Kupię Remingtona 1858

Moderator: Moderatorzy CP

MateuszCP22
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 52
Rejestracja: 07 listopada 2016, 14:47
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Kupię Remingtona 1858

Post autor: MateuszCP22 »

Wiem, średnio dopasowałem temat, jednak wybrałem ze względu na lokalizację. Jestem z Pomorskiego, konkretniej Kwidzyn i poszukuję dobrej oferty z Remingtonem wraz z zestawem do pierwszego strzelania. Jeśli posiadacie niepotrzebnego wam już Remika i chcielibyście się go pozbyć, śmiało piszcie :)
Awatar użytkownika
remzibi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 367
Rejestracja: 25 lipca 2013, 21:40
Tematy: 0
Lokalizacja: Rumia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Kupię Remingtona 1858

Post autor: remzibi »

Hmm, rozwazam sprzedaz Uberti .44, rok produkcji XXX, ma stempel Orion na lufie, co oznacza, ze byl robiony dla Frankoni.
Osiowy, szczlina malutka, chodzi jak zegarek, rama stalowa, stara produkcja (cokolwiek to znaczy :) ) .
Lufa czysciutka, strzela bardzo przyjemnie.
Zestaw startowy, oraz kabura dla chetnego.

Powod - powoli przechodze na scalone.
Stan zewnetrzy wizualny - mimo, ze byl/jest ciagle uzywany na strzelnicy i na zawodach, stan bdb minus. Oczywiscie rysa obwiedniowa na bebenku jest.
Stan techniczny - utrzymuje go w stanie pelnej (jesli nie perfekcyjnej) sprawnosci, strzela celnie, za co go bardzo lubie. Kominki nie sklepane i nie zapieczone, wykrecalne, zawsze uzywany smar miedziowy.
Mozliwosc spotkania sie i przestrzelania w Lublewie czy na Jaskowej.
Tylko dla pelnoletnich, z Dowodem Osobistym do wgladu.

Fotki te same co w pierwszym poscie tego watku http://forum-bron.pl/viewtopic.php?f=71&t=144566
Fotki - na tych filmikach rewolwer w akcji na zawodach, na wszystkich strzela jako pierwszy:




fajny stage , 30 zombiakow :) , poszlo bez pudla hehe :)
Ostatnio zmieniony 21 listopada 2016, 10:23 przez remzibi, łącznie zmieniany 1 raz.
When injustice becomes law, resistance becomes Duty...
Thomas Jefferson
Braterstwo, KS GARDA, WAS Banditos
Awatar użytkownika
claas87
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 127
Rejestracja: 23 lutego 2016, 19:51
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Kupię Remingtona 1858

Post autor: claas87 »

Kupiłem od Remzibiego jakiś czas temu mniejszego remingtona i jestem bardzo zadowolony, pomimo setek kilogramów ołowiu które już z siebie wypluł swoją celnością i skutecznością kładzie zdecydowaną większość nowej produkcji na łopatki. Facet zna się na broni jak mało kto i umie o nią dobrze zadbać. Jeżeli ten 44 jest choć w połowie tak dobry jak ten który kupiłem to bierz w ciemno.

P.S.
Daj znać Zibi jak będziesz rewolving carbina sprzedawał, ustawie się pierwszy w kolejce :wink:
Ostatnio zmieniony 22 listopada 2016, 17:58 przez claas87, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
remzibi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 367
Rejestracja: 25 lipca 2013, 21:40
Tematy: 0
Lokalizacja: Rumia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Kupię Remingtona 1858

Post autor: remzibi »

claas87 pisze:.....
P.S.
Daj znać Zibi jak będziesz rewolving carbina sprzedawał, ustawie się pierwszy w kolejce :wink:
Nie planuje, to moj ulubiny czarnoprochowiec :-D .
Chyba, ze - twu twu - i puk puk w niemalowane - , zycie przydusi.

BTW, w styczniu sie szykuja na strzelnicy Gardy fajne zawody westernowe, poczatkujacy mile widziani,
i w kwietniu nastepne pod haslem "black powder only" (ale z nitro tez mozna bedzie grzac :) ) .
Jak cos, ktos by reflektowal aby sprobowac swoich sil, to oferuje miejsce w samochodzie i jak cos - levarka i strzelbe z amunicja :)
Ostatnio zmieniony 22 listopada 2016, 19:30 przez remzibi, łącznie zmieniany 1 raz.
When injustice becomes law, resistance becomes Duty...
Thomas Jefferson
Braterstwo, KS GARDA, WAS Banditos
Awatar użytkownika
claas87
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 127
Rejestracja: 23 lutego 2016, 19:51
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Kupię Remingtona 1858

Post autor: claas87 »

Do stycznia jeszcze trochę czasu ale ja bardzo chętnie skorzystam z propozycji, może uda nam się w końcu spotkać na strzelnicy :-D
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Trójmiasto i Okolica”