Gaz pieprzowy

Moderator: Moderatorzy WBP

Bbone
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 26
Rejestracja: 23 sierpnia 2017, 11:24
Tematy: 3
Lokalizacja: LW
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Gaz pieprzowy

Post autor: Bbone »

Ja mam jakiś niemiecki (oryginalny ,którego używa niemiecka policja ) żonie kupiłem jakis inny na militaria i jak narazie nawet go nie nosi . Hmm . Zasięg skuteczny podobno 5m. nie testowany przeze mnie. Uważam że jakość tyvh tanich nie odbiega zbytnio od tych 5x droższych . Roztwór jest podobny w każdym . Stężenie równueż .
Awatar użytkownika
WRL
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 495
Rejestracja: 11 września 2009, 13:46
Tematy: 0
Lokalizacja: LU
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Gaz pieprzowy

Post autor: WRL »

A ja ostatnio robiłem porządki i znalazłem taki stary, przeterminowany, zielony NATO CS.

Rozpyliłem, wiatr zawiał i dostałem po nosie :wink: Powiem wam, że nie chciałbym od kogoś dostać nim z "pełnej dyszy" w twarz.
kriss91
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 227
Rejestracja: 18 września 2017, 16:01
Tematy: 4
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Gaz pieprzowy

Post autor: kriss91 »

Jak ktos szuka gazu to smiało moge polecic zielonego foxa mean green który jest bez problemu dostępny w Polsce. Nie ma potrzeby szukania Foxa 5,3 bo zielony też robi to do czego został stworzony rewelacyjnie. Wielokrotnie wypróbowany na osobnikach pod wpływem alko i innego rodzaju ćpunach. Moge polecić jeszcze KO Jet, kosztuje jakieś 20 zł za zbiorniczek 60 ml i tez działa bardzo dobrze. Jedyny jego minus to to że krótko trzyma osoby pod wpływem narkotyków.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Prawo i broń - WBP”