Zasraniec z zawiszy Bydgoszcz

Moderator: Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
Leeb@n
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 84
Rejestracja: 10 marca 2007, 17:51
Tematy: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz/Ciechanów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Zasraniec z zawiszy Bydgoszcz

Post autor: Leeb@n »

Już drugi raz jakiś baran z tamtąd mnie spławia - póki co telefonicznie - kiedyś gadałem przez telefon z jakimś facetem i powiedział, że nie ma problemu a dziś dzwonie żeby się upewnić i kolo powiedział, że nie prowadzą takich strzelań i nie mają odpowiedniego obiektu - poza tym jawnie było słychać że coś mu z czarnoprochówką nie pasuje. Pomijając, że ponoć są jutro zawody - tak mi przynajmniej powiedział i cały dzień nie darady wejść na strzelnice to chyba coś tu jest nie tak - odsyłał mnie żeby, jak coś mi nie pasuje to gadać z tamtym facetem.. Kiedy wkońcu namówiłem dziewczynę żeby mi towarzyszyła na strzelnicy to okazuję się, że będę musiał chyba iść do prywaciarza który zdziera tak że o jechane. No chyba że jutro jest gdzies strzelanie w okręgu Toruń, Unisław itp.??
Paterson a reszta zmienną jest.
Awatar użytkownika
bochen
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 173
Rejestracja: 03 marca 2006, 13:13
Tematy: 0
Lokalizacja: Włocławek
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: bochen »

Spoko, nie stresuj się ;)
Niektórych ,,baranków" się nie przeskoczy - tak już mają zakodowane, że bron (jakakolwiek) w rękach osób prywatnych to ZŁO! :D i wymyślą tysiąc powodów żeby Cię nie wpuścić na strzelnicę. A najgorsze jest to, że podobno nie ma jakiegokolwiek sposobu żeby ich przekonać/ wytłumaczyć / zmusić. Takie realia...
Pozdrowionka z Włocławka
Piotrek
PS. w Unisławiu zapewne strzelanko jutro (niedziela) kolo południa :)
Awatar użytkownika
Leeb@n
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 84
Rejestracja: 10 marca 2007, 17:51
Tematy: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz/Ciechanów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Leeb@n »

No wiem, ale właśnie w tym problem, że w tygoddniu przeważnie tylko soboty mam wolne :/ dlatego też jużod dawna nie gościłem w Unisławiu.
Paterson a reszta zmienną jest.
Awatar użytkownika
Razorblade1967
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 319
Rejestracja: 27 lipca 2008, 15:30
Tematy: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Razorblade1967 »

Widzę, że jest "zapotrzebowanie społeczne" na postrzelanie z CP w Bydgoszczy. W takim razie prosiłbym o informację czego Szanowni Koledzy oczekują. Myślę, że sprawa jest do załatwienia w końcu parę strzelnic w tym mieście jest (oprócz osławionej i wspomnianej w tym temacie Zawiszy) i można bez większego problemu coś zorganizować.

Skoro bez problemu od lat strzela się z prywatnej broni sportowej (i to bynajmniej jako strzelcy wybitnie niezrzeszeni w PZSS) odtylcowej, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby nie mogli w tym wszystkim uczestniczyć strzelcy używający broni odprzodowej na CP z okolic Bydgoszczy. Zresztą broń CP staje się też popularna u strzelców używających na co dzień nowszej broni - jako historyczna ciekawostka.

Skoro organizujemy od jakiegoś czasu w Bydgoszczy mistrzostwa w strzelaniu z broni historycznej (i jest grupa osób bawiąca się tym na co dzień), z okresu DWS to czemu nie robić imprez (no i oczywiście treningów) dla osób strzelających z replik broni jeszcze starszych czyli z pierwszej połowy XIX wieku.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Grupa Kujawsko-Pomorska”