Strzelnica - Suchodół

Moderator: Moderatorzy CP

Mirass
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 292
Rejestracja: 14 stycznia 2008, 20:41
Tematy: 0
Lokalizacja: Wiocha pod Warszawą
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Strzelnica - Suchodół

Post autor: Mirass »

Witam
Czy ktoś był na tej strzelnicy?
http://www.strzelnica-suchodol.pl
Awatar użytkownika
Mincerz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1646
Rejestracja: 09 lipca 2006, 12:30
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Mincerz »

ja byłem ale ze znajomymi myśliwymi. akurat osoby władnej podejmować decyzję nie było ale polecono mi zadzwonić, gdyby przyszła mi kiedyś ochota pojawić się z cp. Ponoć normalna strzelnica.
Pozdrawiam!
ZKS Warszawa ID: 0309, ROMB ID: 2342
CP & Nitro
jakubek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 28
Rejestracja: 20 grudnia 2005, 07:55
Tematy: 0
Lokalizacja: Pruszków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: jakubek »

Witam, dzwoniłem pod numer kontaktowy podany na ich stronie, Pan poinformował mnie, że z CP NIE wpuszczają. Od jednego z kolegów wiem, że tam strzelał wielokrotnie z rewolweru, ale to może jakiś znajomy. Oficjalna informacja uzyskana przez telefon brzmi NIE!
dziki_pl
Użytkownik komercyjny
Użytkownik komercyjny
Reactions:
Posty: 1443
Rejestracja: 11 września 2007, 08:45
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Użytkownik komercyjny
Kontakt:

Post autor: dziki_pl »

A co się dzieje ze strzelnicą teraz? Odwilż, chciałem się wybrać i strona leży, telefon nie odpowiada :(
Awatar użytkownika
marcinnoos1111
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 330
Rejestracja: 30 kwietnia 2011, 13:58
Tematy: 6
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: marcinnoos1111 »

Witam, strzelałem z czrnuchów wielokrotnie w Suchodole. Nigdy nie było problemów z wejściem. Do dyspozycji oska 50m, a jak nie ma mysliwych to i 100 :-D . Ale już kilka miesięcy mnie tam nie było.
Czyżby jakieś zakazy :?:
Oby nie :-?
ukf
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 29
Rejestracja: 09 stycznia 2013, 21:48
Tematy: 0
Lokalizacja: jablonna
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: ukf »

W okresie zimowym strzelnica czynna:
Cennik korzystania z obiektu:

wstęp - 10 zł
koszt rzutków - 50gr/szt.

W lutym strzelnica otwarta będzie w godzinach 12:00-15:00 w następujące dni:
1.02(So), 7.02(Pt), 15.02(So), 21.02(Pt), 28.02(Pt).
W tych dniach będzie otwarta tylko oś kulowa.

Godziny otwarcia mogą ulec zmianie, prosimy o weryfikację telefoniczną u kierownika strzelnicy.

Kontakt:

Paweł Marczak - kierownik - tel. +48 535 355 336

to ze strony http://www.pzl.waw.pl/62-articles/169-kynologia-2
Czaplomashi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 16
Rejestracja: 18 grudnia 2013, 21:01
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Czaplomashi »

jakubek pisze:Witam, dzwoniłem pod numer kontaktowy podany na ich stronie, Pan poinformował mnie, że z CP NIE wpuszczają. Od jednego z kolegów wiem, że tam strzelał wielokrotnie z rewolweru, ale to może jakiś znajomy. Oficjalna informacja uzyskana przez telefon brzmi NIE!
Potwierdzam.
Kontaktowałem się mailowo jakiś rok temu. Oficjalnie "Pan poinformował mnie, że z CP NIE wpuszczają". Z kolei znajomi myśliwi nie do końca potwierdzili tę opinię.
Shafran
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwietnia 2014, 23:32
Tematy: 0
Lokalizacja: Brwinów k. Warszawy
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Shafran »

To mój pierwszy post na forum także dzień dobry wszystkim użytkownikom broni CP i nie tylko :-D
Jestem świeżo upieczonym użytkownikiem Remingtona w kal. 44 od Uberti i jestem właśnie na etapie poszukiwania strzelnicy. Odnośnie strzelnicy PZŁ w Suchodole otrzymałem 2 dni temu mailowe potwierdzenie że strzelnica jest dostępna dla strzelców czarnoprochowych.
jakubek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 28
Rejestracja: 20 grudnia 2005, 07:55
Tematy: 0
Lokalizacja: Pruszków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica - Suchodół

Post autor: jakubek »

Witam, byłem tam pod koniec 2015r i teraz chyba w styczniu, nie ma żadnych problemów, kiedyś nie wpuszczali z CP taką informację otrzymałem przez tel. Dla pewności można wcześniej zadzwonić i ustalić czy niczego nie organizują np. jakichś zawodów. Koszt to 20zł za godzinę, jedna tarcza w cenie kolejne po 1zł. Miejsce dość fajne, zaciszne, są daszki, ludzi przeważnie mało albo i nikogo, czasem strzelają myśliwi. Jak ktoś ma do nich niedaleko to mogę polecić, otworzyli się i na czarny proch:)
Awatar użytkownika
TZ
Ekspert Wiatrówki
Ekspert Wiatrówki
Reactions:
Posty: 4718
Rejestracja: 30 listopada 2002, 08:15
Tematy: 158
Grupa: Ekspert Wiatrówki

Re: Strzelnica - Suchodół

Post autor: TZ »

Witajcie,
Jest rok 2018, minęły dwa lata od ostatniego wpisu. Czy ktoś z kolegów strzelających tam z CP mógły podrzucić grść informaci o stanie obecnym?
Nie ukrywam, że mieszkając w okolicach Piaseczna (Nowa Iwiczna) jest mi tam zdecydowanie szybciej dojechać niż na ZKS na Marymoncką.
Pozdr,
TZ
PFTA/WKFT więcej wiatru, trochę nitro
Sieklapno
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 80
Rejestracja: 19 stycznia 2014, 13:10
Tematy: 1
Lokalizacja: Piaseczno
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica - Suchodół

Post autor: Sieklapno »

Bez problemu można strzelać z CP na osiach 25 i 50 metrów. 20 PLN/Godz.
Awatar użytkownika
TZ
Ekspert Wiatrówki
Ekspert Wiatrówki
Reactions:
Posty: 4718
Rejestracja: 30 listopada 2002, 08:15
Tematy: 158
Grupa: Ekspert Wiatrówki

Re: Strzelnica - Suchodół

Post autor: TZ »

Sieklapno pisze:Bez problemu można strzelać z CP na osiach 25 i 50 metrów. 20 PLN/Godz.
Dzięki za szybką odpowiedź. Mam nadzieję, że w przyszłą sobotę i niedzielę z samego rana tłoku tam nie będzie w te upalne dni lutowe 8-)
Pozdr,
TZ
PFTA/WKFT więcej wiatru, trochę nitro
kewalsPL
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2769
Rejestracja: 13 marca 2008, 19:41
Tematy: 0
Lokalizacja: Lubomia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica - Suchodół

Post autor: kewalsPL »

TZ pisze:Mam nadzieję, że w przyszłą sobotę i niedzielę z samego rana tłoku tam nie będzie
Oj, widzę jak Cię to CP już ciągnie do siebie :-D , oby tak dalej - powodzenia.
Awatar użytkownika
TZ
Ekspert Wiatrówki
Ekspert Wiatrówki
Reactions:
Posty: 4718
Rejestracja: 30 listopada 2002, 08:15
Tematy: 158
Grupa: Ekspert Wiatrówki

Re: Strzelnica - Suchodół

Post autor: TZ »

Co innego strzelać przypadkowo z "cudzesów" od czasu do czasu wpadłych w łapy, czy to Navy, czy Remi, co innego chęć rozprawiczenia swojego pierwszego sprzętu świadomie zakupionego z pełnym zrozumieniem najgorszej części tej wspaniałej zabawy - czyli powrotu do domu .... i "pod prysznic" z tym całym majdanem i bębnami.
Doczekać się nie mogę i oczywiście, co widać, przebieram nogami. Zachowuję się zupełnie jak młody koń przed swoją pierwszą podorywką 8-) Nic nie poradzę
A odnośnie Suchodołu, po prostu mnie interesowały bardziej opinie a nie to, co mogę przeczytać na ich www.
Na ZKS bywałem od 2002 r. głównie pod kątem wiatrowym wielokrotnie, głównie tam się zerując pod FT 2. Dawne czasy. Potem kiedyś tam nastały czasy CP, które skutecznie przegoniły mnie z ZKS'u chcąc utrzymać narząd słuchu w jakiejś tam formie. Po drodze oczywiście próbowałem kilka razy w różnych miejscach grzmiącego kija i w końcu stwierdziłem, że coś w tym jest, choć już w słuchawkach byłem a nie jako "pacjent" strzelający obok z czegoś audio "ekologicznego" za jakie uważam wiatrówki strzelające w konkurencji Field Target.
Jak się nie głuchnie przy tym, bo w słuchawkach, to taki grzmiący kij fajniejszy od Gloka 19ki :wink: Zobaczymy, jak mi pójdzie z myciem całości po ... to dopiero sprawdzi nie, czy dorosłem do tej zabawy :-D
Pozdr,
TZ
PFTA/WKFT więcej wiatru, trochę nitro
kewalsPL
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2769
Rejestracja: 13 marca 2008, 19:41
Tematy: 0
Lokalizacja: Lubomia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica - Suchodół

Post autor: kewalsPL »

TZ pisze:zakupionego z pełnym zrozumieniem najgorszej części tej wspaniałej zabawy - czyli powrotu do domu .... i "pod prysznic" z tym całym majdanem i bębnami.
Z własnej praktyki: ten prysznic bywa nie gorszy od szykowania sprzętu ( naważki, kule itd) przed wyjazdem. Jak nabędziesz odpowiednie szczotki i nabierzesz wprawy to Remika wykąpiesz i pociągniesz olejkami w 15 minut lub mniej. Często jadę 20km by strzelić tylko te 13 strzałów, ale przygotowania- dojazd -spotkanie z kolegami po lufie - powrót i mycie to już pół dnia za sobą (wcale nie straconego ;laughing: ).
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Adresy strzelnic - Informacje”