Strzelnicę w okolicy Włocławka

Moderator: Moderatorzy CP

Zserdx
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 0
Rejestracja: 15 stycznia 2019, 12:11
Tematy: 0
Lokalizacja: Włocławek
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Strzelnicę w okolicy Włocławka

Post autor: Zserdx »

Witam wszystkich. Jestem nowy na tym forum. Interesuje mnie zdobycie patentu strzeleckiego. Poszukuję strzelnicy, która jest w stanie mnie przygotować pod kątem praktycznym do egzaminu. Jestem z Włocławka i w moim mieście nie ma takich strzelnica. Dlatego chciałbym zorientować się na temat strzelnic w okolicy, większych miastach np Torun , Płock. Gdzie warto iść na strzelnicę i mnie dobrze przygotowują, a gdzie nie warto. I jeśli ktoś ma taką wiedzę to z jakimi kosztami się wiąże przynależność do klubu i cała droga do patentu. Pozdrawiam :502:
Awatar użytkownika
Włodek61
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 414
Rejestracja: 19 stycznia 2014, 15:08
Tematy: 0
Lokalizacja: PT już nie, teraz Łowicz i TM - czasami
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnicę w okolicy Włocławka

Post autor: Włodek61 »

Zserdx pisze:Witam wszystkich. Jestem nowy na tym forum. Interesuje mnie zdobycie patentu strzeleckiego. Poszukuję strzelnicy, która jest w stanie mnie przygotować pod kątem praktycznym do egzaminu. Jestem z Włocławka i w moim mieście nie ma takich strzelnica. Dlatego chciałbym zorientować się na temat strzelnic w okolicy, większych miastach np Torun , Płock. Gdzie warto iść na strzelnicę i mnie dobrze przygotowują, a gdzie nie warto. I jeśli ktoś ma taką wiedzę to z jakimi kosztami się wiąże przynależność do klubu i cała droga do patentu. Pozdrawiam :502:
Witaj, w Płocku masz strzelnicę LOK koło ZOO i dwa kluby do wyboru: GROT i WIARUS. Co do kosztów to wygląda to w przypadku Grota tak: wpisowe 500 pln., szkolenie do patentu 250 pln. , egzamin na patent 400 pln. i chyba z 50 pln. lekarz sportowy , z tego co pamiętam to chyba wszystko. Oczywiście musisz też wziąć pod uwagę, że należało by trochę postrzelać, ale cennik strzelań znajdziesz na stronie klubu.
Pozdrawiam.
chcę wrócić do dawnego hobby .....i tyle :kukaracza:
Zserdx
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 0
Rejestracja: 15 stycznia 2019, 12:11
Tematy: 0
Lokalizacja: Włocławek
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnicę w okolicy Włocławka

Post autor: Zserdx »

Witaj, w Płocku masz strzelnicę LOK koło ZOO i dwa kluby do wyboru: GROT i WIARUS. Co do kosztów to wygląda to w przypadku Grota tak: wpisowe 500 pln., szkolenie do patentu 250 pln. , egzamin na patent 400 pln. i chyba z 50 pln. lekarz sportowy , z tego co pamiętam to chyba wszystko. Oczywiście musisz też wziąć pod uwagę, że należało by trochę postrzelać, ale cennik strzelań znajdziesz na stronie klubu.
Pozdrawiam.[/quote]
A jak wygląda to szkolenie za 250zl i co obejmuje?
Zserdx
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 0
Rejestracja: 15 stycznia 2019, 12:11
Tematy: 0
Lokalizacja: Włocławek
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnicę w okolicy Włocławka

Post autor: Zserdx »

Zserdx pisze:Witaj, w Płocku masz strzelnicę LOK koło ZOO i dwa kluby do wyboru: GROT i WIARUS. Co do kosztów to wygląda to w przypadku Grota tak: wpisowe 500 pln., szkolenie do patentu 250 pln. , egzamin na patent 400 pln. i chyba z 50 pln. lekarz sportowy , z tego co pamiętam to chyba wszystko. Oczywiście musisz też wziąć pod uwagę, że należało by trochę postrzelać, ale cennik strzelań znajdziesz na stronie klubu.
Pozdrawiam.
A jak wygląda to szkolenie za 250zl i co obejmuje?
Awatar użytkownika
Włodek61
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 414
Rejestracja: 19 stycznia 2014, 15:08
Tematy: 0
Lokalizacja: PT już nie, teraz Łowicz i TM - czasami
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnicę w okolicy Włocławka

Post autor: Włodek61 »

Zserdx pisze:
Zserdx pisze:Witaj, w Płocku masz strzelnicę LOK koło ZOO i dwa kluby do wyboru: GROT i WIARUS. Co do kosztów to wygląda to w przypadku Grota tak: wpisowe 500 pln., szkolenie do patentu 250 pln. , egzamin na patent 400 pln. i chyba z 50 pln. lekarz sportowy , z tego co pamiętam to chyba wszystko. Oczywiście musisz też wziąć pod uwagę, że należało by trochę postrzelać, ale cennik strzelań znajdziesz na stronie klubu.
Pozdrawiam.
A jak wygląda to szkolenie za 250zl i co obejmuje?

Pierwsza uwaga to: jeżeli chcesz zdać patent to musisz sam się uczyć, raczej nie licz , że ktoś Cię nauczy - zwłaszcza teorię. Polecam portal: patentstrzelecki.eu.
Samo szkolenie obejmowało / z tego co pamiętam/ dwa dni i zawierało: wykłady teorii do patentu i zajęcia praktyczne czyli strzelanie.
Nie bój się patentu :-D teorię można opanować łatwo a samo strzelanie to też nie problem. Szczegóły poznasz jak się zapiszesz do jakiegoś klubu.
Jak chcesz jakiś dodatkowych informacji pisz na PW - szkoda zaśmiecać forum bo temat był już wałkowany wielokrotnie.
Pozdrawiam. :516:
chcę wrócić do dawnego hobby .....i tyle :kukaracza:
Awatar użytkownika
andrzejur71
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 36
Rejestracja: 05 stycznia 2015, 22:51
Tematy: 1
Lokalizacja: Włocławek
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnicę w okolicy Włocławka

Post autor: andrzejur71 »

Cześć! Nie wiem jak dzisiaj ale WIARUS miał lepszą ofertę niż Grot - wpisowe znacznie mniejsze, szkolenie za free. Oplata 400 + 50zl i oczywiście przynależność do klubu. http://www.stowarzyszeniewiarus.org/k-r-wiarus.html
Można też zrobić patent w Petruci . https://strzelnicagesin.pl/
U wielu miłośników westernów karabin wywoła szybsze bicie serca, podczas gdy dla łowcy z USA jest to narzędzie tak popularne i dostępne jak, nie przymierzając, młotek.
Awatar użytkownika
DavTem
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 139
Rejestracja: 14 stycznia 2016, 20:06
Tematy: 6
Lokalizacja: Poznań / W-ek
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnicę w okolicy Włocławka

Post autor: DavTem »

Ja to muszę się zapytać u nas Andrzeju, czy nie robią prowadzącego strzelanie.
.177, .236, .44, .45, .577
==============
Pozdrawiam
Dawid
Awatar użytkownika
Włodek61
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 414
Rejestracja: 19 stycznia 2014, 15:08
Tematy: 0
Lokalizacja: PT już nie, teraz Łowicz i TM - czasami
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnicę w okolicy Włocławka

Post autor: Włodek61 »

DavTem pisze:Ja to muszę się zapytać u nas Andrzeju, czy nie robią prowadzącego strzelanie.
Przepraszam, ale co to ma do tematu ? :-D
chcę wrócić do dawnego hobby .....i tyle :kukaracza:
Awatar użytkownika
DavTem
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 139
Rejestracja: 14 stycznia 2016, 20:06
Tematy: 6
Lokalizacja: Poznań / W-ek
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnicę w okolicy Włocławka

Post autor: DavTem »

Nieco ma, gdyż Andrzej (andrzejur71 - jakby ktoś jeszcze nie wiedział :) ) może coś więcej wiedzieć niż ja :) To tyle gwoli wyjaśnienia :)
.177, .236, .44, .45, .577
==============
Pozdrawiam
Dawid
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Grupa Kujawsko-Pomorska”