Zawody na Litwie

Moderator: Moderatorzy CP

Sebastian
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7395
Rejestracja: 30 marca 2003, 13:01
Tematy: 138
Lokalizacja: Suwałki
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Zawody na Litwie

Post autor: Sebastian »

Czy ktos z Was wybiera sie moze na zawody w Wilnie ?
Tutaj link do kalendarza

Ja zamierzam pojechac w maju i czerwcu.
Awatar użytkownika
Willie357
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 2774
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 16:15
Tematy: 0
Lokalizacja: Śląsk
Grupa: RIP

Post autor: Willie357 »

Niestety zerknięcie w kalendarz powoduje ze sytuacja jest trudna, a w zasadzie beznadziejna .Może da sie wykroić coś z czasem jesienią, tobie Sebastianie jest łatwiej, bo nie uczestniczysz w zasadzie w innych zawodach i jeszcze masz 2 godziny jazdy na miejsce
Dobrze by było gdybyś pojechał i gdyby jeszcze udało sie kogoś wysłać.Ja stanę na rzęsach aby pojechać na termin 30 czerwca, ale wobec totalnego zawalenia sie w fabryce marzeń grafiku urlopowego ( m in z z powodu masowego zjawiska niestosowania środków antykoncepcyjnych przez koleżanki)prawdopodobieństwo że dostane jakieś dni wolne pod koniec okresu statystycznego jest prawie zbliżone do tego, że zostanę Twoim zięciem :)

Tak przy okazji, aby nie mnożyć tematów rozmawiałem wczoraj z Łotwą, planują zrobić szeroko pojęte zawody czarnoprochowe ,nie tylko szybkie rewolwery i serdecznie zapraszają do Dyneburga.Bardzo liczą na przyjazd ekipy z Polski, i proszą aby o ile sie to uda przyjechała jak największa ekipa od nas, ze wszystkimi możliwymi zabawkami, aby je pokazać
Zasugerowałem im termin 25 sierpnia.Wyjazd jest tez cholernie atrakcyjny turystycznie ( m in największa twierdza w Europie).
Też zrobie wszystko aby wyrwać tydzień wolnego i pojechać
.
Termin 6 września pod Wilnem - rozmawiałem ze Stampim dwa dni temu -nie jest do końca pewny,może się zmienić.
O ile stanie się cud (urlopowy ) i o ile 6 wrzesnia termin zawodów się nie wysypie, to posiedzę w tych rejonach dwa tygodnie i będę i na Łotwie i na Litwie,postrzelam, przepuszczę przez wątrobę kilka 999 w róznych wersjach, połapie ryby, itp.Najwyżej nie pojadę na Mistrzostwa Czech w CAS, ale będę wolał trochę odpocząć jeżeli nadarzy się taka okazja.
Przy okazji apel do strzelców, panowie i panie planować wyjazdy, a nie tylko siedzieć na du*** w naszym grajdołku.Strzelanie można i należy łączyć ze zwiedzaniem świata.
CZARNE I NITRO,>30, moturki , G 4x4 Bundeswehr , za młodu kobietki.
TAK dla eutanazji kretynów
Awatar użytkownika
stangret
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1675
Rejestracja: 15 lutego 2010, 15:07
Tematy: 38
Lokalizacja: Wielka Brytwanna
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: stangret »

No to podpuściłeś na maksa :) Nawet małżonka nie widzi sprzeciwów. Na razie :)
Łotwo Ojczyzno Ty Moja... Czy jakoś tam :) ;laughing:
"And don't forget. That isn't your Martini you have. It belonged to others before you and will belong to others after you are gone. Look after it, and pass it on with pride. It deserves it." Malcolm Cobb, The Martini Henry Note-book
Sebastian
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7395
Rejestracja: 30 marca 2003, 13:01
Tematy: 138
Lokalizacja: Suwałki
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Sebastian »

Willie357 pisze: wobec totalnego zawalenia sie w fabryce marzeń grafiku urlopowego ( m in z z powodu masowego zjawiska niestosowania środków antykoncepcyjnych przez koleżanki)
Nie pytales przed ? ;) :)

Dobra a teraz na powaznie.
Jarek a z ta Lotwa to juz zaklepane ? Nie ma mozliwosci manewru?
Bo ja chce latem z zona i dzieciakami wyskoczyc na Lotwe na tydzien lub dwa na wczasy (bylismy rok temu i jest za***iscie , szerokie puste plaze ,przyjazni Lotysze,dobre zarcie) ale 25 sierpnia to juz za zimno na urlop z dzieciakami.Tam prawie Finlandia jest. Mi by bardzo pasowal przelom lipiec /sierpien ew. 1 max 2. tydz sierpnia. Lokalizacja tez po drodze.Fajnie byloby gdybym mogl to zgrac.
Poza tym wtedy tez by pasowaly mi terminy zawodow na Litwie maj,czerwiec, sierpien Lotwa i potem moze wrzesien Wild West Litwa.A Ty jak rozumiem chcialbys zaliczyc dwutygodniowe turnee po okolicach ? A jak by tak przesunac Wild West o ok. tydzien wczesniej ?
Trzeba pokombinowac. Ja w sumie to mam najlatwiej bo najblizej ale sugestie swoje przedstawiam. Te zawody na Lotwie to 1 czy 2 dni ?

A tak przy okazji to latwo tez nie mam bo w miedzyczasie staram sie uczestniczyc w spotkaniach traperskich GRH MM. Ale mam niezlego bata na zone.Pozwolilem jej wziac udzial w jakims tam kursie (przez 4 lata ) i co miesiac ma jakis zjazd.A ja w rewanzu moge co miesiac gdzies wyskoczyc.Niestety to ze jestem sam i finanse ograniczaja zasieg do maks. 400 km.
Dlatego Litwa to dla mnie najlepsza okazja na jakas aktywnosc.
Awatar użytkownika
Willie357
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 2774
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 16:15
Tematy: 0
Lokalizacja: Śląsk
Grupa: RIP

Post autor: Willie357 »

Początek sierpnia to mistrzostwa E w CAS.
CZARNE I NITRO,>30, moturki , G 4x4 Bundeswehr , za młodu kobietki.
TAK dla eutanazji kretynów
Sebastian
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7395
Rejestracja: 30 marca 2003, 13:01
Tematy: 138
Lokalizacja: Suwałki
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Sebastian »

Rozmawialem z kobita.Jak dla mnie to 20-26 sierpnia odpada - ma jakies zgrupowanie psychologiczne a ja kibluje z dzieciarnia.
Trudno. Poogladam Wasze zdjecia i spotkamy sie na WildWest :)
Awatar użytkownika
Willie357
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 2774
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 16:15
Tematy: 0
Lokalizacja: Śląsk
Grupa: RIP

Post autor: Willie357 »

Generalnie cały kalendarz na ten rok jest do du**, i nie poradzimy, jak jeszcze dołoży do pieca jakieś rozporządzenie jakiś zwolennik pedałów kopiących jakiś kulisty kał po zielonym to zupełnie jesteśmy w prdeli jak mawiają bracia Czesi.
CZARNE I NITRO,>30, moturki , G 4x4 Bundeswehr , za młodu kobietki.
TAK dla eutanazji kretynów
Pecos Bill
Reactions:
Posty: 7
Rejestracja: 27 września 2012, 20:24
Tematy: 0
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Pecos Bill »

Drodzy Panowie,
Saguaro Mike narobił mi ochoty, a noga po strzelaniu z Komanczami przy spędzie bydła z Teksasu do Montany dwa lata temu juz się zagoiła. No to walimy z Mikem jutro po 10.00 rano z pełnym samochodem coltów i kul na Litwę.
Mike mówi, że Willi nie pojedzie, a szkoda!
Wysłałem maila do organizatowa na Litwie, że jedziemy.
Do zobaczenia!
Pecos Bill
Awatar użytkownika
Willie357
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 2774
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 16:15
Tematy: 0
Lokalizacja: Śląsk
Grupa: RIP

Post autor: Willie357 »

Cięzka bywa dola szeryfa w zmieniajacych się czasach, zamiast strzelać do bandytów teraz trzeba pisac tony kwitów dla sedziów stanowych i federalnych.Dlatego zamiast jechac strzelac piszę kwity.
CZARNE I NITRO,>30, moturki , G 4x4 Bundeswehr , za młodu kobietki.
TAK dla eutanazji kretynów
Pecos Bill
Reactions:
Posty: 7
Rejestracja: 27 września 2012, 20:24
Tematy: 0
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Pecos Bill »

Współczuję, Willie!
Postrzelamy za Ciebie i wypijemy za te kwity!
uściski,
Pecos Bill
Awatar użytkownika
stangret
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1675
Rejestracja: 15 lutego 2010, 15:07
Tematy: 38
Lokalizacja: Wielka Brytwanna
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: stangret »

Też miałem jechać bo Willie mi ochoty narobił, ale pewne circumstances nie do końca kowbojskie pokrzyżowały plany :-/ . Za rok. Powodzenia.
"And don't forget. That isn't your Martini you have. It belonged to others before you and will belong to others after you are gone. Look after it, and pass it on with pride. It deserves it." Malcolm Cobb, The Martini Henry Note-book
Pecos Bill
Reactions:
Posty: 7
Rejestracja: 27 września 2012, 20:24
Tematy: 0
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Pecos Bill »

Szkoda,
podobno jeszcze kilka osób tam pojedzie z Suwałk.
Czekamy!
Pecos Bill
Awatar użytkownika
stangret
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1675
Rejestracja: 15 lutego 2010, 15:07
Tematy: 38
Lokalizacja: Wielka Brytwanna
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: stangret »

Wy to macie "rzut beretem" ;laughing: Ja co innego. Willie kilkaset mniej (ode mnie :) )
"And don't forget. That isn't your Martini you have. It belonged to others before you and will belong to others after you are gone. Look after it, and pass it on with pride. It deserves it." Malcolm Cobb, The Martini Henry Note-book
Awatar użytkownika
Willie357
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 2774
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 16:15
Tematy: 0
Lokalizacja: Śląsk
Grupa: RIP

Post autor: Willie357 »

Miło mi, ze wypijecie za nieobecnych wyrobników.Zawsze mozecie wychylić 999 po zawodach ze świadomoscią że dzieki mojemu trudowi jestescie o jedna pozycję wyżej na liscie wyników :P :P :P
CZARNE I NITRO,>30, moturki , G 4x4 Bundeswehr , za młodu kobietki.
TAK dla eutanazji kretynów
Sebastian
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7395
Rejestracja: 30 marca 2003, 13:01
Tematy: 138
Lokalizacja: Suwałki
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Sebastian »

stangret pisze:Wy to macie "rzut beretem" ;laughing: Ja co innego.
Ty to ryanairem masz prawie z dowozem na strzelnice.
I koszty chyba mniejsze niz Jarkowi telepac sie ze Slaska :P
Hehe.. a ja juz spakowany i za godzine ruszam.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Kowboje”