Handmade walizeczka na broń za 30 PLN

Moderator: Moderatorzy CP

Mad Bob
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 21 sierpnia 2017, 19:36
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Handmade walizeczka na broń za 30 PLN

Post autor: Mad Bob »

Witam
Zrobiłem sobie tanio walizeczkę pod zakupionego Remingtona New Army 8'' .44 ;laughing:
Może ktoś też sobie dzięki temu skorzysta, więc zamieszczam fotki.
Jakby ktoś był zainteresowany to mogę też zamieścić kilka fotek z procesu tworzenia :P

PATROL WALIZKA elektronarzędzia gąbka 400x320x180 -21,37 PLN
PATROL 350 STUFF pojemnik organizer 345x245x60 - 9,90 PLN

Gąbkę/piankę zdobyłem za darmo. Gdyby kupować to trzeba by wydać dodatkowo kilkadziesiąt PLN.
Moja gąbka była w jednym kawałku (o grubości 8 cm), ale gdyby ktoś kupował, to radzę kupić 4 płachty po 2 cm grubości - ładniej wyjdzie i prościej się robi...
Poniżej foto skrzyneczki.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Powyżej co istotniejsze graty - kupione i dorzeźbione własnoręcznie :wink:

Obrazek
Jak widać powyżej po wyjęciu kawałka gąbki w kształcie litery L, wysuwa się z prowadnic organizer z kulami, smarem, kapiszonami etc. można wyjąć z walizki i razem z ampułkami z prochem i kaszką zabrać na stanowisko a walizeczkę odstawić. W przyborniku jest wolne miejsce na 100 ampułek eppendorfa, które po opróżnieniu można tam wrzucać i skrócić proces zbierania gratów po strzelaniu. :-)
Przy okazji kapiszony, kule i smar do komór są tak wkomponowane, że nie trzeba ich wyciągać z organizera na stanowisku (wystarczy zdjąć pokrywki z pudełek).
Dzięki temu tylko otwieramy organizer i pojemnik z eppendorfami, oraz kapiszony i smar, strzelamy, zamykamy pojemniki, wsadzamy do walizeczki organizer oraz pudełko po zużytych eppendorfach i ... już jesteśmy spakowani :)

BTW - to wersja rozwojowa :)
Jeszcze nie mam okularów, więc nie wycinałem dziupli pod nie, a i "słuchawki" mam na razie najprostsze. Jak się zdecyduję na aktywne to trzeba będzie wyciąć dziuple pod nie :P
Może pod coś jeszcze ... wyjdzie "w praniu"
Ostatnio zmieniony 21 września 2017, 21:55 przez Mad Bob, łącznie zmieniany 13 razy.

Wróć do „Galeria foto i linki filmów - CP”