Warka w niedzielę...

Moderator: Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
okejos
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 363
Rejestracja: 13 maja 2007, 19:03
Tematy: 0
Lokalizacja: Góra Kalwaria
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: okejos »

jutro jadę wytestowac płatna strzelnice w górze kalwarii...
pare osi 50 m i pare 300. zobaczymy co to warte
Skałka jest jak kobieta, trzeba przy niej chodzić zeby miec przyjemność
Awatar użytkownika
Waldek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 631
Rejestracja: 21 lipca 2003, 02:40
Tematy: 25
Lokalizacja: Warka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Waldek »

Tyle są warte rządy JAMOR-a. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie potrafi scalić środowiska. Tylko skłócić.
Przyjeżdżajcie w tą niedzielę o 12,00 jak zawsze.
Pogoda będzie mroźna. Ale jakoś poradzimy.
jamor
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 444
Rejestracja: 11 listopada 2005, 14:35
Tematy: 36
Lokalizacja: warka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: jamor »

Waldek pisze:Tyle są warte rządy JAMOR-a. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie potrafi scalić środowiska. Tylko skłócić.
Przyjeżdżajcie w tą niedzielę o 12,00 jak zawsze.
Pogoda będzie mroźna. Ale jakoś poradzimy.
Nie krzycz bo Ci coś wypadnie. Na walnym nie potrafiłeś się odezwać a tu jesteś taki wylewnym . Nawet w nowej postaci. Nieskrępowana atmosfera.... czyli picie płynów z napisem żywiec lub królewskie na stanowisku strzeleckim lub bezpośrednio przed strzelaniem z papierosem przy CP. Głównie za to publicznie zwracałem Ci uwagę. NIe jesteś już w zarządzie ani u nas ani w Loku. Zostały Ci tylko klucze.....
Ostatnio zmieniony 07 lutego 2015, 07:19 przez jamor, łącznie zmieniany 1 raz.
jamor
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 444
Rejestracja: 11 listopada 2005, 14:35
Tematy: 36
Lokalizacja: warka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: jamor »

Kalendarz uzupełniam na bieżąco. Proszę nie stresować się tym, że niedziele nie są uzupełniane z dużym wyprzedzeniem, bo jeśli ktoś się zgłasza na prowadzącego to robi to przeważnie pod koniec danego tygodnia. KALENDARZ
Awatar użytkownika
okejos
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 363
Rejestracja: 13 maja 2007, 19:03
Tematy: 0
Lokalizacja: Góra Kalwaria
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: okejos »

byłem - strzelałem (karabin zagwozdziłem :( ) strzelnica w budowie wiec jeszcze troche potrwa zanim ja skończą .. pare osi 10-50 m i 15 osi 100 -300 m w planach popery itp ..
za 2 godziny w 2 osoby zapłaciłem 50 zł
Skałka jest jak kobieta, trzeba przy niej chodzić zeby miec przyjemność
Redsxx
Reactions:
Posty: 12
Rejestracja: 07 lutego 2015, 17:40
Tematy: 0
Lokalizacja: Garwolin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Redsxx »

Witam jestem trochę zielony w CP.
Czy ktoś z doświadczonych kolegów by mi pomógł jutro uruchomić remika?
Awatar użytkownika
Forget
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 452
Rejestracja: 28 lutego 2013, 22:37
Tematy: 0
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Forget »

Jamor- nie będę komentował ani się wtrącał. Powiem jedno im więcej rygorów tym mniej chętnych. A Waldek ? Wpadnę kiedyś do Warki i będzie mi bardzo miło jak i On tam będzie. Równowaga to jest słowo klucz. Sorki już nie będę.
Obrazek
Awatar użytkownika
okejos
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 363
Rejestracja: 13 maja 2007, 19:03
Tematy: 0
Lokalizacja: Góra Kalwaria
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: okejos »

Redsxx pisze:Witam jestem trochę zielony w CP.
Czy ktoś z doświadczonych kolegów by mi pomógł jutro uruchomić remika?
mój zielony syn po obejrzeniu paru instruktarzowych filmów na tubie sam załadował remongtona i wszystkie wystrzelał bez broblemu : dasz radę :D
Skałka jest jak kobieta, trzeba przy niej chodzić zeby miec przyjemność
Plastek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 160
Rejestracja: 22 czerwca 2008, 20:35
Tematy: 10
Lokalizacja: Góra Kalwaria
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Plastek »

Redsxx pisze:Witam jestem trochę zielony w CP.
Czy ktoś z doświadczonych kolegów by mi pomógł jutro uruchomić remika?
Pomożemy.
Awatar użytkownika
Czosnek SWKS
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 07 lutego 2015, 19:53
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Czosnek SWKS »

Waldek pisze:Tyle są warte rządy JAMOR-a. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie potrafi scalić środowiska. Tylko skłócić.
Przyjeżdżajcie w tą niedzielę o 12,00 jak zawsze.
Pogoda będzie mroźna. Ale jakoś poradzimy.

Waldku, proszę o to żebyś przestał pluć na nasz klub, bo właśnie tak postępujesz, nikt nie wprowadza swoich rządów, jeśli ktoś czegoś nie potrafi zrozumieć, jeśli na walne zebranie klubu się nie przychodzi na czas a potem się odezwać to potem wychodzą takie kwiatki. Resztę strzelców proszę o zrozumienie, to że teraz trochę się zmieniły zasady niedzielnych strzelań to nie po to aby namieszać tylko znaleźć racjonalne wyjście tak aby każdemu było dobrze a wiadomo że nikomu i tak nie dogodzi. Po wprowadzeniu zmian minęło raptem kilka niedziel i wiadomo że nie od razu wszystko gra, uważam że po dłuższym czasie funkcjonowania tego nowego pomysłu z niedzielnymi strzelaniami wszystko będzie grało i nikt nie zostanie wygoniony w niedziele jak będzie sobie chciał po strzelać. WALDEK przypominam że działalność na szkodę klubu zgodnie z statusem wiąże się z pewnymi sankcjami. PROSZĘ ZAPOZNAJ się z STATUSEM tylko przeczytaj ze zrozumieniem.
Awatar użytkownika
Waldek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 631
Rejestracja: 21 lipca 2003, 02:40
Tematy: 25
Lokalizacja: Warka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Waldek »

Najnowszym ruchem administratora forum internetowego SWKS jest zbanowanie mojej osoby. Podany powód to: ggggggggggggggg .
No, żeby osoba tak elokwentna jąkała się przy pisaniu ?

Czosnek, nawet nie przywitałeś się na forum i od razu plujesz. Ile razy prowadziłeś strzelanie w niedzielę, że tak się mądrzysz. Czy zrobiłeś coś konkretnego materialnego dla Klubu czy Strzelnicy? Ile kasy dołożyłeś do Strzelnicy? Czy cokolwiek zorganizowałeś? Również więc nie masz żadnego prawa oceniać mojej osoby.

Panowie strzelcy, puśćcie mimo uszu te różne dyrdymały. Strzelnica w Warce była, jest i będzie przyjazna. Chciałem odpocząć ponieważ zaczęło przeważać zmęczenie nad przyjemnością w czasie niedzielnych strzelań. Mam w końcu swoje lata. Dlatego też nie jestem w Zarządach Klubów. Jamor się chwali , że jest 200 członków SWKS. I nagle się okazuje, że nie ma nikogo kto by z jajem temat niedzielnych strzelań dalej pociągnął. No, ale pluć jest komu. Jestem optymistą i jestem pewien, że sprawy się ułożą.
Awatar użytkownika
Czosnek SWKS
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 07 lutego 2015, 19:53
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Czosnek SWKS »

Waldek pisze:Najnowszym ruchem administratora forum internetowego SWKS jest zbanowanie mojej osoby. Podany powód to: ggggggggggggggg .
No, żeby osoba tak elokwentna jąkała się przy pisaniu ?

Czosnek, nawet nie przywitałeś się na forum i od razu plujesz. Ile razy prowadziłeś strzelanie w niedzielę, że tak się mądrzysz. Czy zrobiłeś coś konkretnego materialnego dla Klubu czy Strzelnicy? Ile kasy dołożyłeś do Strzelnicy? Czy cokolwiek zorganizowałeś? Również więc nie masz żadnego prawa oceniać mojej osoby.

Panowie strzelcy, puśćcie mimo uszu te różne dyrdymały. Strzelnica w Warce była, jest i będzie przyjazna. Chciałem odpocząć ponieważ zaczęło przeważać zmęczenie nad przyjemnością w czasie niedzielnych strzelań. Mam w końcu swoje lata. Dlatego też nie jestem w Zarządach Klubów. Jamor się chwali , że jest 200 członków SWKS. I nagle się okazuje, że nie ma nikogo kto by z jajem temat niedzielnych strzelań dalej pociągnął. No, ale pluć jest komu. Jestem optymistą i jestem pewien, że sprawy się ułożą.


Tak zapomniałem się przywitać to prawda, pluć na Ciebie nie pluje tylko delikatnie zwracam uwagę. CO DO TEGO ILE ZROBIŁEM na strzelnicy to nie Tobie oceniać. Czy w działalności dla klubu liczą się pieniądze? NIE! Dlaczego bana dostałeś? bo głupoty wypisujesz i dobrze o tym wiesz. Nie prowadziłem co prawda bo powoli sobie wyrabiam uprawnienia i gdybym mógł to z chęcią po prowadził nie jedno niedzielne strzelanie. A przypominam Tobie Waldek alianz Marian że gdyby nie pomoc NASZA na nie jednych zawodach czarnoprochych to byś był w czarnej "D" a jakoś nie widziałem Ciebie na innych zawodach do pomocy?NIE. TYLKO LEPIEJ Z BROWAREM STAĆ NA OSI I FAJKĄ ZAPALONĄ PRZY CZARNYM PROCHU tak jak to potrafisz. Myślę że na początek powinieneś siebie ocenić i to dość surowo a potem wytykać innym.
Awatar użytkownika
Waldek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 631
Rejestracja: 21 lipca 2003, 02:40
Tematy: 25
Lokalizacja: Warka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Waldek »

Czosnek zmień dilera bo widzisz podwójnie i masz "MARIANOWE" majaki.
Awatar użytkownika
Czosnek SWKS
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 07 lutego 2015, 19:53
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Czosnek SWKS »

Waldek pisze:Czosnek zmień dilera bo widzisz podwójnie i masz "MARIANOWE" majaki.

Waldek przestań mnie obrażać i posądzać o coś takiego jak narkotyki...bo ja porządny człowie jestem, i nie obrażam Cie w żaden sposób. Co prawdę Ci napisałem to zmieniasz temat? Widzisz nawet nie wiesz co masz powiedzieć, nawet nie potrafisz się przyznać do błędu.
jamor
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 444
Rejestracja: 11 listopada 2005, 14:35
Tematy: 36
Lokalizacja: warka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: jamor »

W imieniu SWKS przepraszam czytelników za poziom wpisów Pana Waldemara. Nie reprezentuje On tu naszego klubu. Panu Waldemarowi deklaruję, że jeśli zapadnie decyzja Klubu o wykluczeniu Pana z członków SWKS to dostanie Pan zwrot składki na 2015r. Kol, Czosnek jest współzałożycielem Klubu a jego wkład jest bezcenny w porównaniu z komis kto uspawał kilka poperów i bywał na strzelnicy tylko dla samego siebie jak to napisał i jak to widzą inni z Klubu. Proszę o zaprzestanie zbędnej dyskusji w tej sprawie, bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Są decyzje Klubu, jest regulamin ( regulamin a nie rygor) i do tego należy się stosować. Jeśli będą jakieś zmiany to będę o tym informował. Pozdrawiam- Artur Wojciechowski Prezes SWKS
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Grupa Czerska - Warka”