Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Nowy ;)

Moderator: Moderatorzy CP

Dejman93
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Nowy ;)

Postautor: Dejman93 » 2012-07-11, 18:47

Witam serdecznie, niedługo planuję zakup pierwszej broni CP a mianowicie
Reb Nord Navy Kal.44 lub Remington - Army (allegro.pl/remington-model-army-cal-44-i2476308100.html) ..

Jako iż nigdy nie strzelałem mam pytania:

1. Czy koło Bydgoszczy jest jakaś strzelnica? Jeśli tak czy organizujecie tam spotkania??
2. Czy można przyjść jako kompletny laik i liczyć na jakąś drobną pomoc w ogarnięciu tematu CP ? ( strzelanie, ładowanie, no wszystkie podstawowe rzeczy..)?

Jeżeli ktoś odpowie mi na te pytania będę bardzo wdzięczny, pozdrawiam :))

Ps. Czy te rewolwery są przyzwoite?? Na początek przeznaczyłem 1200 zł na zakup wszystkiego.

LongTom
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Postautor: LongTom » 2012-08-12, 14:51

W Bydgoszczy na ul Śniadeckich masz strzelnicę BTS Kaliber. Mnie tam uczyli czarnego prochu i Tobie mogę polecić. Pozdrawiam

Wróć do „Grupa Kujawsko-Pomorska”