Włocławek Kluby Strzeleckie

Moderator: Moderatorzy CP

norbertinio87
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 03 stycznia 2017, 14:15
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Włocławek Kluby Strzeleckie

Post autor: norbertinio87 »

Witam. Jestem Nowy na forum i chciałbym się dowiedzieć jakie Kluby Strzeleckie znajdują się we Włocławku. Za pomoc z góry dziekuję :)
Awatar użytkownika
andrzejur71
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 36
Rejestracja: 05 stycznia 2015, 22:51
Tematy: 1
Lokalizacja: Włocławek
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Włocławek Kluby Strzeleckie

Post autor: andrzejur71 »

Witam! Jestem z Bractwa Kurkowego. Niestety Bracia nie mają aż tak wielkiego zapału do strzelania a odbywa się raz na miesiąc a czasem go nie ma, więc powoli rezygnuję z bycia członkiem tej organizacji. Ja i kilku kolegów jeździmy do Gęsina- zostaliśmy tam członkami. Kolega z Włocławka prowadzi też klub strzelecki STRZELEC ale niewiele ma do zaoferowania bo nie ma licencji klubowej ani swojej strzelnicy (korzysta z myśliwskiej, często oś Bracka).
U wielu miłośników westernów karabin wywoła szybsze bicie serca, podczas gdy dla łowcy z USA jest to narzędzie tak popularne i dostępne jak, nie przymierzając, młotek.
Awatar użytkownika
DavTem
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 139
Rejestracja: 14 stycznia 2016, 20:06
Tematy: 6
Lokalizacja: Poznań / W-ek
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Włocławek Kluby Strzeleckie

Post autor: DavTem »

Cześć

Potwierdzam słowa Andrzeja. Jeśli chcemy postrzelać/podymić z czarnego to w zasadzie zostaje Nam członkowski Gęsin z kilkunastoma osiami na 100m (bardzo fajna sprawa - pełna swoboda i nikt nie ma problemu z czarnoprochowcami - polecam), płocki Wiarus (jak na razie osie tylko do 50m lecz z tego co słyszałem poważnie myślą o rozbudowie do 100m - minus to fakt, że Klub ma dużo członków, a co za tym idzie często ciężko wbić się i podymić), włocławski Colt (niestety obiekt kryty, osie pod broń krótką i czarny raczej odpada, a jeśli już to kilka strzałów i do domku), Karolewo po drodze do Płocka (podobno bardzo fajny obiekt, bardziej sezonowy, choć słyszałem, że można się umówić na dymienie prawie zawsze). Jeszcze zostają włocławscy Strzelcy, lecz stoją przed zapięciem ostatniego guzika w drodze do pozwolenia na utworzenie strzelnicy. Trzymam za nich kciuki.
.177, .236, .44, .45, .577
==============
Pozdrawiam
Dawid
Awatar użytkownika
andrzejur71
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 36
Rejestracja: 05 stycznia 2015, 22:51
Tematy: 1
Lokalizacja: Włocławek
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Włocławek Kluby Strzeleckie

Post autor: andrzejur71 »

Hej! David ma rację. W Karolewie za wejście niedawno było chyba 20zł a na strzelnicy myśliwskiej u nas 10zł ale ciężko wejść. Byłem kiedyś członkiem Wiarusa, jest tam fajnie ale szukałem czegoś co jest bliżej. W Gęsinie jedynie członkostwo się opłaca i zawsze są jakieś wolne tory 0-100m oraz dwie strzelnice obok do strzelań dynamicznych. Dodam, że na wiosnę będą tam organizowane kursy na patent i inne, chociaż dla CP nie ma to większego znaczenia. Co do innych klubów strzeleckich to wiem, że muszą mieć strzelnicę a we Włocławku otwarta (tzn pod chmurką) jest tylko myśliwska...
U wielu miłośników westernów karabin wywoła szybsze bicie serca, podczas gdy dla łowcy z USA jest to narzędzie tak popularne i dostępne jak, nie przymierzając, młotek.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Grupa Kujawsko-Pomorska”