Rusznikarnia "Strzelnica"

Moderator: Moderatorzy CP

Irek M
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 887
Rejestracja: 21 grudnia 2014, 13:44
Tematy: 71
Lokalizacja: Gdańsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Irek M »

Tu na forum masz kolegę o nicku - rusznik z Gdyni. W stopce podaje zakres "pomocy".
Hayclock
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 127
Rejestracja: 28 marca 2015, 07:33
Tematy: 0
Lokalizacja: Wejherowo
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Hayclock »

Irek M.
Dzięki za głos.
Jedyny z nazwą "rusznik" w nicku jest z Cieszyna. Hmm...to wciąż Polska...ale może znalazłby się ktoś nieco bliżej, dajmy na to - w okolicach Trójmiasta? :) Rusznikarz jest choćby na Jaśkowej, ale póki co, da się spokojnie strzelać z 1 zablokowanym na amen kominkiem, mając dodatkowo ll schwarz dzieciątko .44 z lufą 5,5 cala.
Na upartego znajdzie się jakiś ślusarz, prędzej czy później, natomiast moją intencją jest, aby tę drobnostkę zrobił:
Primo - fachowiec, którego może ktoś polecić
Secundo - fachowiec, który podejmie się tego bo chce, lubi i potrafi (co wcale nie jest takie oczywiste)
Tertio - bo tylko po spełnieniu ww. 2 punktów mam szczerą przyjemność korzystać i płacić, zachowując w pamięci na okoliczność potencjalnych referencji.

Mam nadzieję, że moje oczekiwania nie są zbyt wygórowane a.d. 2015? (pytanie retoryczne do usługodawcy, nie do Ciebie, Irek M :))

Pozdrawiam
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.
W. Shakespeare
Irek M
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 887
Rejestracja: 21 grudnia 2014, 13:44
Tematy: 71
Lokalizacja: Gdańsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Irek M »

Hayclock - sorki za wprowadzenie w błąd - ten nick to remington1. Kolega jest z Gdyni i w stopce ma wpis - Usługi rusznikarskie CP. Na Jaśkową gdy mają problem z bronią to wzywają mego kolegę ale on nie ma nic wspólnego z CP.
I przy okazji mam pytanie do Ciebie - dużo was strzela w Wejherowie? Moja siostrzenica jest spokrewniona przez jego małżeństwo z siostrą swego męża - ale to zawiłe :) - a ten z kolei ma brata, który właśnie strzela. Chyba, że to Ty jesteś tym bratem, który ma brata w Orlu :wink:
Hayclock
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 127
Rejestracja: 28 marca 2015, 07:33
Tematy: 0
Lokalizacja: Wejherowo
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Hayclock »

Ok, dzięki za info, zobaczymy czy wzmiankowany Kolega podejmie się wykręcić kominek.

Co do strzelców z Wejherowa - może są, natomiast osobiście nie znam nikogo.
Co do koligacji rodzinnych - nie mam brata (o ile mi wiadomo)

:)

Pozdrawiam
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.
W. Shakespeare
Hayclock
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 127
Rejestracja: 28 marca 2015, 07:33
Tematy: 0
Lokalizacja: Wejherowo
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Hayclock »

Od Kolegi Remington1 dostałem informację, że nie zajmuje się rewolwerami.

Temat kominka wciąż aktualny. Jeżeli ktoś zna łebskiego machera z odpowiednimi narzędziami i umiejętnościami, proszę o kontakt.

Pozdrawiam
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.
W. Shakespeare
Awatar użytkownika
Cygan104
Reactions:
Posty: 9
Rejestracja: 10 kwietnia 2015, 18:10
Tematy: 0
Lokalizacja: Gdańsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Cygan104 »

Kolego od kominka...mogę ten kominek Tobie usunąć z bębna,ale niezbędne będzie wkręcenie nowego niestety....napisz mi na priv swój nr. tel. zadzwonie to se pogadamy...
Cygan
Irek M
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 887
Rejestracja: 21 grudnia 2014, 13:44
Tematy: 71
Lokalizacja: Gdańsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Irek M »

Ja akurat mam niepotrzebny mi kominek rewolwerowy. Kupiłem w Saguaro bo występował jako M6x1, a niestety to M6x0,75.
Hayclock
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 127
Rejestracja: 28 marca 2015, 07:33
Tematy: 0
Lokalizacja: Wejherowo
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Hayclock »

Kolego Cygan104, tymczasem umówiłem sie na tę robotę ale dzięki za deklarację, będę pamiętać.

Irek M, Tobie również dziękuję za wsparcie.
Czy mam rozumieć, że zamówiłeś w Saguaro produkt który okazał się być w innej, nieodpowiedniej specyfikacji?
Orientujesz się, czy ten wolny kominek jest identyczny jak pozostałe w .36 Remingtonie?

Pozdrawiam
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.
W. Shakespeare
Irek M
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 887
Rejestracja: 21 grudnia 2014, 13:44
Tematy: 71
Lokalizacja: Gdańsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Irek M »

Tak, specyfikacja była inna chociaż... Po zamówieniu sklep zwrócił mi uwagę, że jest to rewolwerowy kominek ale nie zweryfikował wymiarów gwintu. Mnie wydawało się, że to nie ma znaczenia byle gwint pasował. A gwint podano właśnie jako M6x1. Gdy w domu sprawdziłem i napisałem, że to nie ten gwint uprzejmie zadeklarowano, iż mogę go zwrócić ale ja już się w to nie bawiłem.
Czy on nadaje się do konkretnego modelu tego nie wiem bo nie mam nic wspólnego z rewolwerami jak dotąd. Mogę tylko powiedzieć - jeśli to coś da - że po wkręceniu gwintu reszta wystaje na 8mm. Średnica jego okręgu to 8mm i mogę go odkręcać kluczem płaskim 4mm.
Od godz. 17 dnia dzisiejszego do najbliższego wtorku świętuję w Szwecji więc nie odpowiem w tym czasie na cokolwiek :wink:
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Trójmiasto i Okolica”