prawie)...

Masz perspektywę "w przyszłym roku", więc sporo czasu i tylko 10 startów? Sprawdź, co możesz maksymalnie uzyskać w swoim WPA w pierwszym podejściu i jakie warunki musisz do tego spełnić i - po prostu - je spełnij... Poniesiesz tylko koszty dodatkowych startów w zawodach -> potraktuj to jako zwykły trening i nie nastawiaj się na wyniki (ja w jednej konkurencji "zrobiłem" taki wynik, że po wsze czasy będę pierwszy od dołu...).

ferb
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Postautor: ferb » 2017-11-20, 16:56

Nie ma to jak dobrze rozpocząć tydzień...
W poprzedni weekend minęły przepisowe 30 dni na wydanie decyzji. Dziś dzwonię drugi raz i okazuje się, że cały czas nie ma papierów od dzielnicowego właściwego dla mniejsca zameldowania (Wilda) :angry: Dziwne bardzo, bo drugi dzielnicowy (Rataje) był u mnie już ze trzy i pół tygodnia temu. Od telefonu z jego strony do wypełnienia papierów i odebrania świstków o rozpoczęciu procedury administracyjnej minęło 5 godzin. Dobrze, że chociaż pani po drugiej stronie telefonu bardzo kontaktowa, i na moją sugestię, że zadzwonię ze tydzień, sama zaproponowała, żeby dzwonić w środę.
Uprzedzając sugestie - dopóki nie dostanę decyzji, nawet nie zamierzam pisać skargi :wink:

Teofil
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Postautor: Teofil » 2017-11-20, 17:27

ferb pisze:Nie ma to jak dobrze rozpocząć tydzień...
W poprzedni weekend minęły przepisowe 30 dni na wydanie decyzji. Dziś dzwonię drugi raz i okazuje się, że cały czas nie ma papierów od dzielnicowego właściwego dla mniejsca zameldowania (Wilda) :angry: Dziwne bardzo, bo drugi dzielnicowy (Rataje) był u mnie już ze trzy i pół tygodnia temu. Od telefonu z jego strony do wypełnienia papierów i odebrania świstków o rozpoczęciu procedury administracyjnej minęło 5 godzin. Dobrze, że chociaż pani po drugiej stronie telefonu bardzo kontaktowa, i na moją sugestię, że zadzwonię ze tydzień, sama zaproponowała, żeby dzwonić w środę.
Uprzedzając sugestie - dopóki nie dostanę decyzji, nawet nie zamierzam pisać skargi :wink:

Jeśli to jest Pani A.K., to bardzo dobrze trafiłeś. Konkretna komunikacja i bardzo miły kontakt.

Maniusel

Postautor: Maniusel » 2017-11-20, 17:45

Za to współpraca z panią A.M. to porażka na całej linii, nie wiem czy można zmienić prowadzącego sprawę, ale jakby co to gorąco polecam zmienić. Po miesiącach męczenia się z nią to teraz bym chyba wycofał wniosek i złożył ponownie z nadzieją że ktoś inny dostanie moją sprawę.
Czarny proch i czarna kawa,
Opętani samotnością...

ferb
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Postautor: ferb » 2017-11-20, 18:10

Prowadząca sprawę to I. P. Na kontakt nie narzekam.

Teofil
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Postautor: Teofil » 2017-11-20, 22:00

ferb pisze:Prowadząca sprawę to I. P. Na kontakt nie narzekam.

Good luck! :568:

Wróć do „Prawo i broń - WBP”