Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Noc muzeów

Moderator: Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
Samuel Hawken
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Posty: 652
Rejestracja: 2003-11-20, 12:44
Lokalizacja: Bractwo Kurkowe
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Noc muzeów

Postautor: Samuel Hawken » 2009-05-23, 10:24

Stało się już zwyczajem, że nasza czerska grupa bierze udział w corocznej imprezie „Nocy muzeów”. Tym razem propagowaliśmy czarnoprochowe hobby na terenie Muzeum Wojska Polskiego http://www.muzeumwp.pl/wydarzenia.php?NID=143. Tam też zbieraliśmy podpisy pod petycją do Rzecznika Praw Obywatelskich w sprawie usunięcia niezgodności rozporządzenia Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z obowiązującą Ustawa o Broni i amunicji. Ilość przybyłych do Muzeum gości była to dla mnie miłym zaskoczeniem, wystarczy powiedzieć, że około godziny 22 aby dostać się do sal wystawowych trzeba było odczekać w prawie półgodzinnej kolejce. Było to tym bardziej miłe, że ta ogólnoeuropejska impreza została całkowicie pominięte w niemal wszystkich serwisach informacyjnych stacji telewizyjnych, które zdominowane były tego dnia doniesieniami o mających odbyć się w wielu miastach paradom grup mających potrzebę wykrzyczenia głośno swoich tęczowych problemów. Acha, jeszcze dużo było o zaginionej dziewczynce z Białegostoku. A o „Nocy muzeów” – cisza. Cóż, trawestując znane powiedzenie, można zauważyć, że „naród ma taka informacje, na jaką zasługuje”.
Korzystając z bytności w Muzeum sfotografowaliśmy sztandar powstańczy, którego awers jest repliką naszego brackiego. Oryginał na rewersie ma napis w języku rosyjskim, nasz - logo brackie. Zrobiliśmy to, aby ułatwić sobie odpowiedź na często zadawane nam na imprezach strzeleckich pytanie – „ a nie stać Was było na porządny materiał i profesjonalną hafciarkę”?

Obrazek


Wróć do „Grupa Czerska - Warka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika