Nowy z Olkusza

Moderator: Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
Słowian
Reactions:
Posty: 7
Rejestracja: 05 stycznia 2016, 16:15
Tematy: 0
Lokalizacja: Okolice Olkusza
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Nowy z Olkusza

Post autor: Słowian »

Witam

Łukasz lat 32 mieszkam w Osieku pod Olkuszem, własnie zarejestrowałem się na forum, bo zacząłem się interesować bronią palną, w niedalekiej przyszłości zamierzam kupić sobie mojego pierwszego czarnoprochowca ;). Tylko jeszcze niestety nie miałem nigdy broni w reku ale pracuje w Modlnicy i o rzut beretem mam strzelnice na Pasterniku :) , byłby ktoś taki miły i wprowadził nowego, całkowicie zielonego. Mógłbym być w tą sobotę tak koło 10-11 bo tak kończe robote.

Pozdrawiam

Słowian
tel. 513487053
Grzesiek77
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 70
Rejestracja: 23 listopada 2015, 18:48
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowy z Olkusza

Post autor: Grzesiek77 »

Hej.
Trochę zimno, ale jak masz rzut beretem to może po prostu podjedź.
Od razu poznasz kto strzela z czarnego, dym huk itp, podejdziesz zapytasz i tyle filozofii.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Słowian
Reactions:
Posty: 7
Rejestracja: 05 stycznia 2016, 16:15
Tematy: 0
Lokalizacja: Okolice Olkusza
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowy z Olkusza

Post autor: Słowian »

Byłem w sobotę umówiony z Marekj ale niestety przeciągało mi się w pracy i nie było sensu na 20 min jechać, jestem wstępnie umówiony ponownie na tą sobotę ma być zimno ale mam nadzieję że ktoś będzie bo w piątek jestem umówiony na zakup w sklepie w Katowicach ;) . Zdecydowałem się na takiego remingtonka:

http://www.pentagon.pl/bron_czarnoproch ... _44_8.html

za 1590zł lub w wersji target za 1700zł co wybrać?? ta wersja ma tą regulowaną muszkę i szczerbinkę przez co jest dużo celniejsza ale podobno nie nadaje się na zawody czarnoprochowe bo nie będzie dopuszczona do udziału ;( , ale podobno dużo celniejsza gadałem z gościem ze sklepu chyba ze 30 min i wszystko mi opisał twierdzi że wybór należy do mnie, aha i jeszcze jest do wyboru rama w całości stalowa w oxydzie lub z elementami mosiężnymi co wybrać??.

I chyba najważniejsze dzisiaj nie wytrzymałem i podjechałem sam na strzelnice, postrzelałem sobie trochę z kałacha było lux ;)
Grzesiek77
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 70
Rejestracja: 23 listopada 2015, 18:48
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowy z Olkusza

Post autor: Grzesiek77 »

Może się jeszcze trochę wstrzymaj z tymi zakupami, oglądnij tego remika z Pietty też.
Celniejszy nie jest, tylko ma inne przyrządy celownicze.
Z mosiądzu dużo ludzi odradza, ja też bym nie brał, ale ludzie mają i nie narzekają (nie wszyscy, nie narzekają).
Ja kupowałem tego Uberti co chcesz kupić, ale jest koszmarnie miękki, stal jak plastelina.
Na dziś dzień (czego nie jestem pewny, bo Pietty w rękach nie miałem) brał bym chyba Piette.
Ponoć jest twarda, ale dużo bardziej niedopracowana. Ale pilniczek w łapkę i działa.
Spotkaj się z kolegami, pokażą ci jak oglądnąć to co kupujesz, osiowość, szczelinę, i "mechanika" czy chodzi jak trzeba.
Trochę głupio będzie jak najpierw kupisz a później będziesz wiedział na co zwrócić uwagę.
Jak idziesz kupić to w każdym sklepie są najlepszymi kolegami, a najlepszy klient to taki co kupi drogo złom.
Awatar użytkownika
Słowian
Reactions:
Posty: 7
Rejestracja: 05 stycznia 2016, 16:15
Tematy: 0
Lokalizacja: Okolice Olkusza
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowy z Olkusza

Post autor: Słowian »

Rozmawiałem telefonicznie i dużo pisałem z Markiem (Marekj) oraz Darkiem (Derek Mak), dużo mi pomogli i trochę wytłumaczyli, Darek zna ten sklep u siebie w Katowicach i mówi że ok może być, robi tam czasami zakupy więc decyzja już podjęta jutro jadę (miało być dziś ale nie miałem z kim małego zostawić :-/ ). Kupuję remika Uberti właśnie w osmiocalowej wersji w stali, kaliber 44 oczywiście, na miejscu mi go odpakują sprawdzą szczelinę, osiowość itp. gość przez telefon wydawał się kompetentny no i czuje że wie co mówi, sprawdzimy sprzęcik z chłopakami w weekend jak będzie coś nie tak sprzedawca mówił że jest gwarancja i towar wykonany dokładnie, podobno nie mieli jeszcze reklamacji uberti a z pietta mieli dwa takie przypadki w razie czego można reklamować. Wstrzymywał się nie będę bo w większości sklepów już nie ma a dostawa z Włoch wszędzie mówią że będzie w końcu lutego lub w marcu nawet i pewnie znowu będzie drożej(jak w ogóle będzie bo podobno hamerykanie wykupują wszystko).Derek Mak wypisał mi całą listę co mam kupić i gdzie więc jutro z rana się wybieram na zakupy i już nie mogę się doczekać :502: :mad:
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Grupa Małopolska”