Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

NOWY - Czy mogę wpaść na Pasternik? :)

Moderator: Moderatorzy CP

chsklika
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

NOWY - Czy mogę wpaść na Pasternik? :)

Postautor: chsklika » 2018-11-12, 22:32

Witam Szanowne grono,

Nigdy nie byłem na tej strzelnicy (mam 33 lata) i chciałbym się wybrać, tym bardziej, że stoję przed zakupem CP - Remington .44 5,5". W przyszłości chciałbym wystąpić o pozwolenie na broń... . Jako nastolatek chodziłem na strzelnicę w Krośnie.

Tak jak wspomniałem - nie znam nikogo i trochę dziwnie tak "wpadać" jako nowy ale trzeba zrobić pierwszy krok bo strzelnica do mnie nie przyjdzie :) Czy w najbliższym czasie będzie jakiś Spec od CP i chociaż trochę wprowadzi w temat?

Pozdrawiam
Tomek!

Awatar użytkownika
Marekj
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Online

Re: NOWY - Czy mogę wpaść na Pasternik? :)

Postautor: Marekj » 2018-11-21, 13:22

Nie wiem czy już byłeś na Pasterniku, ale jeśli nie to wpadaj w sobotę przed południem. Zawsze jest tam tłum czarnoprochowców i można kogoś poprosić o wprowadzenie a nawet oddanie kilku strzałów (o ile nie masz swojej broni). Jeśli będziesz miał strzelać to trzeba podejść do biura i zapłacić 30 zł.

Wróć do „Grupa Małopolska”