Powitanie i pytanie ;)

Moderator: Moderatorzy CP

keikan
Reactions:
Posty: 5
Rejestracja: 02 grudnia 2015, 11:35
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Powitanie i pytanie ;)

Post autor: keikan »

Witam wszystkich
Mam 40 lat, mieszkam w Krakowie i dojrzałem do przygody z bronią CP.
Do tej pory wielokrotnie strzelałem z różnego rodzaju broni "ostrej" (Walther, Glock, AK47), więc temat strzelectwa jako takiego jest mi dobrze znany.

Dotarł do mnie Remington 44 wraz z kulami i kapiszonami.
Bardzo chciałbym wypróbować go na strzelnicy.
Niestety nie mam jeszcze EKB, a sprzedawca w sklepie Sokół odmówił sprzedaży prochu na dowód osobisty :( (pozwolenie mam tylko na broń gazową i na tej podstawie też nikt nie sprzeda CP)

Czy będzie ktoś z kolegów w tą sobotę na Pasterniku i poczęstuje mnie (oczywiście odpłatnie) kilkoma gramami prochu?
Bardzo proszę o informację (np. na pw, albo bezpośrednio wpis na forum), gdyż ode mnie z domu to ok. 30 km, więc wolałbym nie jechać na próżno...
Ew. jeśli nie będzie nikogo na Pasterniku to czy ktoś mógłby mi odsprzedać kilka (kilkanaście) gram prochu gdzieś w Krakowie? Oczywiście dojadę we wskazane miejsce.
Gratak
Reactions:
Posty: 5
Rejestracja: 27 listopada 2015, 19:06
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Powitanie i pytanie ;)

Post autor: Gratak »

Na 90% będę w sobotę w okolicach 10 rano i chętnie się podzielę prochem. Pytaj o Arka. Na PW poszedł dokładniejszy namiar :)
keikan
Reactions:
Posty: 5
Rejestracja: 02 grudnia 2015, 11:35
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Powitanie i pytanie ;)

Post autor: keikan »

No to ja też będę!
W domu postarałem się rozkonserwować mojego Remika. Już chyba jest w stanie do pierwszego strzelania...
keikan
Reactions:
Posty: 5
Rejestracja: 02 grudnia 2015, 11:35
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Powitanie i pytanie ;)

Post autor: keikan »

Gratak.
Dzięki za pomoc i wsparcie w pierwszych krokach z CP.
Do zobaczenia następnym razem!
keikan
Reactions:
Posty: 5
Rejestracja: 02 grudnia 2015, 11:35
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Powitanie i pytanie ;)

Post autor: keikan »

Koledzy.
Jeśli ktoś ma zamiar w najbliższym czasie dokonać zakupu prochu na jego kartę EKB, a np. 1 kg to dla niego za dużo , to ja chętnie będę partycypował w kosztach zakupu i przygarnę niewielką wagę prochu dla siebie...
Ja na razie mało strzelam, więc nie potrzebuję więcej jak ok. 250g prochu, natomiast proponuję mój wkład w zakup jako połowę kosztów zakupu 1kg, ew. oczekuję na inne propozycje...
szyszon
Reactions:
Posty: 4
Rejestracja: 09 grudnia 2015, 21:13
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Powitanie i pytanie ;)

Post autor: szyszon »

Witam,
Podłącze się pod powitanie. Jestem również początkujący z Krakowa. Kupiłem Remingtona 44 tak jak kolega i planuje w najbliższą sobotę pokazać się na Pasterniku.

Mam już wszystko co potrzeba do strzelania (no może poza okularami), teoretycznie jestem wyszkolony :P (prawie 2 miesiące czytania forum i oglądania Youtube z CP w roli głównej:) ) , brakuje mi tylko albo aż praktyki. Chętnie przyłączyłbym się do szkolenia dla świeżaka. Będzie efektywniej, bo przy jednym szkoleniu 2 nowych coś by się nauczyło i nie trzeba powtarzać 2x :).

Przy okazji doświadczeni obejrzeli by mój egzemplarz, który jest już wiekowy (Armi San Paolo 1976) i powiedzieli czy sobie krzywdy nim nie zrobię. Ja sprawdziłem go teoretycznie wg szkoleń z Youtube'a :) (suwmiarka, patyczek zatwierdziły przegląd rewolweru). Ale praktyki nigdy to nie zastąpi. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
marekpajer
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 512
Rejestracja: 17 maja 2010, 21:56
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Powitanie i pytanie ;)

Post autor: marekpajer »

Przyjdź w sobotę ,to postrzelasz z niego.
PCP-ki i CP-ki
szyszon
Reactions:
Posty: 4
Rejestracja: 09 grudnia 2015, 21:13
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Powitanie i pytanie ;)

Post autor: szyszon »

Witam,

Bede jutro po 10. Bedzie ze mną jeszcze prawdopodobnie znajomi z nitro. On tez mysli o CP. Bede Was szukał.
papis64
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 0
Rejestracja: 25 lutego 2019, 12:26
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Powitanie i pytanie ;)

Post autor: papis64 »

Witam koledzy.
Nie chcąc zakładać nowego tematu a nie mogąc znaleźć właściwego, postanowiłem się podkleić do tego tematu właśnie.
Korzystając więc z okazji pragnę powitać wszystkich użytkowników forum ze szczególnym ukłonem w kierunku małopolskiej grupy CP.
Jestem od nie dawna posiadaczem Remingtona 1858 .44 i chciałbym trochę poużywać zakupu. w zasadzie mam komplet oprócz prochu. Z pewnych względów nie chcę starać się o EKBP. O prochu czeskim poczytałem i różnie ludzie o nim piszą. Może da się spotkać kogoś z forumowiczów np. na strzelnicy i odkupić nieco prochu albo po prostu porozmawiać z kimś o większym stażu CP i posłuchać dobrych rad.

Pozdrawiam
Paweł
Awatar użytkownika
Marekj
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 392
Rejestracja: 27 lutego 2009, 20:18
Tematy: 8
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Powitanie i pytanie ;)

Post autor: Marekj »

To na co czekasz? Przyjdź na Pasternik w sobotę przed południem. Trafisz na wiele osób strzelających z rewolwerów CP.
Awatar użytkownika
Parabellum
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 797
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 08:17
Tematy: 53
Lokalizacja: Szczawno-Zdrój/Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Powitanie i pytanie ;)

Post autor: Parabellum »

Podepnę się pod temat. Czy wybiera się ktoś może w niedzielę na Pasternik i mógłby podzielić się kilkoma pociskami.58 Minie do testów?
Max Schreck
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 180
Rejestracja: 23 września 2009, 09:23
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Powitanie i pytanie ;)

Post autor: Max Schreck »

Jutro na Pasterniku są zawody, ale jeżeli będziesz to chętnie odstąpie kilka miniaków - szczególy na priv.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Grupa Małopolska”