Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

kupię proch

Moderator: Moderatorzy CP

marcin05
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

kupię proch

Postautor: marcin05 » 2016-02-05, 10:38

Witam nie ma ktoś z was odsprzedać prochu kupiłem remika i chciałbym go przestrzelic :502: proszę o kontakt

Awatar użytkownika
DavTem
Kontaktowanie:

Re: kupię proch

Postautor: DavTem » 2016-02-05, 12:27

Witaj

Moim zdaniem, jak chcesz strzelać na poważnie z broni CP to wyrób sobie kartę EKB (koszt 105PLN) i będziesz mógł legalnie na terenie RP kupować proch, np. w Pionkach i po problemie. Można raz poprosić o odsprzedaż, ale na dłuższą metę czułbym się co najmniej dziwnie prosząc o odsprzedaż. Zawsze możesz jechać do Czech i tam kupować bez EKB, gdyż posiadać możesz u nas bez tej karty (ale to pewnie wiesz). Nie wiem czy wyślą do Polski bez żadnych problemów. Jeśli jest możliwość, to też nie będzie problemu.

Pozdrawiam
Dav
Kentucky Rifle .45, Enfield P58 Naval Rifle, 1860 Army Model
----------------------------------
Pozdrawiam
Dawid

Awatar użytkownika
bartollome

Postautor: bartollome » 2016-02-05, 12:44

Proponuje dogadać się z kimś na strzelnicy. Z zakupem prochu nie powinno być problemu. Można odkupić albo poprosić kogoś kto jedzie do Pionek, by ci przywiózł kilogram. Grono strzelców czarnoprochowych jest otwartą społecznością i bardzo chętnie pomagają nowicjuszom. Forum niestety nie jest odpowiednim miejscem na poruszanie takich tematów. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na najbliższą strzelnicę :one:

judox

Postautor: judox » 2016-02-28, 20:24

Witam
Ja jestem z Kujawsko-pomorskiego (dokładnie Bydgoszcz) i podbijam temat czy ktoś może jedzie do Czech albo ma możliwość odstąpienia trochę prochu. Jak by co proszę o kontakt na PRV

Boligonit

Postautor: Boligonit » 2016-03-01, 15:27

Kocham zapach CP po wystrzale :)

Awatar użytkownika
mwojtaszek

Postautor: mwojtaszek » 2016-06-28, 22:36

bartollome pisze:Proponuje dogadać się z kimś na strzelnicy. Z zakupem prochu nie powinno być problemu. Można odkupić albo poprosić kogoś kto jedzie do Pionek, by ci przywiózł kilogram. Grono strzelców czarnoprochowych jest otwartą społecznością i bardzo chętnie pomagają nowicjuszom. Forum niestety nie jest odpowiednim miejscem na poruszanie takich tematów. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na najbliższą strzelnicę :one:

Witam,
Ja właśnie jestem takim nowicjuszem, który rozgląda się w temacie. Mam już jakąś tam wiedzę teoretyczną (głównie z przerobienia dziesiątków filmów na YT), ale teraz chciałbym porozmawiać z żywymi ludźmi. Myślę o wybraniu się na strzelnicę na Pasterniku.
Czy jest szansa, że w tym tygodniu będę w stanie spotkać tam bardziej doświadczonych kolegów? :-D

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Awatar użytkownika
Marekj

Postautor: Marekj » 2016-06-30, 05:33

mwojtaszek pisze:Witam,
Myślę o wybraniu się na strzelnicę na Pasterniku.
Czy jest szansa, że w tym tygodniu będę w stanie spotkać tam bardziej doświadczonych kolegów? :-D

Z góry dziękuję za odpowiedź.

To nie myśl tylko przyjdź, najlepiej w sobotę przed południem. Wszystko co potrzebne do strzelania z prochem włącznie się znajdzie :one:

Awatar użytkownika
mwojtaszek

Postautor: mwojtaszek » 2016-06-30, 13:52

Marekj pisze:
To nie myśl tylko przyjdź, najlepiej w sobotę przed południem. Wszystko co potrzebne do strzelania z prochem włącznie się znajdzie :one:

Dzięki! Będę :)
Rozumiem, że rozpoznam Was po białym dymie? ;)

shapi

Postautor: shapi » 2016-06-30, 14:22

Kolegów strzelających z CP znajdziesz na osi pistoletowej, przy pierwszych stanowiskach od lewej

adam_l
Kontaktowanie:

Postautor: adam_l » 2016-10-17, 15:48

Witam,
Podepnę się pod temat, mam nadzieję że nikt nie nakrzyczy.
Pół życia strzelałem z pneumatyków, wzięło mnie na CP - kupiłem na próbę remingtona .44 inox, kule, klucz do kominków, wszystkie akcesoria jak trzeba - no tylko prochu brakuje.
Czy któryś z kolegów byłby w stanie podarować pojemnik prochu? Oczywiście za podarowanie się odwdzięczę podarowując odpowiednią ilość biletów banku polskiego, która ustalimy podczas rozmowy :-)
Od razu odpowiadając na pytanie o EKB - jeśli mi CP podpadnie, to wyrobię - w tej chwili chcę sprawdzić czy jest to dla mnie, jeśli nie, to nie widzę sensu robić papierkologii do czegoś z czym się szybko pożegnam.

Pozdrawiam,
A.
besy, drozdy, twinki, iże.
PW DZIAŁA JAK CHCE, PROSZĘ O KONTAKTOWANIE SIĘ NA E-MAILA Z PROFILU

Wróć do „Grupa Małopolska”