Gdzie w Toruniu można trochę podymić

Moderator: Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
misio2007
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 387
Rejestracja: 04 lipca 2007, 08:03
Tematy: 27
Lokalizacja: Elbląg
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Gdzie w Toruniu można trochę podymić

Post autor: misio2007 »

Szukam i jakoś nie mogę znaleść. Jedyne co znalazłem to Bractwo Kurkowe i strzelnica myśliwska przy ul. Poznańskiej (czy czarnych tam wpuszczają?). Coś tam się kiedyś robiło w forcie na wysokości Rubinkowa I, ale czy się zrobiło to nie wiem.
O krótką oś mi chodzi z rewolweru bym strzelał.


PS. To już wiem, że strzelnica bractwa będzie prawdopodobnie nieczynna do 6 maja.

Jakieś inne opcje?
Awatar użytkownika
TOMEK.44
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1450
Rejestracja: 19 września 2004, 22:26
Tematy: 0
Lokalizacja: BYDGOSZCZ TORUŃ
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: TOMEK.44 »

Unisław.
niedziela od 12
Konieczne wczesniejsze potwierdzenie
tel. 507-224-874
Awatar użytkownika
Razorblade1967
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 319
Rejestracja: 27 lipca 2008, 15:30
Tematy: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Razorblade1967 »

Strzelnica SKS Falco-2 w Toruniu na ulicy Grunwaldzkiej 25B (pod halą Zespołu Szkół Samochodowych). Pracuję na niej od niedawna i wczoraj udało nam się doprowadzić wyciągi do takiego stanu, że można postrzelać z broni CP. No może na razie jeszcze nie da się zbiorowo w większej ilości osób (to jeszcze trochę pracy), ale indywidualnie, w parę osób, jak najbardziej można postrzelać z CP. Dzisiaj właśnie zrobiliśmy mały teścik, który wypadł całkiem nieźle i w związku z tym strzelnica jest już dostępna również dla "czarnoprochowców" - szczególnie, że zima idzie i na powietrzu robi się mało przyjemnie.

Obiekt zamknięty, z osią na 50m - aktualnie czynne 4 stanowiska (piąte doprowadzamy do używalności). Czynne od wtorku do piątku w godz. 15-19, a w soboty od 11-19. Niedziele na zamówienie dla strzelań grupowych.

www.sks-falco2.pl (w zakładce "Kontakt" -> "Dodatkowe informacje" jest mapka i bezpośredni telefon do obsługi). W razie czego można się kontaktować też przez PW.
Awatar użytkownika
musik
Reactions:
Posty: 7
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, 20:26
Tematy: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: musik »

Witam,
Potwierdzam w Toruniu na Grunwaldzkiej 25B kolaga pisze prawdę naprawdę super warunki do strzelania i nie tylko na 15,25,50m 4 czynne tory z automatycznymi tarczami monitoringiem.
I co najwazniejsze mozna w danej chwili strzelać ze wszystkich torów z CP.
Lepiej być sobą lub być kimś
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Grupa Kujawsko-Pomorska”