Vivat Pułaski 06.07.2008.

Moderator: Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
Waldek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 631
Rejestracja: 21 lipca 2003, 02:40
Tematy: 25
Lokalizacja: Warka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Vivat Pułaski 06.07.2008.

Post autor: Waldek »

Tych co nie pojadą do Krasnystawu zapraszam na imprezę Vivat Pułaski w Warce w najbliższą niedzielę. Rozpoczęcie około godziny 14,30. Strzelnica będzie czynna jak zawsze.
szczegóły tu
Awatar użytkownika
Waldek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 631
Rejestracja: 21 lipca 2003, 02:40
Tematy: 25
Lokalizacja: Warka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Waldek »

No i po pikniku. Bardzo dziękuję szczególnie Ob.Lechowi i Markowi za wytrwałość i cierpliwość przy blisko 7-godzinnym maratonie strzelecko pokazowym. Czuję, że był to rekordowy pokaż propagowania strzelectwa CP. Szacuję, że publiczność oddała 400 strzałów z naszej broni. Byliśmy najbardziej obleganym "stoiskiem" na pikniku. Podziw budziła armata Czerska. Goście czekali cierpliwie na kolejny jej wystrzał.
Robert.S.
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 87
Rejestracja: 07 września 2006, 14:46
Tematy: 0
Lokalizacja: Wawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Robert.S. »

Waldek pisze:No i po pikniku. Bardzo dziękuję szczególnie Ob.Lechowi i Markowi za wytrwałość i cierpliwość przy blisko 7-godzinnym maratonie strzelecko pokazowym.
:) :one:
Dołączam się do podziękowań za cierpliwość i chęć wyjaśnień wszystkich zawiłości cp
Jak Bóg przypuści to i człowiek z kija wypuści
Awatar użytkownika
Czarek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 154
Rejestracja: 26 lutego 2008, 18:03
Tematy: 0
Lokalizacja: obok stolycy
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Czarek »

Naprawdę jestem pod wrażeniem, z jaka cierpliwością i życzliwością tłumaczyliście zainteresowanym co i jak. :one: Widać że jesteście prawdziwymi pasjonatami. Doskonała promocja strzelectwa CP. A ja dzięki uprzejmości ob.Lecha już wiem ze na pewno kupię sobie Mississippi :030: . Panowie, dziękuję, doskonała robota :!: !
Awatar użytkownika
ob.Lech
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 574
Rejestracja: 02 czerwca 2007, 19:45
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: ob.Lech »

Dla mnie była to przyjemność, bo lubię rozmawiać o broni. :one: Mówić nie było co prawda specjalnie czasu, bo to nie muzeum, tu się strzela. Tylko teraz troszkę ręce bolą od ładowania. ;)

Nie miałem niestety czasu obejrzeć reszty pikniku, ale cały i tak przed nami przedefilował na samym początku.

Obok nas grupa rekonstrukcyjna pokazała regulaminowy sposób nabijania muszkietu skałkowego (aż szkoda że tylko raz).

Mississippi jest piękny i historycznie bardziej poprawny dla żołnierza Wojny Secesyjnej niż Zouave rifle, który został wykonany i wydany żołnierzom w niewielkich ilościach. Na dodatek mnogość wersji w tym okresie pozwala na dość szerokie modyfikacje. Miło będzie spotkać trzeciego posiadacza takiej broni na zawodach.
Nam strzelać nie kazano...
...my to po prostu lubimy.
Awatar użytkownika
ob.Lech
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 574
Rejestracja: 02 czerwca 2007, 19:45
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: ob.Lech »

Czy w tym roku coś czarnoprochowego będzie się działo na pikniku?
Nam strzelać nie kazano...
...my to po prostu lubimy.
Awatar użytkownika
Waldek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 631
Rejestracja: 21 lipca 2003, 02:40
Tematy: 25
Lokalizacja: Warka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Waldek »

Czekam na zaproszenie. Nie narzucam się, żeby nie dokładać 500 zł. Na tyle oceniam koszty Wasze i moje związane z pokazem ( 4 kg prochu; dowóz , konserwacja armaty i broni ). Nasze pokazy gromadziły zawsze tłumy widzów. Zdobyliśmy jakąś pozycję rankingową. W poprzednim roku zapowiedziałem, że ostatni raz robimy to za darmo. Na razie czekam na zaproszenie i propozycję finansową.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Grupa Czerska - Warka”