Drodzy użytkownicy,

W związku z wymogami prawnymi w najbliższym czasie forum-bron.pl zmieni swój status na „forum zamknięte”.
W praktyce oznacza to, że osoba niezalogowana o statusie „gość” nie będzie mogła przeglądać forum.
Przeglądanie, czytanie lub pisanie na forum będzie możliwe tylko dzięki rejestracji i logowaniu.

Administracja forum

Gielda wewnetrzna 3city

Moderator: Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
remzibi
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: [S] Lovex D032

Postautor: remzibi » 2017-07-27, 14:31

Na sprzedaz nowa nie otwierana butelka Lovex D032 - cena 150zl .
Odbior osobisty, natychmiastowy, na terenie Trojmiasta, za okazaniem odpowiedniego wpisu w ksiazeczce.
When injustice becomes law, resistance becomes Duty...
Thomas Jefferson
Braterstwo, KS GARDA, WAS Banditos

03fxt

Re: Gielda wewnetrzna 3city

Postautor: 03fxt » 2017-08-01, 14:29

zdecydowanie nie ten dział :052:

Awatar użytkownika
claas87

Postautor: claas87 » 2017-08-15, 21:11

Sprzedam Remingtona New Model Navy .36 Hege - Uberti 1972r. Rewolwer ma zdjętą osydę i jest bardzo ładnie spatynowany- wygląda jak oryginał z epoki. Mechanizmy działają prawidłowo i bardzo płynnie, stal z której jest wykonany to zupełnie inna bajka niż współczesne repliki jest wybitnie twarda- wprowadzałem w nim kilka poprawek i miałem naprawdę duży problem żeby cokolwiek podpiłować, kominki nie sklepane. Rewolwer jest 100% osiowy w lufie widać ślady po korozji, co w żaden sposób nie wpływa na jego celność- która z resztą jest bardzo dobra, przy odrobinie wprawy nie wychodzi poza czarne na 25m. Cena 950zł (do drobnej negocjacji) do obejrzenia w okolicach Trójmiasta, możliwość przestrzelania po wcześniejszym umówieniu, do rewolweru mogę dorzucić jakieś gratisy (kule, miarki itp). Tel 697441824

Nawiedzony

Postautor: Nawiedzony » 2017-09-21, 08:23

Sprzedam
Remik Uberti za 1300 zł
Kabura za 150 zł, Jeśli się weźmie remika z kaburą to opuszczam 50 zł

W szczelinę między bębnem a lufą wchodzi blaszka 0,2 mm a 0,25 mm na wcisk. 0,3 mm nie wchodzi

Jestem pierwszym właścicielem a rewolwer został ściągnięty z Niemiec(Niemiec płakał jak sprzedawał hehe :-D ). Ma ślady normalnego użytkowania, ładowany był pobojczykiem a później praską. Nigdy mi się nie zdarzyło żeby pobojczyk się wygiął czy coś w tym rodzaju tak jak to jest w przypadku tego modelu. Zostały zdjęty lakier z okładzin żeby leżał lepiej w dłoni i lepiej komponował się z kaburą. Wystrzelone zostało z niego około 400-500 kul. Jest pełna oksyda z wyjątkiem mechanizmu pobojczyka i bębna ale to jest oznaką normalnego użytkowania. Śruba dwupalczasta zawsze była odkręcana dopasowanym śrubokrętem przez co nie jest mocno zmaltretowana. Kominki są niesklepane i pasują na nie kapiszony S&B 4.0 i RWS NO. 1075. Lufa zawsze była czyszczona szmatkami i drewnianymi narzędziami, nie ma na niej wgniotów czy rys. Bardzo miękki fabryczny spust.

Kabura jest wykonana z naturalnej skóry i pochodzi z sklepu Vaquero. Zapłaciłem za nią 250 zł jakieś pół roku temu.W tym typie kabury można bezpiecznie przenosić załadowany rewolwer ponieważ pasek blokuje kurek i uniemożliwia jego odciągnięcie.

Dorzucam parę drobiazgów które ustalę z osobą zainteresowaną zakupem.

Zdjęcia poglądowe. Wiem że to mało, jak by ktoś chciał więcej to PW.
https://imgur.com/a/Wzrtk
https://imgur.com/FWyHNpj
Ostatnio zmieniony 2017-09-21, 08:25 przez Nawiedzony, łącznie zmieniany 1 raz.

salve76

Postautor: salve76 » 2017-10-02, 08:34

Witam serdecznie.
W związku z tym że WBP "wciąga" mnie coraz bardziej, sprzedaję dwa swoje Remingtony New Model Army. W kalibrze 44
Oba są firmy FAP - jeszcze zanim stała się PIETTĄ. Rok produkcji obu to 1975. Kaliber .44"
Oba działają rewelacyjnie. Są osiowe. Oba były czyszczone po każdym strzelaniu, konserwowane.
Remington nr 1. Stan oksydy widać na zdjęciach (ryski, obtarcia itp), kominki są nowe, szczelina to 0,15-0,20 mm. Gwint ładny, bez wżerów. Cena to 1000 PLN.
Galeria: https://drive.google.com/open?id=0B-k0dKWjOu1_LURLblZyZHE4Q0k
Remington nr 2. Stan oksydy także obejrzycie na zdjęciach (ale ten jest w stanie niemal idealnym). Kominki niesklepane, szczelina to 0,10-0,15mm. Gwint jak na zdjęciach.
Cena to 1200PLN.
Galeria: https://drive.google.com/open?id=0B-k0dKWjOu1_c2k5SDVsdEpfSFk.

Ewentualny kontakt proszę przez PW.

Pozdrawiam

Nawiedzony

Postautor: Nawiedzony » 2017-10-02, 22:00

Nawiedzony pisze:Sprzedam
Remik Uberti za 1300 zł
Kabura za 150 zł, Jeśli się weźmie remika z kaburą to opuszczam 50 zł

W szczelinę między bębnem a lufą wchodzi blaszka 0,2 mm a 0,25 mm na wcisk. 0,3 mm nie wchodzi

Jestem pierwszym właścicielem a rewolwer został ściągnięty z Niemiec(Niemiec płakał jak sprzedawał hehe :-D ). Ma ślady normalnego użytkowania, ładowany był pobojczykiem a później praską. Nigdy mi się nie zdarzyło żeby pobojczyk się wygiął czy coś w tym rodzaju tak jak to jest w przypadku tego modelu. Zostały zdjęty lakier z okładzin żeby leżał lepiej w dłoni i lepiej komponował się z kaburą. Wystrzelone zostało z niego około 400-500 kul. Jest pełna oksyda z wyjątkiem mechanizmu pobojczyka i bębna ale to jest oznaką normalnego użytkowania. Śruba dwupalczasta zawsze była odkręcana dopasowanym śrubokrętem przez co nie jest mocno zmaltretowana. Kominki są niesklepane i pasują na nie kapiszony S&B 4.0 i RWS NO. 1075. Lufa zawsze była czyszczona szmatkami i drewnianymi narzędziami, nie ma na niej wgniotów czy rys. Bardzo miękki fabryczny spust.

Kabura jest wykonana z naturalnej skóry i pochodzi z sklepu Vaquero. Zapłaciłem za nią 250 zł jakieś pół roku temu.W tym typie kabury można bezpiecznie przenosić załadowany rewolwer ponieważ pasek blokuje kurek i uniemożliwia jego odciągnięcie.

Dorzucam parę drobiazgów które ustalę z osobą zainteresowaną zakupem.

Zdjęcia poglądowe. Wiem że to mało, jak by ktoś chciał więcej to PW.
https://imgur.com/a/Wzrtk
https://imgur.com/FWyHNpj

Sprzedane

Gromfaj
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Postautor: Gromfaj » 2017-10-05, 11:29

Chciałbym się serdecznie przywitać ze wszystkimi forumowiczami.
Od 3 tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem Remingtona Uberti New Model Army target .44 a od 2 dni mam kartę EKB.
Niestety w Trójmieście jest problem z czarnym prochem , jedyne miejsce gdzie można kupić proch, czyli salon Czapla , nie posiada go w chwili obecnej.
Chętnie odkupiłbym 100-200 gram , oczywiście za okazaniem EKB.
mój tel to 694-335-053.

salve76

Postautor: salve76 » 2017-10-09, 19:44

Witam.
Co do mojego ogłoszenia (nie mogę edytować)
Remington nr 1 został sprzedany.

Wróć do „Trójmiasto i Okolica”