Zawody czrnoprochowe w PŁOCKU 25 kwietnia

Moderator: Moderatorzy CP

Irek Dobrzyński
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 128
Rejestracja: 13 maja 2004, 14:05
Tematy: 8
Lokalizacja: Gdynia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Zawody czrnoprochowe w PŁOCKU 25 kwietnia

Post autor: Irek Dobrzyński »

Zbliżają się zawody czarnoprochowe w Płocku. Jest to o tyle atrakcyjne że są niedaleko od Trójmiasta i mozna obrócić w jeden dzień. Obserwuję, że strzelectwo czarnoprochowe w ostatnim roku w Trójmiście rozrosło się o 200 -300 % (o dwóch, trzech).W związku z tym jest możliwość poznać problemy strzelectwa na żywo a nie w realu. Wybieram się osobiście, oferuję dla chętnych darmowy transport ( wolne trzy miejsca). Koledzy: wizyta na zawodach jest mniej wstydliwa niz odwiedzenia ginekologa, nie ma sie czego bać. Zapraszam, wyjeżdzam ok 7 rano z Gdyni
pozdrawiam
Hayclock
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 127
Rejestracja: 28 marca 2015, 07:33
Tematy: 0
Lokalizacja: Wejherowo
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Hayclock »

Doskonała okazja do cp zabawy i integracji pomorskiego środowiska.
Żałuję, że nie będę mógł być, mam bowiem w tym czasie zaliczkowany już wyjazd.
Postaram się być na kolejnym - jak mawiają Eskimosi - evencie, jeżeli tylko pojawi się szansa.

Pozdrawiam
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.
W. Shakespeare
Hayclock
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 127
Rejestracja: 28 marca 2015, 07:33
Tematy: 0
Lokalizacja: Wejherowo
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zawody czrnoprochowe w PŁOCKU 25 kwietnia / Toruń 04.07.

Post autor: Hayclock »

Irek,
Ponieważ brak osobnego wątku dla wczorajszych zawodów - które nam rekomendowałeś na forum i oferowałeś się z transportem - pozwól, że tutaj umieszczę stosowny wpis tytułem subwątku.
Na zawody, Xll Toruński Turniej Czarnoprochowy organizowane przez Brać Kurkową w Toruniu, miałem możliwość dotrzeć komfortowo tam i z powrotem dzięki Irkowi. Pogoda idealna. Na miejscu piękny poniemiecki fort i kameralna strzelnica. Król kurkowy wita uroczyście w pełnej krasie, walą salwę z armaty. Strzelanie w 4 konkurencjach wg MLAiC. Na zewnątrz 30 w cieniu i grill, w forcie przyjemny chłód i napoje. Jest miejsce na rozmowy o broni, historii, szacunku do nich i dużo humoru, czyli ciekawe i wesołe towarzystwo. Pozdrawiam szczególnie ekipę ze Świecia :) Nagrody, dyplomy, salwa z armaty. Życzliwi gospodarze i dobra organizacja.
Potem jeszcze spacer po starówce Torunia, jakaś knajpka etc.

Irek, nie mogliśmy lepiej spędzić wczorajszego dnia, dziękujemy.
Z czystym sumieniem mogę zarekomendować kolejny turniej w Toruniu strzelcom z Pomorza.

Pozdrawiam
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.
W. Shakespeare
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Trójmiasto i Okolica”