Długie lufy w Warce:)

Moderator: Moderatorzy CP

zen
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 87
Rejestracja: 14 listopada 2003, 09:33
Tematy: 6
Lokalizacja: Warka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Długie lufy w Warce:)

Post autor: zen »

Dotarła dzisiaj do mnie Pensylwania i jest piękna choć dziewica. Teraz trzeba będzie pomyśleć nad sprawieniem jej wsadu z pędnika i ślicznej kulki :D :diabel: :one: Jednak ponad metrowa lufka robi wrażenie. ;)

Obrazek
Obrazek

Odkupiłem ją od kolegi z forum zbig317 bo u niego leżała niewykorzystana to sobie wymyśliłem że ją wykorzystam, a że zawsze chciałem mieć dłuugą lufkę to .... :galy:
Kolega Zbyszek pisał mi jeszcze że ma niewykorzystanego pistoleta żuława z jakimś pobojczykiem mocowanym na stałe, ale taki komplet to byłoby za dużo dla mnie. Pisze bo jak ktoś chce potargować to trzeba pisać bo kolega jest nieśmiały na forum. Ja się odezwałem i mam.
Waldek gdzie twojemu sharpsu do mojej piękności :> ;) :P
Awatar użytkownika
Mincerz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1646
Rejestracja: 09 lipca 2006, 12:30
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Mincerz »

Gratulacje!
Jakiej produkcji? Kaliber pewnie .45? Szkoda, że nie skałka.
Pozdrawiam!
ZKS Warszawa ID: 0309, ROMB ID: 2342
CP & Nitro
zen
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 87
Rejestracja: 14 listopada 2003, 09:33
Tematy: 6
Lokalizacja: Warka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: zen »

Ardesa kaliber 45 gwincik do kulki 1:66 i dobrze że nie skałka bo ja pasjonatem skałki nie jestem :)
Awatar użytkownika
Mincerz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1646
Rejestracja: 09 lipca 2006, 12:30
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Mincerz »

Ale długie lufy i to w typie amerykańskim powinny być skałkami.
Te przypalone włosy i twarze, oparzenia współstrzelców.. Sam smaczek.
I tak i tak, samych 10.
Pozdrawiam!
ZKS Warszawa ID: 0309, ROMB ID: 2342
CP & Nitro
zen
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 87
Rejestracja: 14 listopada 2003, 09:33
Tematy: 6
Lokalizacja: Warka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: zen »

Paweł też masz długą lufę może przerobimy na skałkę :D A tak poważnie to ja mam długą lufę Made in Warka, a jak brakuje ci kolego przypalonych włosów i okopconych twarzy to proponuję sharpsa Waldka. Bezkonkurencyjny nawet bez przerabiania na skałkę ;) :diabel: :one:
Dzięki Paweł za życzenia, na te bidne 50m to prawie z przyłożenia bedę strzelał, liczę ze będą same dychy :027: :okulary:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mincerz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1646
Rejestracja: 09 lipca 2006, 12:30
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Mincerz »

:one: :one: :one:
Czekam na wyniki strzelań!
Pozdrawiam!
ZKS Warszawa ID: 0309, ROMB ID: 2342
CP & Nitro
Awatar użytkownika
Waldek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 631
Rejestracja: 21 lipca 2003, 02:40
Tematy: 25
Lokalizacja: Warka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Waldek »

Gratuluję zakupu atrapy SHARPSA
zen
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 87
Rejestracja: 14 listopada 2003, 09:33
Tematy: 6
Lokalizacja: Warka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: zen »

"Każda sroczka swój ogonek chwali" niech będzie że atrapa ale jaka PIĘKNA :P
Waldek długich luf w Warce siła i twój jedyny sharps. No dobra jak już kiedyś napisałem (lecz ten post zeżarło, znikło ... nie ma) lubie strzelać z tego twojego brzydactwa :one:
Tą moją luśnię też dam Ci pogłaskać, potrzymać i do tarczy strzelić. No nie bądź wiśnia i napisz że piękna ... co tam piękna, bardzo piękna i kupiona po promocyjnej cenie bo od kolegi :!: :)
Awatar użytkownika
Cpt. Nemo
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 2825
Rejestracja: 18 kwietnia 2005, 00:57
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: RIP

Post autor: Cpt. Nemo »

zen pisze: Waldek długich luf w Warce siła i twój jedyny sharps.
Juz go tak nie namawiaj bo jeszcze mi go sprzeda na warunkach jak kiedys :)
Tą moją luśnię też dam Ci pogłaskać, potrzymać i do tarczy strzelić. No nie bądź wiśnia i napisz że piękna ... co tam piękna, bardzo piękna i kupiona po promocyjnej cenie bo od kolegi :!: :)
To ktos ma watpliwosci ze to piekna bron ?
Prawdziwa dziewietnastowieczna wiernie odzwierciedla owczesny styl. Mi sie bardzo podoba !
Tez dasz strzelic ?

A co do promocyjnej ceny to nie moge sie wypowiedziec bo nie wiem czy to promocja dla kolegi czy dla ciebie byla :)
Pozdrawiam, cpt.Nemo - GG 175472
Virago 535 Warszawski Szwadron Kawalerii CP
Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi...
Awatar użytkownika
Mincerz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1646
Rejestracja: 09 lipca 2006, 12:30
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Mincerz »

zen pisze:"Każda sroczka swój ogonek chwali" niech będzie że atrapa ale jaka PIĘKNA :P
Waldek długich luf w Warce siła i twój jedyny sharps. No dobra jak już kiedyś napisałem (lecz ten post zeżarło, znikło ... nie ma) lubie strzelać z tego twojego brzydactwa :one:
Tą moją luśnię też dam Ci pogłaskać, potrzymać i do tarczy strzelić. No nie bądź wiśnia i napisz że piękna ... co tam piękna, bardzo piękna i kupiona po promocyjnej cenie bo od kolegi :!: :)
A zrobisz w swoim karabinie takie fajne przedmuchy jak miał Sharps towarzysza kierownika? W końcu "atrapa Sharpsa" powinna choć trochę naśladować niedościgniony oryginał :)
Aż wstyd się przyznać, że jeszcze nigdy nie strzeliłem z tej pięknej broni. :okulary:
Pozdrawiam!
ZKS Warszawa ID: 0309, ROMB ID: 2342
CP & Nitro
Awatar użytkownika
Waldek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 631
Rejestracja: 21 lipca 2003, 02:40
Tematy: 25
Lokalizacja: Warka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Waldek »

Si tu vales, bene est, ego valeo Boguś.
Z przyjemnością postrzelam z Twojego faktycznie pięknego karabinu. Ale naprawdę i tak bez tego dam Ci postrzelać z SHARPSA. Gorzej ma Mincerz, mimo chorobliwego pożądania posiadania Sharpsa.
zen
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 87
Rejestracja: 14 listopada 2003, 09:33
Tematy: 6
Lokalizacja: Warka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: zen »

Leszek niemożliwe żeby taki pasjonat sharpsów jak kolega kierownik chciał Ci sprzedać swoją "bronke" :) Waldek dokupił sobie jeszcze jednego sharpsiaka i pewnie jakbyś miał do sprzedania jakiegoś brzydala to by trzeciego dokupił ;)
W niedzielę przytaszczę luśnię na strzelnicę boć już najwyższy czas żeby ją rozdziewiczyć. Nie może się biedactwo doczekać tej chwili (u Zbyszka rok leżała odłogiem) i zrobię to osobiście, a potem oczywiście jak tylko będziesz miał życzenie to oczywiście strzelaj. Tylko nie wiem czy kolega kierownik ma być przed Tobą czy ... ustalimy kolejność na strzelnicy :one: :okulary:
Awatar użytkownika
Waldek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 631
Rejestracja: 21 lipca 2003, 02:40
Tematy: 25
Lokalizacja: Warka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Waldek »

Zrobię Wam na złość i będę z drugim Sharpsem. Ma nową muszkę tunelową i diopter.
zen
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 87
Rejestracja: 14 listopada 2003, 09:33
Tematy: 6
Lokalizacja: Warka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: zen »

I stało się, pensylwania dzisiaj była w użyciu, na razie skupienie może być, gorzej z celnością bo przyrządy do przestawienia. Waldek proponował mi młotek, ale nie miałem śmiałości :/ ;) Jak sobie w imadło lufkę zamocuję to przynajmniej nic nie uszkodzę.
Po oddaniu 26 sztrzałów niestety nastąpiła przerwa, bo pokonała mnie śrubka mocująca zamek. Ardesiaki dali ją za krótką i puściła zrywajac gwint. Do wymiany :diabelek: Jakby wszystko działało bez zarzutu to nie byłaby ardesa :(
Waldek przyniósł sharpsa, takiego w wersji mini, kurcze jak chłop duuży to sobie malutka "bronke" obstalowuje. Tyle że kolega kierownik miał więcej zacięcia i młoteczkiem muszkę przestawił i ... z podpórki nawet mu nieźle szło :diabel: :diabel2: Z wolnej ręki to tak samo jak mnie ładnie w jedno miejsce poza czarnym :P :D
Awatar użytkownika
Waldek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 631
Rejestracja: 21 lipca 2003, 02:40
Tematy: 25
Lokalizacja: Warka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Waldek »

Według mnie bardziej fachowo jest przestawić młotkiem muszkę niż przeginać lufę w imadle.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Grupa Czerska - Warka”