warminsko-mazurskie gdzie

Moderator: Moderatorzy CP

STtomas
Reactions:
Posty: 6
Rejestracja: 06 września 2008, 19:06
Tematy: 0
Lokalizacja: biskupiec
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

warminsko-mazurskie gdzie

Post autor: STtomas »

witajcie
pod Ostroda wiem, ale gdzie jeszcze ?
podobno cos pod Bartoszycami jest, i w Marcinkowie kolo Mragowa. Ma ktos jakies namiary do kogo dzwonic i jak tam dojechac ?
Znam w Biskupcu, ale tam nikt nie zarzadza wiec strzela sie na dziko. Nie lubie w stresie strzelac, i tak adrenalina wysoko.
prosilbym o odpowiedz rowniez na moj email
pozdro
9x19
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 8028
Rejestracja: 10 marca 2006, 22:04
Tematy: 0
Lokalizacja: Olsztyn KS GARDA
Grupa: RIP
Kontakt:

Post autor: 9x19 »

1) Mątki gmina Jonkowo,
2) Kaczory gmina Ostróda www.ksgarda.ngo.org.pl
3) Ryn gmina Ryn,
4) Marcinkowo gmina Mrągowo,
5) Dąbrowa gmina Bartoszyce.
Są jeszcze dwie prywatne do użytku właściciela i jego znajomych.

Każda z nich ma zatwierdzony regulamin i można na nich się bawić. Która z nich Ci odpowiada? Na którą chcesz namiary? Na obiektach 1 - 4 prowadzone są strzelania z czarnego prochu. W Biskupcu natomiast nie radzę strzelać, bo to nie jest strzelnica w sensie prawnym.

:one:
STtomas
Reactions:
Posty: 6
Rejestracja: 06 września 2008, 19:06
Tematy: 0
Lokalizacja: biskupiec
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: STtomas »

Pasuje mi ta w Marcinkowie, najblizej mam. Poprosze o namiary.
A czy ta w Dabrowie to ta z baaaardzo dlugim torem ? Cos kiedys slyszalem takiego ze gdzies tam pod Bartoszycami jest.
9x19
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 8028
Rejestracja: 10 marca 2006, 22:04
Tematy: 0
Lokalizacja: Olsztyn KS GARDA
Grupa: RIP
Kontakt:

Post autor: 9x19 »

Zadzwoń do Pana Jana 509-775-429, który tam strzela m. in. z CP. Strzelnica należy do Urzędu Gminy Mrągowo.

W Dąbrowie gm. Bartoszyce rzeczywiście jest taka na 600 m (najbliższe strzelanie snajperskie 20.09.br.). Obok jest też jedna prywatna.

:)
STtomas
Reactions:
Posty: 6
Rejestracja: 06 września 2008, 19:06
Tematy: 0
Lokalizacja: biskupiec
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: STtomas »

Dzieki,
pozdrawiam :)
pyskjan
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 140
Rejestracja: 28 lipca 2008, 14:57
Tematy: 0
Lokalizacja: Lyon/Francja
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: pyskjan »

Witam serdecznie .Czy jako poczatkujacy zarazony CP przez kolege moge liczyc na pomoc w temacie strzelania z broni CP.

Chcialbym sie przyjrzec jak strzelacie w warminsko-mazurskim i poznac zasady obchodzenia sie z bronia.

Interesuje mnie strzelanie z karabinu na duze dystanse.

Zanim cos kupie chcialbym to ewentualnie zobaczyc na wlasne oczy czy jestem w stanie sie z tym zmierzyc.

Mam lefoszke i stary karabin pruski ale podobno ze starej broni sie nie strzela.

Czy moze mi Pan pomoc 9x19 bo widze ze mieszka Pan niedaleko mnie.
Volunteer 451
stary60
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 33
Rejestracja: 18 lutego 2008, 15:08
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: stary60 »

Już zarażony,tylko "dociąc" :) Teraz tylko wziąć w dobre ręce a to polecam Kolegom z warmińsko mazurskiego.Naprawdę wartościowy człowiek.Mimo,że przebywa we Francji,przegadaliśmy wiele godzin.
9x19
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 8028
Rejestracja: 10 marca 2006, 22:04
Tematy: 0
Lokalizacja: Olsztyn KS GARDA
Grupa: RIP
Kontakt:

Post autor: 9x19 »

pyskjan pisze: .... Czy moze mi Pan pomoc 9x19 bo widze ze mieszka Pan niedaleko mnie.
Wpadnij 7 grudnia 2008r. o godz. 11,oo na strzelnicę w Kaczorach koło Ostródy - w tym dniu odbędą się kolejne XXIX Zawody Klubu Strzeleckiego GARDA (strzelamy co miesiąc), to porozmawiamy. Wprawdzie skupiamy się główne na strzelaniu ze współczesnej broni palnej, ale jest u nas też gromadka strzelających z broni CP. Może znajdziesz z nimi wspólny język. Nie prowadzimy działalności komercyjnej, a więc nic dla zysku - wszystko dla przyjemności. Najdłuższa nasza oś strzelecka to 100 m. Jak to wygląda zobaczysz zaglądając na www.ksgarda.ngo.org.pl

:one:
pyskjan
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 140
Rejestracja: 28 lipca 2008, 14:57
Tematy: 0
Lokalizacja: Lyon/Francja
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: pyskjan »

Dzieki za wsparcie Stary.Czy macie jakies strzelanie w okresie 26/12/2008 do 05/01/2009?Wtedy mam urlop i moge przyjechac.Obejrzalem galerie zdjec juz kilka razy.Strzaly o zmierzchu z czarnoprochowcow to jest to co mnie interesuje.
Macie bardzo ladne hobby.Z powodu wykonywanej pracy trudno mi bedzie jednak sie dostosowac do terminow strzelan.Tutaj we Francji nie bardzo moge znalezc takie organizacje.Jak juz to sa to pasjonaci strzelania z broni palnej wspolczesnej.
Pozostaje mi dalej interesowac sie tym i ogladac przekazy z zawodow.
Ze swojej strony bardzo dziekuje za zaproszenie i dobra wole.Mam nadzieje ze kiedys sie tam pojawie.Pozdrawiam.Jan Pysk.
Volunteer 451
9x19
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 8028
Rejestracja: 10 marca 2006, 22:04
Tematy: 0
Lokalizacja: Olsztyn KS GARDA
Grupa: RIP
Kontakt:

Post autor: 9x19 »

Planów na wymieniony okres jeszcze nie robiliśmy, ale nie wykluczone, że będzie wtedy jakieś małe spotkanie (trening). Daj znać na PW, to się dogadamy.

:)
nosu
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1500
Rejestracja: 27 grudnia 2005, 09:30
Tematy: 4
Lokalizacja: Sosnowiec
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: nosu »

Czemu nie kupisz sobie broni w żabkowie? Ceny mają ludzkie a jak będziesz bywał na strzelnicy , to zawsze się ktoś znajdzie kto Cie poprowadzi lub przygarnie do większej grupy. Francuzi mają strzelnic do oporu (tam gdzie bywałem) , może Ci się poszczęści.
pyskjan
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 140
Rejestracja: 28 lipca 2008, 14:57
Tematy: 0
Lokalizacja: Lyon/Francja
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: pyskjan »

Bron maja rzeczywiscie ladna i duzo.Zanim cos kupie dla siebie chce to zobaczyc u innych.Tutaj wiecej jest oryginalow z epoki niz replik.Jak spotkalem ladne repliki to byly to muszkiety tylko na sciane .Za tydzien jest wystawa broni zabytkowej w mojej miejscowosci to wrzuce Wam kilka fotek zeby oko nacieszyc.
Volunteer 451
Awatar użytkownika
Gregor76
Reactions:
Posty: 13
Rejestracja: 23 października 2008, 07:42
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Gregor76 »

Witam, czy w samym Olsztynie strzelnice są otwarte dla czarnoprochowców? Chodzi mi głównie o tę strzelnicę przy wyjeździe na Dywity z prawej strony (policyjna?). Kiedyś po drugiej stronie była/jest strzelnica LOK-u?
9x19
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 8028
Rejestracja: 10 marca 2006, 22:04
Tematy: 0
Lokalizacja: Olsztyn KS GARDA
Grupa: RIP
Kontakt:

Post autor: 9x19 »

Przy wyjeździe na Dywity po prawej stronie jest strzelnicy policyjna i cywile tam nie mogą strzelać.
Przy tym samym wyjeździe z lewej strony jest strzelnica LOK (za strzelnicą garnizonową), zapytaj w LOKU-u czy Cię wpuszczą :P

Najbliższa przyjazna znajduje się w Mątkach gm. Jonkowo, gdzie czarnoprochowcy swą mile widzianie, ale po wstąpieniu do klubu. Kontakt przez sklep i rusznikarnię J. Janczewskiego (piwnica przy księgarni vis a vis Ratusza).

:one:
Awatar użytkownika
Gregor76
Reactions:
Posty: 13
Rejestracja: 23 października 2008, 07:42
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Gregor76 »

Dzięki za info, tak myślałem :|
Chyba do Ostródy będę jeździł, mam już taki kilku znajomych, do ew. zobaczenia :okulary:
Brown Bess hte Best
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Adresy strzelnic - Informacje”