Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

WPA Łódź

Moderator: Moderatorzy WBP

Minor
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: WPA Łódź

Postautor: Minor » 2018-07-10, 15:26

A który z obecnych w loży był taki elokwentny?;) Wystarczy, że powiesz gdzie siedzi to reszta będzie wiedziała.
Bo tu już nawet nie chodzi o to czy muszą czy nie, ja mam wątpliwości czy muszą zgodnie z jednym z wczesniejszych moich postów (ale sie nie mogę zebrać wysłać jakiegoś zapytania sensownego)
tylko, o podejście do tematu, bo jeśli spełniasz ustawowe przesłanki to ty masz prawo broń posiadać jeśli tylko chcesz, a nie przywilej.
Reasumując można wybrnąć z takiego pytania z twarzą, albo nie podołać temu trudnemu zadaniu.
Ostatnio zmieniony 2018-07-10, 15:30 przez Minor, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ubejane
Kontaktowanie:

Postautor: ubejane » 2018-07-10, 20:13

Pewnie pan Michał albo pan Marek. Obaj siedzą w tym pokoju po lewo(okna na ul.Sienkiewicza).
Szczególnie pan Michał N. lubi sobie w ten sposób pokomentować. Teksty typu: „pan komendant postanowił obdarzyć pana zaufaniem i dostaje pan pozwolenie na broń” to standard
Ostatnio zmieniony 2018-07-10, 20:17 przez ubejane, łącznie zmieniany 1 raz.
SP7MM

Awatar użytkownika
yedrek1978

Postautor: yedrek1978 » 2018-07-10, 20:44

Pokój po prawej od wejścia. Ale to nie był pan Marek ani Michał, tylko pani.
Ostatnio zmieniony 2018-07-10, 20:53 przez yedrek1978, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Pabcio
Status: Online

Postautor: Pabcio » 2018-07-10, 22:13

yedrek1978 pisze:Pokój po prawej od wejścia. Ale to nie był pan Marek ani Michał, tylko pani.

To chyba kolegę widziałem dzisiaj, lekko podłamanego :P. Z tej pani to niezłe ziółko swoją drogą, takie mam wrażenie. Ja odebrałem decyzje sport i kolekcję, ale nie było tego pana co upierał się, że decyzja i promesy muszą być z podziałem tylko inny, w sumie jeszcze milszy. Na zaświadczenia poczekam prawdopodobnie do czwartku (sezon urlopowy i takie tam).
Ostatnio zmieniony 2018-07-10, 22:15 przez Pabcio, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Prawo i broń - WBP”