Ciekawostki z portali informacyjnych - część III

Moderator: Moderatorzy WBP

Koncord
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 63
Rejestracja: 29 grudnia 2015, 09:24
Tematy: 0
Lokalizacja: Białystok
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ciekawostki z portali informacyjnych - część III

Post autor: Koncord »

Rzeczywiście, zwracam honor.
Awatar użytkownika
coper
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 150
Rejestracja: 01 lutego 2016, 15:06
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ciekawostki z portali informacyjnych - część III

Post autor: coper »

MarcinD pisze:Glupota? Poprawnosc polityczna? Plan Kalergi i Sorosa? Bron migracyjna jako wstep do III WS? Planowana destabilizacja Europy w celach dominacji gospodarczej? Wszystkie lub zadne z powyzszych? Inne mozliwosci? Nikt pewnie tak naprawde nie wie;)
o ile dobrze pamiętam to się nazywa "Konwencja genewska" i z jakiś tam przyczyn (pewnie błahych) przez pewne kraje jest przestrzegana. ale skoro rodzima konstytucja ogólnie jest zwojem papierków do podcierania du**, to zupełnie śmiało nie ma się co przejmować jakimiś obcymi, imperialnymi zapewne gównoprzepisami. śpij spokojnie :piwo:
MarcinD
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2239
Rejestracja: 22 października 2007, 17:16
Tematy: 12
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ciekawostki z portali informacyjnych - część III

Post autor: MarcinD »

W konwencji genewskiej jest napisane, ze trzeba brac kazdego jak leci rowniez z krajow nie objetych wojna, tudziez brac uchodzcow ktorzy uszli przez pol swiata z kraju wojna objetego, podczas gdzy ich obowiazkiem jest uciec do najblizszego kraju wojna nieobjetego, i tam starac sie o azyl, bo wszystko inne to wciaz emigracja zarobkowa? To faktycznie, cala ta konwencja nadaje sie do podtarcia zadniej czesci.
.177 / .22 / .22LR / 9x18 / 9x19 / 7,62x25 / 5,56x45 / 7,62x39
Awatar użytkownika
coper
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 150
Rejestracja: 01 lutego 2016, 15:06
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ciekawostki z portali informacyjnych - część III

Post autor: coper »

odpowiadam Ci mój przyjacielu na Twoje pytanie, bo uprawiasz debilną demagogię. jak mnie zapytasz co ja bym z nimi robił, odpowiadam: nie wpuścił na wody terytorialne UE, ale ja nie decyduję. co JA bym zrobił z tą (w większości - IMO) dziczą: zapakował na duży statek i odesłał. ale ja nie decyduję, a podpisanych traktatów trzeba przestrzegać. chyba. więc - proszę - przestań waćpan pi***olić o Kalerdach i innych Sorosach, bo wieje smutkiem :033:
MarcinD
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2239
Rejestracja: 22 października 2007, 17:16
Tematy: 12
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ciekawostki z portali informacyjnych - część III

Post autor: MarcinD »

Zatem odpowiedz mi moj przyjacielu na pytanie ktore zadalem - czy konwencja genewska reguluje kwestie przyjmowania emigrantow ekonomicznych? Bo takie zdaje sie pytanie zadalem. Co do Kalergi i innych teorii o NWO - to akurat bylo z przymrozeniem oka, co mozna by wyczytac z mojego posta. A to, ze komus zapewne odpowiada destabilizacja Europy to inna sprawa.
.177 / .22 / .22LR / 9x18 / 9x19 / 7,62x25 / 5,56x45 / 7,62x39
boolean1981
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 33
Rejestracja: 07 grudnia 2011, 13:29
Tematy: 2
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ciekawostki z portali informacyjnych - część III

Post autor: boolean1981 »

Awatar użytkownika
coper
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 150
Rejestracja: 01 lutego 2016, 15:06
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ciekawostki z portali informacyjnych - część III

Post autor: coper »

MarcinD pisze:Zatem odpowiedz mi moj przyjacielu na pytanie ktore zadalem - czy konwencja genewska reguluje kwestie przyjmowania emigrantow ekonomicznych? Bo takie zdaje sie pytanie zadalem. Co do Kalergi i innych teorii o NWO - to akurat bylo z przymrozeniem oka, co mozna by wyczytac z mojego posta. A to, ze komus zapewne odpowiada destabilizacja Europy to inna sprawa.
Morze Śródziemne, 15 czerwca 2017r., okręt wojenny greckiej marynarki wojennej
- Panie kapitanie, ponton z ludźmi zbliża się do naszych wód terytorialnych!
- Podpłynąć!
- Rozkaz kapitanie!
- I co pierwszy myślisz?
- No nie wiem... może tak: ci z ajfonami zostawiamy na pontonie - przecież widać że to ekonomiczni, weźmy tych z samsungami!
- To ma sens...
- I tą z cyckami, i tą z cyckami! - z tyłu krzyczy nawigator
Kapitan i pierwszy zmrużyli oczy - ciężka ta nasza służba na morzu
- No, i tą z cyckami - wygląda na zmęczoną wojną, niech odpocznie w mojej kabinie dziś.
- A co z resztą? - nie ustępował wachtowy
- Ponton to ponton, powietrze ma, powietrze lubi schodzić - no co ja mam wam mówić, dacie radę! - zirytował się kapitan
- Pierwszy, przejmujesz, ja muszę... muszę przesłuchać tą z cy... imigrantkę, na pewno ma jakieś ważne informacje istotne dla obronności.

Moje zdanie wyraziłem wcześniej, osobiście uważam, że pewnie z 90% tych przybywających do UE to poczciwi luzie, ale pozostali to zwierzęta. Ale ze wzg. na tych pozostałych nie możemy ich przyjmować, tylko jaki masz pomysł przyjacielu jak to zrobić?
Ghostdog
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 924
Rejestracja: 06 kwietnia 2016, 11:02
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ciekawostki z portali informacyjnych - część III

Post autor: Ghostdog »

coper pisze:Moje zdanie wyraziłem wcześniej, osobiście uważam, że pewnie z 90% tych przybywających do UE to poczciwi luzie, ale pozostali to zwierzęta. Ale ze wzg. na tych pozostałych nie możemy ich przyjmować, tylko jaki masz pomysł przyjacielu jak to zrobić?
Twoje rozumienie "poczciwego człowieka" jest drastycznie inne niż ich. To zupełnie inna mentalność i kultura, a wielu popełnia taki błąd próbując ich oceniać z punktu widzenia naszych wartości, naszej mentalności, naszej kultury. To ludzie, z wpojoną agresywną ekspansją, przyzwoleniem społecznym i odgórnym na kłamanie w celu osiągnięcia swoich celów i roszczeniową postawą.
Z mojej perspektywy jeżeli 10% z tych ludzi byłaby dobra to już byłaby to ogromna niespodzianka. Bardziej spodziewam się poniżej 1%.

A na ile to "poczciwi ludzie" to możesz zobaczyć we Francji czy Szwecji, albo w Niemczech. Zwróć uwagę na takie zjawiska jak: gwałty, napady, wszelkie łamanie prawa, posługiwanie się fałszywymi dokumentami, podszywanie się czy może forsowanie szariatu. Powstawanie w tych krajach stref do których biały człowiek nie ma już wstępu (albo ma sporą szansę, że nie wyjdzie) też może być jakąś wskazówką. To, że w ogromnej większości nikt nie sprawdza czy faktycznie są to uchodźcy wojenni czy migranci z innych powodów, a jak ktoś próbuje szacować to wychodzi mu poniżej 1-5% uchodźców również może o czymś świadczyć.
Ostatnio zmieniony 15 lipca 2017, 10:25 przez Ghostdog, łącznie zmieniany 1 raz.
I love my SIGs.
Awatar użytkownika
strk
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3020
Rejestracja: 16 lipca 2014, 17:37
Tematy: 52
Lokalizacja: 3miasto
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ciekawostki z portali informacyjnych - część III

Post autor: strk »

Tymczasem, mój ulubiony GazWyb o Pasterniku:
http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,1521 ... tml#TRwknd

Wyjątkowo (Dobra Zmiana?), bez kontekstu ideologicznego. A komentarze już wogóle nie po linii politycznej ;laughing:
PSSK-DB vice-president
LOK Certified Range Officer
Obrazek
[evil laugh]Kto nie elaboruje ten przegrał życie. Taniej już było[/evil laugh]
123456
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 32
Rejestracja: 09 kwietnia 2017, 21:23
Tematy: 0
Lokalizacja: Śląsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ciekawostki z portali informacyjnych - część III

Post autor: 123456 »

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-t ... Id,2418733

Na strzelnicy sportowej w Tarnowskich Górach doszło do tragicznego wypadku. Na terenie obiektu śmiertelnie postrzelony został 23-letni mężczyzna.
LARPAK
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7511
Rejestracja: 05 grudnia 2011, 16:26
Tematy: 63
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ciekawostki z portali informacyjnych - część III

Post autor: LARPAK »

Został postrzelony czy się postrzelił bo taką wersję już też czytałem.
Gebel
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 244
Rejestracja: 25 grudnia 2014, 19:29
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ciekawostki z portali informacyjnych - część III

Post autor: Gebel »

Komunikat na profilu FB strzelnicy w TG

"W związku z tragedią jaka się wydarzyła na naszym obiekcie informujemy, że zdarzenie to nie było nieszczęśliwym wypadkiem, a samobójstwem. Więcej informacji na temat nie udzielamy ze względu na dobro rodziny tragicznie zmarłego oraz z uwagi na toczące sie postępowanie prowadzone przez Prokuraturę Rejonową w Tarnowskich Górach.
Wszystkich komentujących oraz przekazujących zasłyszane informacje prosimy o zachowanie umiaru oraz rzetelności przekazu, gdyż szukanie sensacji kosztem ludzkich tragedii jest co najmniej nieetyczne

Z wyrazami szacunku dla wszystkich wspierających nas w tych trudnych chwilach

Ekipa Strzelnicy CS24"
Awatar użytkownika
kapera
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2442
Rejestracja: 16 listopada 2009, 21:29
Tematy: 98
Lokalizacja: Poraj k/Cz-wy
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ciekawostki z portali informacyjnych - część III

Post autor: kapera »

I czy nie jest to manipulacja faktami ? .......Na terenie obiektu śmiertelnie postrzelony został 23-letni mężczyzna ...... A wychodzi na to że sam się postrzelił . Powinno się karać media za takie manipulacje , nie wiesz co się stało nie pisz i nie wprowadzaj w błąd społeczeństwa .
„Ćwicz oko i dłonie w Ojczyzny obronie” KŻR- LOK
Awatar użytkownika
calak
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 28
Rejestracja: 03 stycznia 2016, 13:43
Tematy: 0
Lokalizacja: Toruń
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ciekawostki z portali informacyjnych - część III

Post autor: calak »

http://www.nowosci.com.pl/112/a/strzela ... ,12280388/
Dlaczego nikt im nie powiedział, że broni zdolnej do rażenia celów na odległość można używać tylko na strzelnicach.. :) chyba, że to polowanie było :D
Awatar użytkownika
kuras999
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1688
Rejestracja: 20 kwietnia 2016, 13:47
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ciekawostki z portali informacyjnych - część III

Post autor: kuras999 »

calak pisze:Dlaczego nikt im nie powiedział, że broni zdolnej do rażenia celów na odległość można używać tylko na strzelnicach.. :) chyba, że to polowanie było :D
Nie jest to prawda.

A jak ktoś Cię napadnie to powiesz mu "przepraszam Pana czy możemy przejść na strzelnicę bo chciałbym się spróbować obronić?"
Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Prawo i broń - WBP”