Rzeszow

Moderator: Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
Grrreg
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 16
Rejestracja: 18 czerwca 2008, 12:01
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Rzeszow

Post autor: Grrreg »

czy jest ktos z -> Rzeszowa <- kto aktywnie bawi sie cp ?
mam zamiar zafundowac sobie jakis ladny revolver cp ale najpierw chcialbym zobaczyc jak to wyglada wszystko w praktyce
jezeli jest ktos z -> Rzeszowa <- lub okolic kto sie tym zajmuje to z checia bym sie umowil na wspolny wypad na strzelnice pewnego pieknego dnia
pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
wlodek40
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 39
Rejestracja: 03 czerwca 2008, 12:48
Tematy: 0
Lokalizacja: Podkarpacie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: wlodek40 »

Cieszę się, że i w naszym regionie coś się dzieje....niestety nie mam rewolweru, ale też szukam kogoś, kogo bawi czarny proch w okolicach Rzeszowa...wybrałbym sie na strzelnicę...o ile wiem w Borze, ale w Łańcucie też coś jest....jeżeli sie mylę proszę o sprostowanie...
p.s. nie uważam,że rewolwer jest dobry na początek....
Pozdrawiam
Włodzimierz
Hawken Woodsman .45
Awatar użytkownika
Grrreg
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 16
Rejestracja: 18 czerwca 2008, 12:01
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Grrreg »

jesli chodzi o strzelnice to wiadomo mi o strzelnicy pod Glogowem
jest to strzelnica pzl i nawet bylem tam niedawno ale niestety nie bylo to nic zwiazanego ze strzelaniem
nie mam takze pojecia jak wyglada mozliwosc strzelania z cp na tej wlasnie strzlnicy
jak juz mowilem moja znajomosc cp to zero praktyki a wiedze swa czerpie jak do tej pory z czytania forum sporadycznie ogladanych westernow i lektury ksiazek Karola May'a w dziecinstwie :diabel:
jakbys mial ochote gdzies sie kiedy wybrac i zbadac grunt pod kontem cp jak i moze wystrzelic kilka razy to jestem jak najbardziej otwarty na takowy pomysl

a tak na marginesie to spodziewalem sie troszke wiekszego zainteresowania moim postem ale widze ze chyba jesli chodzi o cp to w naszym regionie strasznie duzo to sie nie dzieje

pozdrawiam
PiotrS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 404
Rejestracja: 28 lipca 2004, 07:54
Tematy: 0
Lokalizacja: Rzeszów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: PiotrS »

Od kiedy Rzeszów jest w Małopolsce? :D Tylko przez przypadek zobaczyłem ten post.

Jest strzelnica w Borze w lasach głogowskich. Jest to strzelnica myśliwska, jedna z lepiej utrzymanych strzelnic, jakie miałem okazje widzieć w Polsce. Ale jest to strzelnica dla myśliwych i z tym wiążą się pewne utrudnienia. Po pierwsze myśliwi mają pierwszeństwo, a jak przyjdzie sob- niedziela to strzelania mają koła myśliwskie z całego regionu i jest dużo osób. Do tego jest problem z osią 50m, jest, co prawda tzw. dzik, ale to jest oś myśliwska, stanowisko jednoosobowe i kilka osób z cp nie ma jak strzelać. Do tego brak stojaków i tarcz typu sportowego. Nie ma problemu z osią pistoletową 25m, jest 10 stanowisk, przeważnie pusto, chyba, ze LOK ma zawody albo ktoś szkolenia, ewentualnie inna impreza. Ale ogólnie jest dobrze. Trzeba znaleźć gospodarza strzelnica i z nim ustalić gdzie można i jak strzelać.
Wnioski, jeżeli chcecie rozpocząć zabawę z cp to proponuje broń krótką.

Jest strzelnica w Łańcucie. Jestem po wymianie maili z opiekunem, w najbliższym czasie wybieram się tam, żeby osobiście ustalić czas i zasadę strzelania z cp.


Ja z reguły w okresie letnim strzelam w sobotę do południa albo w niedziele po 15.
Pozdrawiam
PiotrS
2x.36 2x.44 2x.45 .451 2x.54 .577 .75
PiotrS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 404
Rejestracja: 28 lipca 2004, 07:54
Tematy: 0
Lokalizacja: Rzeszów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: PiotrS »

Byłem na strzelnicy w Łańcucie. Bardzo dobre warunki, wręcz wymarzone w okresie jesienno- zimowym. Kilka osi 50m, możliwość 25m, wszystko zadaszone, osłonięte od wiatru czy deszczu. Cena 10zł. Do tego przychylność gospodarzy obiektu do cp.
Jestem w trakcie ustalania konkretnego terminu, w którym można będzie korzystać ze strzelnicy, bez niepotrzebnego przeszkadzania innym użytkownikom.
Jeżeli jesteście zainteresowani, proszę o kontakt na PW czy mail. Ustalimy coś wspólnie, zanim zaproponuje w Łańcucie.
Pozdrawiam
PiotrS
2x.36 2x.44 2x.45 .451 2x.54 .577 .75
MaciekSz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 4535
Rejestracja: 04 czerwca 2006, 16:22
Tematy: 162
Lokalizacja: Krakow
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: MaciekSz »

Przenioslbym temat, ale nie ma dokad, wiec niech Rzeszow bedzie chwilowo w Malopolsce...
Maciek
.62 i .69
PiotrS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 404
Rejestracja: 28 lipca 2004, 07:54
Tematy: 0
Lokalizacja: Rzeszów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: PiotrS »

Jak wam nie przeszkadzamy to skorzystamy waszej gościnności, jeszcze nas nie stać na nowy dział. A zawsze nam było bliżej do Krakowa niż ... :D
Pozdrawiam
PiotrS
2x.36 2x.44 2x.45 .451 2x.54 .577 .75
MaciekSz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 4535
Rejestracja: 04 czerwca 2006, 16:22
Tematy: 162
Lokalizacja: Krakow
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: MaciekSz »

A w czym mielibyscie przeszkadzac? Bedzie razniej, z Toba i Grrregiem bedzie nas juz ze 3 sztuki :D
Maciek
.62 i .69
PJU
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 848
Rejestracja: 14 września 2005, 10:36
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: PJU »

Witam serdecznie wszystkich czarnoprochowców.

Jako, jak to napisał PiotrS "opiekun strzelnicy" :D zapraszam wszystkich dymiących strzelców do Łańcuta.

W sprawie korzystania z obiektu kontaktujcie się z Piotrem, czynię go naszym przedstawicielem w dziale czarnoprochowym :D .

Jeśli wyrazicie chęć i uznacie to za przydatne mogę napisać coś więcej na temat strzelnicy oraz zrobić kilka zdjęć obiektu i umieścić je na forum.
Pozdrawiam
Piotrek
Awatar użytkownika
Grrreg
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 16
Rejestracja: 18 czerwca 2008, 12:01
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Grrreg »

no to kiedy strzelamy ???
:one: :D
PiotrS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 404
Rejestracja: 28 lipca 2004, 07:54
Tematy: 0
Lokalizacja: Rzeszów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: PiotrS »

Strzelnica Łańcut
Sobota 4.10. godz. 14.30

Tylko jest problem z drogą dojazdową, po ostatnich deszczach droga jest nieprzejezdna. Samochód trzeba postawić trochę dalej, w pobliżu bloków. Jest do przejścia kilkaset m.
Pozdrawiam
PiotrS
2x.36 2x.44 2x.45 .451 2x.54 .577 .75
Awatar użytkownika
Grrreg
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 16
Rejestracja: 18 czerwca 2008, 12:01
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Grrreg »

wlasnie sobie przeczytalem
42 minuty do godziny 0 :!!:
no i leje jak cholera wiec nawet nie wiem czy jedziesz szczelac czy sobie jednak darujesz
jakby tak minimalnie wieksze wyprzedzenie czasowe to by bylo super :D
na pw wysylam numer gg to jakos bysmy sie na przyszlosc moze lepiej skoordynowali bo nawet jakbym na upartego teraz wyjechal to i tak nie zdaze (jeszcze ten remont E4)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Grrreg
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 16
Rejestracja: 18 czerwca 2008, 12:01
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Grrreg »

a ten czas na serwerze to nie wiem z jakiej to strefy czasowej sciagniety bo u mnie w tej chwili jest dokladnie 14.03
PiotrS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 404
Rejestracja: 28 lipca 2004, 07:54
Tematy: 0
Lokalizacja: Rzeszów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: PiotrS »

Czas. W profilu forum jest zakładka strefy czasowe, tam trzeba to ustawić. Robi się to 2 razy do roku przy okazji zmiany czasu.

E4. Fakt, z remontem jest problem, ale w sob - nied jest mniejszy ruch wystarczy doliczyć 10-15 min

Strzelnica. Byliśmy 2 osoby. Deszcz, błoto, zimno, tarcze same się odklejały, a dziesiątki jak zaczarowane - żadnych na tarczy. Wszyscy zgodnie doszliśmy do wniosku, ze tylko kretyni strzelają w takich warunkach :D .

Spotykamy się na 90% w kolejną sobotę i to bez względu na pogodę :P . Ale dokładnie ustalimy to z PJU w piątek wieczorem. Po prostu ktoś z gospodarzy musi przyjść, otworzyć i nas pilnować. Godzinę podam tu w temacie.
Pozdrawiam
PiotrS
2x.36 2x.44 2x.45 .451 2x.54 .577 .75
Awatar użytkownika
Grrreg
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 16
Rejestracja: 18 czerwca 2008, 12:01
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Grrreg »

hehe
no pogoda to nie byla najladniejsza dyplomatycznie mowiac
racja
jak jeszcze trzeba bylo kilkaset metrow nieasfaltowej drogi pokonac to sobie wyobrazam co moglo sie dziac :diabel:
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Grupa Małopolska”