Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Broń dopuszczana przez MLAIC

Moderator: Moderatorzy CP

Jędrek_10
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Postautor: Jędrek_10 » 2012-10-15, 20:42

Telesfor pisze:A na przyszłość- widziśz coś co budzi Twoje wątpliwości - reaguj zgodnie z regulaminem.Najwyżej straciśz stówę jak nie masz racji!!! Bo potem to juz musztarda po obiedzie.

Nie miałem jak stracić tej stówy, nie startowałem w tych zawodach. Po prostu z ciekawości pytam, czy to zgodne z regułami MLAIC.
Zgadzam się że po meczu to można co najwyżej w..ć sędziemu. :-D

Marek-
Moderator
Moderator
Grupa: Moderatorzy CP

Postautor: Marek- » 2012-10-15, 20:46

Nie na darmo producenci jak DP podaja przy swoich produktach czy dopuszczony do MLAIC
A Jedrek to pytanie zadal z prostej przyczyny jak to sie ma do np prowadzonego rankingu ?
Zaliczyc ? Czy nie?
Druga sprawa jak PP to konkurencje MLAIC bo pozostale edycje tak byly prowadzone.

Awatar użytkownika
sas88

Postautor: sas88 » 2012-10-15, 21:08

Czy MLAIC w jakimkolwiek punkcie regulaminu zabrania stosowania konstrukcji in-line?
Bo ja sobie nie przypominam.

To jest konstrukcja o której wpspominał Zinngiesser:

Obrazek
Obrazek

Jesli właściciel miał taką replikę, to co tu jest nieregulaminowego, bo nie wiem?
“Put your trust in God; but mind to keep your powder dry!”

Awatar użytkownika
Zinngiesser
Kontaktowanie:

Postautor: Zinngiesser » 2012-10-15, 21:15

Tak, to ta firma i 'te klimaty' gdy chodzi o estetyke. Wedlug mnie to bron koszerna wg MLAIC. Na wielu wczesniejszych zawodach nikt sie do niej nie przyczepil. A do tzw. patroiotow - zawsze.
Obrazek

Jędrek_10

Postautor: Jędrek_10 » 2012-10-15, 21:30

Zinngiesser pisze:Tak, to ta firma i 'te klimaty' gdy chodzi o estetyke. Wedlug mnie to bron koszerna wg MLAIC. Na wielu zawodach nikt sie do niej nie przyczepil. A do tzw. patroiotow - zawsze.

A co toznaczy "te klimaty"? Albo to jest replika tego co pokazał Sas( lub innego pistoletu który ma historyczny pierwowzór), albo współczesna broń oddająca tylko zasadę in-line.

Może kolega którego dotyczy dyskusja zamieści jakieś fotki i może poda historyczny pierwowzór i sprawa wyjaśniona.

Telesfor

Postautor: Telesfor » 2012-10-15, 21:53

Myślę że kolega nie będzie niczogo udowadniał i zamieszczał.Bo prawdopodobnie nie należydo forumowych bol... strzelców.Więc nawet nie jest świadom tej dyskusji...
Poza tym - niczego nie musi udowadniać.
Nie pozostaje nic innego tylko przy okazji nastepnych zawodów złożyć protest - a wtedy okaże się czy ta replika ma pierwowzór.
Tylko moim zdaniem utopisz Kolego stówę, bo ona ma pierwowzór i NIE JEST wsapółczesnym IN -LINE. Ale powodzenia.

Sebastian
Kontaktowanie:

Postautor: Sebastian » 2012-10-15, 22:11

To jest chyba jakas super samonaprowadzajaca sie bron!
Do tej pory wydawalo mi sie ze potrzebny jest jeszcze strzelec z umiejetnosciami.A tu prosze ludzie z nikad i wygrywaja konkurecnje.
Czyli za rok polowa startujacych bedzie takie miala?
Juz kiedys rzucali sie co niektorzy na underhammery - wyliczajac zalety,wibracje i inne kosmiczne technologie. I tez byly och i ach.
W czym to lepsze od undehammera? Jakos nikt nie kwestionuje UH u strzelca obok.
Wiec dlaczego to budzi takie emocje? Historia zna nie takie potworki.
To ze czegos Wojtek nie ma w ksiazkach nie jest dowodem PRZECIWKO.
"Lack of evidence is not evidence of lack".
Chyba zatraciliscie juz sens tej zabawy.

Jędrek_10

Postautor: Jędrek_10 » 2012-10-15, 22:17

Telesfor pisze:Myślę że kolega nie będzie niczogo udowadniał i zamieszczał.Bo prawdopodobnie nie należydo forumowych bol... strzelców.Więc nawet nie jest świadom tej dyskusji...
Poza tym - niczego nie musi udowadniać.
Nie pozostaje nic innego tylko przy okazji nastepnych zawodów złożyć protest - a wtedy okaże się czy ta replika ma pierwowzór.
Tylko moim zdaniem utopisz Kolego stówę, bo ona ma pierwowzór i NIE JEST wsapółczesnym IN -LINE. Ale powodzenia.

Ależ nie mam zamiaru składać żadnego protestu, po prostu na zawodach gdzie organizator dopuszcza wolną amerykankę nie startuję.
Myślałem że ten temat jest poświęcony wyjaśnianiu wątpliwości co jest MLAIC, a co nie.Myślałem też że czegoś się przy tym nauczę przez to będę trochę mniej f..m bolkiem.
Pomyliłem się, szkoda.
Dziękuję Sasowi, od niego się czegoś dowiedziałem, koledzy z Warszawy którzy jak widzę znają sprawę, otaczają to straszną tajemnicą.
A może chodzi o tę stówę? Jeśli tak, to ok, że wiedza kosztuje, więc deklaruję wpłatę 100zł na konto kolegi, który zaprezentuje to cudo na forum i udowodni że jest repliką(oryginałem?) broni z XIX wieku. Ewentualnie wpłacę na dowolny inny szlachetny cel.
Proszę więc o fotki i nr konta na priv.

Sebastian
Kontaktowanie:

Postautor: Sebastian » 2012-10-15, 22:46

Poza Allenem&Wheelockiem podobny model robil Lindsay
http://www.cowansauctions.com/auctions/item.aspx?ItemId=40629

Awatar użytkownika
tadeusz45

Postautor: tadeusz45 » 2012-10-15, 23:48

Wojtuś kolega zwany Jędrek uczepił się jak rzep psiego ogona a na wspomnianych zawodach nie był nie widział więc niech się nie mądrzy.
Mataczą również a może nawet więcej w ukochanej Jaworznie ( przez machlojki nie można uznać Twojego rekordu ) a Warszawę zostaw w spokoju to i ona zostawi Ciebie.
Zawody rangi parafialnej w Jaworznie uznałeś za ważniejsze od Pucharu Polski-Twoja sprawa. Szarpnij się i zorganizuj PP w Cieszynie a po udanej imprezie krytykuj innych organizatorów. Pozdrawiam i do zobaczenia Tadeusz

Awatar użytkownika
tadeusz45

Postautor: tadeusz45 » 2012-10-16, 08:25

Zazdrościć czego bo nie do końca rozumiem. Frustracje przejawiają sie.......

Marek-
Moderator
Moderator

Postautor: Marek- » 2012-10-16, 08:51

Wojtek i Tadek przestańcie udowadniać wyższość świąt Wielkiej Nocy nad Bożym Narodzeniem.

Każdemu organizatorowi należy sie szacunek za włożony wysiłek w organizację zawodów.

Jak to się czyta to wygląda jak byście sami te zawody zorganizowali i udowadniali sobie który to zrobił lepiej :P

Może trochę więcej uznania za włożoną pracę :!:

Rykoszetami z Waszych postów obrywa się kolegom z Jaworzna i ZKS-u, a może byście im podziękowali ?
Bo na razie to będą czuli niesmak.

Awatar użytkownika
marekp
Moderator
Moderator

Postautor: marekp » 2012-10-16, 09:38

Ja nie pamietam co to bylo. To byl rzut okiem i moze byc ten "trojkat". Chromowane na matowo to cos.
A ja bylem i w Jaworznie i na ZKS. I nie widze powodu zeby cokolwiek porownywac. Obie imprezy zorganizowane dobrze. I na obu sa jakies drobne problemiki. Z ktorym idzie sobie poradzic. Wiec Wojtku i Tadziu. Nie naparzajcie nie na forum! O nic.

MarekP

Awatar użytkownika
Willie357
Moderator
Moderator

Postautor: Willie357 » 2012-10-16, 09:43

Koledzy, czy nie sądzicie ,że dyskusja o pistolecie o którym nie podano blizszych danych, nie zamieszczono jego fotki , i nie wypowiedział sie jego posiadacz, przez osoby które nie widziały tego pistolca niebezpiecznie zmierza w kierunku dyskusji o długosci penisa potwora z Loch Ness?
CZARNE I NITRO,>18 , moturki , G 4x4 Bundeswehr ,T3 Bundesheer, za młodu kobietki.
TAK dla eutanazji kretynów

Awatar użytkownika
marekp
Moderator
Moderator

Postautor: marekp » 2012-10-16, 09:48

Tak wlanie jest! :-). Celnie powiedziales.

MarekP

Wróć do „MLAIC”