Sekcja CP przy BTS "Kaliber"

Moderator: Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
Razorblade1967
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 319
Rejestracja: 27 lipca 2008, 15:30
Tematy: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Sekcja CP przy BTS "Kaliber"

Post autor: Razorblade1967 »

Bydgoskie Towarzystwo Strzeleckie "Kaliber" zamierza stworzyć sekcję broni czarnoprochowej. Ewentualnych chętnych proszę o kontakt na PW.

Niewątpliwą zaletą takiej sekcji jest możliwość praktycznie nieograniczonego korzystania ze strzelnicy mieszczącej się w Bydgoszczy na ulicy Śniadeckich 32 (w dni powszednie 10-20, w dni wolne do uzgodnienia), choć ze względu na wielkość obiektu jest to bardziej atrakcyjne dla posiadaczy broni krótkiej CP (choć oczywiście można strzelać z długiej jak ktoś widzi sens takiego strzelania na odległościach do 25m). BTS posiada umowę z Komendą Garnizonu co umożliwia od czasu do czasu na korzystanie z obiektu strzelnicy garnizonowej czyli na osie od 50 do 300m. W przypadku udanego stworzenia sekcji zostanie podjęta próba nawiązania współpracy z 50-metrowa strzelnicą LOK na ulicy Toruńskiej.
gregor326
Reactions:
Posty: 4
Rejestracja: 25 września 2010, 09:33
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: gregor326 »

Jak tam ta sekcja cp doszła do skutku bo jestem zainteresowany pozdrawiam Grzegorz
Awatar użytkownika
scyzor1969
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 868
Rejestracja: 11 stycznia 2011, 11:24
Tematy: 10
Lokalizacja: Bydgoszcz/Trzemeszno
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: scyzor1969 »

Podłączam się do pytania jako, że przymierzam się do zakupu broni CP.
Chciałbym wiedzieć więc czy będzie można postrzelać w Bydgoszczy. Ewentualnie jakie koszta to za sobą pociągnie (wejście na strzelnicę? Członkostwo w Sekcji i składki? ).

I drugie pytanie: czy na dzień dzisiejszy, nawet jeśli sekcja nie powstała, mogę przyjść na strzelnicę przy Rynkowskiej kiedy odbywają się pikniki strzeleckie i postrzelać tam z własnej broni CP?
Jeśli tak to jakie są warunki?
Awatar użytkownika
musik
Reactions:
Posty: 7
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, 20:26
Tematy: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: musik »

Witam,
Może sekcją CP Bydgoszcz bym Nas nie nazywał ale coś się dzieje no i zabawek się nazbierało. Kolega prowadzi ten klub wiec obecnie strzelamy sobie w Toruniu na Grunwaldzkiej 25B SKS-Falco strzelnica kryta ciepła no i do 50m nie jest drogo i bardzo sympatyczne warunki do strzelania z CP oraz wypicia kawki w miłym gronie obsługi
Lepiej być sobą lub być kimś
Awatar użytkownika
mw68
Reactions:
Posty: 9
Rejestracja: 03 marca 2010, 13:26
Tematy: 0
Lokalizacja: Nakło n/Not
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: mw68 »

Witam,
Bardzo mnie dziwi, że tak mizernie rozwija się ten temat. Na alledrogo sprzedaje się masa sprzętu a chętnych do strzelania brakuje do tego stopnia, że nie można stworzyć grupy dla tak dużego miasta i jego okolic. Interesuje mnie temat CP ale wyjazd do Torunia - trochę daleko jak dla mnie. Mam nadzieję, że coś się ruszy i w Bydgoszczy też będzie można zobaczyć czarnoprochowca, "pomacać", strzelić.
Awatar użytkownika
Razorblade1967
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 319
Rejestracja: 27 lipca 2008, 15:30
Tematy: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Razorblade1967 »

mw68 pisze:Bardzo mnie dziwi, że tak mizernie rozwija się ten temat.
Bo celem nie było pisanie na forach tylko informacja o tym, że można sobie w naszym klubie postrzelać też z broni CP (na zamkniętych obiektach bywa z tym różnie - to i informacja się przydała) i samo strzelanie (a nie pisanie). Skutek odniosła (ludzie się wzajemnie skontaktowali) ... strzelających z CP trochę jest (część zresztą zapisała się do klubu) - zresztą nie tylko bo wielu łączy to ze strzelaniem z broni na amunicję scaloną (na obiekcie spory wybór broni dla tych, którzy nie mają własnej "na pozwolenie").
mw68 pisze:Mam nadzieję, że coś się ruszy i w Bydgoszczy też będzie można zobaczyć czarnoprochowca, "pomacać", strzelić.
Akurat w Bydgoszczy, w BTS Kaliber jest całkiem spora grupa ludzi strzelających regularnie z CP, zresztą czasem gdzieś się wybieramy postrzelać na otwartych obiektach.

Po prostu większość ze znanych mi ludzi, którzy w klubie strzelają z CP nigdy się na żadnych forach nie rejestrowała, a kontakt mamy ze sobą bezpośredni, to i pewnie nikt nie odczuwa takiej potrzeby. Po prostu to się już "samo napędza" poprzez wciąganie w zabawę znajomych itd.
mw68 pisze:Interesuje mnie temat CP ale wyjazd do Torunia - trochę daleko jak dla mnie.
Ta strzelnica w Toruniu to akurat zdaje się "padła", ale na strzelnicy BTS Kaliber w Bydgoszczy można dalej strzelać bez problemu.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Grupa Kujawsko-Pomorska”