Badania Poznań

Moderator: Moderatorzy WBP

detektyw123
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 20 lutego 2020, 23:51
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Badania Poznań

Post autor: detektyw123 »

Byłem dzisiaj na badaniach na Solnej w Wojskowej Przychodni. Polecam, chyba najtaniej w Poznaniu. Komplet badań, psycholog, psychiatra, okulista, orzecznik 350 zł. Szybko, bezproblemowo, w jednym miejscu. Wszystko trwało 3 godziny. U psychologa 2 testy, miła babka, wyjaśniła a na koniec nawet dostałem dokładne info o wynikach. Wczesniej jeździłem do Witkowa ale tam teraz jest drożej no i po co jak wszystko można załatwić na miejscu i w komplecie. Jutro składam do WPA
MagdaM
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 56
Rejestracja: 15 stycznia 2020, 14:02
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Badania Poznań

Post autor: MagdaM »

Ja byłam w lutym na Szylinga. Tez koszt 350 zł. Trwało 4 godziny ale uważam, że sprawnie. Wniosek złożyłam i teraz czekam. Czy w Poznaniu da się uzyskać pozwolenie w miesiąc od złożenia wniosku ?
romuch
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 59
Rejestracja: 25 marca 2019, 20:24
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Badania Poznań

Post autor: romuch »

Przypuszczam, że się da. W zeszłym roku składałem w lipcu a komplet papierów miałem w domu po około 40 dniach - czy okres urlopowy miał znaczenie nie wiem.
Poznań ma tą zaletę, że jak od razu złożyłaś wniosek o promesy to po otrzymaniu pozwolenia masz je w tej samej kopercie więc możesz jechać prosto do sklepu :-D
MagdaM
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 56
Rejestracja: 15 stycznia 2020, 14:02
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Badania Poznań

Post autor: MagdaM »

oj pojadę prosto do sklepu, a potem od razu na strzelnicę :-D
vulpes
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 5
Rejestracja: 14 listopada 2019, 18:22
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Badania Poznań

Post autor: vulpes »

Ja robiłem badania na Szylinga. Potrzebne 3-4 godziny, wszyscy specjsliści na miejscu, dostałem dwa komplety dokumentów, koszt 350zł.
Wnioski do WPA Poznań wysłane pocztą, biorąc poprawkę na wywiad dzielnicowego, po 6 tygodniach otrzymałem pocztą pozwolenia z promesami.
Awatar użytkownika
Rostik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 46
Rejestracja: 18 lipca 2021, 14:52
Tematy: 4
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Badania Poznań

Post autor: Rostik »

Byłem wczoraj u dr. Szkudlarka na Mickiewicza 31. Polecam z czystym sumieniem! Badania załatwione w 2,5 godziny (z czego większość czasu to czekanie w kolejkach pod gabinetami). Całość nadal wynosi 400 PLN (250 orzeczenie lekarskie + 150 orzeczenie psychologiczne). Bardzo uprzejmi lekarze, można sobie miło porozmawiać.
Awatar użytkownika
wojtkow
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 32
Rejestracja: 05 marca 2016, 19:51
Tematy: 0
Lokalizacja: PCT
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Badania Poznań

Post autor: wojtkow »

Wczoraj byłem na badaniach u dr Szkudlarka. Cena bez zmian, mimo inflacji ciągle 400 zł. Całość (orzecznik, psychiatra, okulista i psycholog) poniżej 2 godzin, z czego większość to psycholog.
Pozdrawiam wszystkich z poczekalni :) i polecam dr Szkudlarka.
== NSS Lubasz ==
Matizzz6
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 9
Rejestracja: 20 września 2018, 06:50
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Badania Poznań

Post autor: Matizzz6 »

Również byłem u dr Szkudlarka 19 maja badaniach i bardzo polecam. Akurat była tylko jedna osoba i ja, więc wszystko poszło bardzo sprawnie, uwinąłem się w półtorej godziny. Profesjonalnie i miło, a cena niezła względem innych gabinetów.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Prawo i broń - WBP”