Dyskusja - obowiązujące przepisy MLAIC

Moderator: Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
sas88
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 5758
Rejestracja: 29 lipca 2005, 10:38
Tematy: 58
Lokalizacja: środek Polski
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: sas88 »

E) Ubranie
1) Ciężkie spodnie strzeleckie jakich się używa w konkurencjach ISSF są wykluczone z mistrzostw MLAIC. Ta reguła dopuszcza lekkie spodnie strzeleckie np. z bawełny bez usztywniaczy, które mogły by dać znaczną pomoc. Spodnie mogą mieć wzmocnienia na kolanach w celu ochrony kolan strzelca i w kroku. Natomiast, czego się nie dopuszcza to ciężkie i sztywne spodnie (np. takie ze skóry lub podwójnego ciężkiego materiału) które mają lub nie dodatkowe szyny w nogawkach w celu dodatkowego podparcia. Tą regułą objęte są też spodnie które zawierają jakiekolwiek specjalności celem unieruchomienia lub redukcji swobody poruszania nóg i dolnej części tułowia strzelca i które tym samym mogły by pomóc strzelcowi w uzyskaniu lepszej pozycji wyjściowej.
2) Poza tym nie ma żadnych ograniczeń.
“Put your trust in God; but mind to keep your powder dry!”
Cyrograf15
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1716
Rejestracja: 15 listopada 2004, 23:17
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Cyrograf15 »

Dla tego że nie ma specjalnych ograniczeń to jak obserwowałem zawodników na międzynarodowej imprezie to często strzelają ubrani w "betonowe kubraczki". Jak widziałem jak zawodnicy pomagali sobie przy ubieraniu i dopinanu owych to jakoś mi się to skojażyło z zbrojami rycerskimi. Dobrze że nie wolno specjalnych spodni bo była by konieczność ustawiania zawodników na stanowiskach a tak mogli sami dojść.
Wojtek
4,5/22/7.62/38/45
Awatar użytkownika
sas88
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 5758
Rejestracja: 29 lipca 2005, 10:38
Tematy: 58
Lokalizacja: środek Polski
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: sas88 »

Dla tego że nie ma specjalnych ograniczeń to jak obserwowałem zawodników na międzynarodowej imprezie to często strzelają ubrani w "betonowe kubraczki". Jak widziałem jak zawodnicy pomagali sobie przy ubieraniu i dopinanu owych to jakoś mi się to skojażyło z zbrojami rycerskimi. Dobrze że nie wolno specjalnych spodni bo była by konieczność ustawiania zawodników na stanowiskach a tak mogli sami dojść.
Wojtek
:galy: :galy:
Czy mnie wzrok myli, czy ktoś sie pod Ciebie podszył? :galy:
“Put your trust in God; but mind to keep your powder dry!”
Cyrograf15
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1716
Rejestracja: 15 listopada 2004, 23:17
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Cyrograf15 »

Nikt się nie podszył :D Sam strzelam sportowo i znam kubraczki sportow ale te były betonowe. Po zdięciu same stały co mnie troszke zdziwiło.
Wojtek
4,5/22/7.62/38/45
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „MLAIC”