Sklepy dla CP w Krakowie

Moderator: Moderatorzy CP

Gratak
Reactions:
Posty: 5
Rejestracja: 27 listopada 2015, 19:06
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Sklepy dla CP w Krakowie

Post autor: Gratak »

Witam wszystkich. Zaczynam swoją przygodę z bronią CP i na początku trafiłem na ścianę, mianowicie dostępność towaru na rynku.

Czy ktoś mógłby mnie pokierować gdzie w Krakowie lub okolicach mogę kupić kule, kapiszony do remingtona, czy choćby przybitki filcowe. Akcesoria typu prochownica, miarki itp. kupię bez problemu w sieci, jednak same składniki ładunku chciałbym kupić osobiście.

Drugi problem na jaki natrafiłem to proch. W sklepie zostałem poinformowany. że w celu zakupu prochu muszę poprzez rejestrację broni na komisariacie policji wyrobić sobie europejską kartę broni, jednak na komisariacie powiedziano mi, że oni nie mają zielonego pojęcia o co ja pytam i mają się dowiedzieć w przyszłym tygodniu. Trochę wątpię w terminowość uzyskania przez bądź co bądź miłego Pana z komisariatu wymaganej informacji, dlatego pytam tutaj (na pewno wiecie więcej i lepiej) :)

Na forum widziałem zaproszenia do odwiedzin na pasterniku, postaram się dojechać tam jutro, jednak jak was drodzy forumowicze znaleźć? Stanąć i wołać kto z forum? :)

Pozdrawiam.
Grzesiek77
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 70
Rejestracja: 23 listopada 2015, 18:48
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy dla CP w Krakowie

Post autor: Grzesiek77 »

Witam.
Proch widziałem w forumowych ogłoszeniach.
Pozdrawiam Grzegorz.

Ps. pewnie jutro się zobaczymy, może fajnie by było kupić na pół, kilogram mnie trochę przeraża.
Gratak
Reactions:
Posty: 5
Rejestracja: 27 listopada 2015, 19:06
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy dla CP w Krakowie

Post autor: Gratak »

Jak najbardziej się piszę na zakup na pół. Postaram się być na 10, żeby się jakoś poznać, jestem duży (tłuściutki i szeroki w barach) mam brodę i będę zagubiony, jak takiego człeka zobaczysz to ja :)
Max Schreck
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 180
Rejestracja: 23 września 2009, 09:23
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy dla CP w Krakowie

Post autor: Max Schreck »

W sklepie zostałeś błędnie poinformowany - EKB wyrabia się w Wydziale Postępowań Administracyjnych, osiedle Zgody 10. Dlatego policjant nie wiedział o co chodzi :-D
Kule, filce itp. kupisz w Bochni, sprawdź konto krzynek21 na dużym portalu aukcyjnym.
Xen
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 17
Rejestracja: 04 listopada 2015, 11:08
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Sklepy dla CP w Krakowie

Post autor: Xen »

Strzelacie też w niedzielę, też jestem początkujący z CP i wybieram się jutro na Pasternik ok 9 rano... Kule i inne kupiłem w necie, kapiszony w sklepie Sokół na Kazimierza Wielkiego (obok stacji ORLEN), ja przytuliłem 1kg prochu zupełnie inaczej, bez ceregieli z EKB.
Pietta - Colt 1851 Navy London | Diana 27 1923-36r.
Gratak
Reactions:
Posty: 5
Rejestracja: 27 listopada 2015, 19:06
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy dla CP w Krakowie

Post autor: Gratak »

Dzięki wielkie za info. Byłem dzisiaj na strzelnicy i było super! :) Na pewno wpadnę w następną sobotę.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Grupa Małopolska”