Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

WPA Łódź

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
Pabcio
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: WPA Łódź

Postautor: Pabcio » 2019-05-31, 19:33

Nie ma na to reguły. Też jestem tak samo nieskazitelny, a miałem przedłużenie postępowania. Czyli w zależności jak we WPA zawieje i kartki porozrzuca. U mnie od zapisania się do klubu do odebrania promes minął prawie rok.

Ananas

Postautor: Ananas » 2019-05-31, 20:09

U mnie 9 miesięcy, ale to także z powodu PZSS - po drodze były wakacje...

Awatar użytkownika
variag
Kontaktowanie:

Postautor: variag » 2019-07-15, 13:36

yedrek1978 pisze:
kremaster pisze:No ale skoro rejestrujesz broń drogą pocztową i w piśmie wyraźnie zaznaczasz, żeby odesłali legitymację pod wskazany adres, to chyba powyższy artykuł ma zastosowanie?

Nie odsyłają legitymacji, bo nie mają kasy na znaczki 8-) Już w ubiegłym roku musiałem jechać do WPA osobiście po odbiór. Też mnie to wkurza :angry: KPA mają w głębokim poważaniu.

WPA Łódź odsyła legitymację. Promessę też wyślą Ci pocztą. A znaczków na list nie kleją :one:
Zbyt często pragnienie tego czego nie mamy
nie pozwala nam się cieszyć tym co posiadamy.

Ralfi

Postautor: Ralfi » 2019-10-12, 18:25

Wyrejestrowywał może ostatnio ktoś z Was broń po sprzedaży drogą pocztową? Czy w naszym WPA jest to możliwe, jak zapatrują się w praktyce na termin określony w ustawie po sprzedaży jako "niezwłocznie"?

Wróć do „Prawo i broń - WBP”