Wrocław - gdzie?

Moderator: Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
Qbuś
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 521
Rejestracja: 02 września 2007, 13:29
Tematy: 0
Lokalizacja: Wrocław\Muchobór
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wrocław - gdzie?

Post autor: Qbuś »

Witaj ! Najbliższa okazja "podymić" i nie tylko to 31.01 Strzelnica Myśliwska Góra godzina 11 . Szczegóły tutaj : http://www.e-tawerna.pl/viewtopic.php?p=203586#203586 :kukaracza:
HW 30, Prosport, LGM -2, TX 200, FWB-600, IŻ-38, "GROM" i inne pier..ły.
"Lider", "Lidor", "lidur" (Germany :) )
Awatar użytkownika
donia
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 192
Rejestracja: 27 stycznia 2016, 11:55
Tematy: 31
Lokalizacja: =Wrocław=
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wrocław - gdzie?

Post autor: donia »

He, he, dzisiaj jadąc na chwilę do rodziny w Górze nawet rzucił mi się w oczy drogowskaz "strzelnica myśliwska", ale pomyślałem, eee myśliwska to pewnie nie lubią tych bez pozwolenia :).
31 u mnie odpada, wyjeżdżam rano z dzieciakami na narty na tydzień.
Będę śledził terminy.

pzdrv,
donia
=Wrocław=
Szakuł
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 22 marca 2016, 14:59
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wrocław - gdzie?

Post autor: Szakuł »

Witam, mam na imię Łukasz i jestem tutaj nowy tak jak w sferze CP, posiadam własny nowy rewolwer pietta new army 1858r i szukam jakiś ludzi z Wrocławia którzy pomogli by mi w podstawach obsługi tej broni oraz którzy dali by dobrą rade gdzie zaopatrywać się w proch oraz inne potrzebne rzeczy. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
donia
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 192
Rejestracja: 27 stycznia 2016, 11:55
Tematy: 31
Lokalizacja: =Wrocław=
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wrocław - gdzie?

Post autor: donia »

Zapraszam na forum strzelcy.wroclaw.pl

pzdrv,
donia
=Wrocław=
prez8s
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 70
Rejestracja: 27 lutego 2016, 19:20
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wrocław - gdzie?

Post autor: prez8s »

Strzelnica Colt w Oławie ma problemy:
http://olawa24.pl/pl/article/12799/Strz ... ch-dzialan
http://www.gazeta-olawa.pl/uncategorize ... zelac-ale/
z przed paru dni:
http://www.gazeta-olawa.pl/uncategorize ... trzelnica/


Chyba dni tej strzelnicy są policzone. Strzelnica fajna bylem tam kilka razy, można walić z czarnoprochowcow do woli. Szkoda że się tak dzieje, okoliczni mieszkańcy wsiedli na nich i nie odpuszcza. A jest to jedna z lepszych strzelnic jakie widziałem. Zdjęcia są nie aktualne, bo teraz to tam zupełnie inaczej wygląda, znacznie lepiej, widać że właściciel się stara coś robić. Ale pociski po za strzelnica... Jakaś menda społeczna strzelala w górę gdy prowadzący nie patrzył i to kilka razy jak widać. Jak zamkną ta strzelnice to potem mieszkańcy będą narzekać że ludzie strzelaja po okolicznych lasach, bo gdzie mają strzelac. Mimo wszystko teren na którym jest ta strzelnica jest duzy i dość atrakcyjny, więc pewnie komuś zalezy, by ich zniszczyć. Myślę że to poprostu zaplanowane działanie.
prez8s
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 70
Rejestracja: 27 lutego 2016, 19:20
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wrocław - gdzie?

Post autor: prez8s »

Awatar użytkownika
donia
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 192
Rejestracja: 27 stycznia 2016, 11:55
Tematy: 31
Lokalizacja: =Wrocław=
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wrocław - gdzie?

Post autor: donia »

Widzę, że już wyrok wydałeś.

pzdrv,
donia
=Wrocław=
prez8s
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 70
Rejestracja: 27 lutego 2016, 19:20
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wrocław - gdzie?

Post autor: prez8s »

A sadzisz ze wygraja? Takie sprawy potrfia sie ciagnac latami :-/
Od znajomego slyszalem ze podobne problemy z mieszkancami ma rowniez strzelnica mysliwska we wroclawiu.
Kto wogole wydaje pozwolenia na budowe mieszkan w takich miejscach???
Chory kraj....
JSRTeam
Reactions:
Posty: 8
Rejestracja: 03 listopada 2016, 20:20
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wrocław - gdzie?

Post autor: JSRTeam »

Ludzie powinni wiedzieć na co się piszą... koło WSOWL na Sołtysowickiej mieszkańcy wnieśli protesty i strzelnica wojskowa po 18 nie pracuje :)
Awatar użytkownika
Railman
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 358
Rejestracja: 05 grudnia 2010, 12:13
Tematy: 64
Lokalizacja: Wrocław/Kiełczów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wrocław - gdzie?

Post autor: Railman »

prez8s pisze:Chory kraj....
Pozwolenia na budowę wydawane są w oparciu o Miejscowy Plan Zagospodarowania. MPZ są opracowywane i konsultowane na długo wcześniej. Z reguły strzelnice były projektowane i budowane dawno, dawno temu. Na dalekich peryferiach miast. Teraz miasta "podchodzą" pod strzelnice.
Nikt nie będzie z powodu "jakiejś tam strzelnicy" ograniczał budownictwa. Obecne strzelnice w środku miast umrą śmiercią naturalną :cry:. Ludzie chcą mieszkać a nie strzelać. Powiedzą że od strzelania są poligony.
Jest wyjście. Przy wydawaniu Pozwolenia na Budowę Urząd powinien poinformować Petenta że w pobliżu jest strzelnica i trzeba się liczyć z "hałasem". Tylko urząd nie będzie zadzierał z potencjalnymi wyborcami ;laughing:
Ostatnio zmieniony 01 grudnia 2016, 10:07 przez Railman, łącznie zmieniany 1 raz.
tindiglo
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 0
Rejestracja: 26 maja 2017, 09:22
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Wrocław - gdzie?

Post autor: tindiglo »

Witam wszystkich.
Chciałem się zapytać czy ktoś wie jak wygląda obecnie (maj-czerwiec 2017) sytuacja we Wrocławiu ze strzelnicami CP? Czy na strzelnicy na Stadionie Olimpijskim można obecnie strzelać ze swojego czarnoprochowca - ile to kosztuje i jak to tam wygląda?
Pozdrawiam
Tind.
dropsik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 27
Rejestracja: 11 lipca 2015, 12:10
Tematy: 0
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wrocław - gdzie?

Post autor: dropsik »

Można strzelać :) Najczęściej bywam na strzelaniach Strzelców Wrocławia (http://www.strzelcy.wroclaw.pl/) lub Braterstwa/KS Amator (https://braterstwo.eu/). Na treningach Strzelców jest cała masa osób strzelających z CP.
Indywidualnie rezerwacja na Olimpijskim nie wiem dokładnie jak wygląda, ale jest gdzieś cennik na stronie MCS (z pamięci pisząc coś chyba 100zł/h/oś [a na osi jest parę stanowisk]). Co do strzelania z wyżej wymienionymi przeglądać stronę i dopytać się u osób ogranizujących
prez8s
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 70
Rejestracja: 27 lutego 2016, 19:20
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wrocław - gdzie?

Post autor: prez8s »

tindiglo pisze:Witam wszystkich.
Chciałem się zapytać czy ktoś wie jak wygląda obecnie (maj-czerwiec 2017) sytuacja we Wrocławiu ze strzelnicami CP? Czy na strzelnicy na Stadionie Olimpijskim można obecnie strzelać ze swojego czarnoprochowca - ile to kosztuje i jak to tam wygląda?
Pozdrawiam
Tind.
Wrocław i okolice to tragedia jeśli chodzi o strzelectwo czarnoprochowe, nie ma sie co łudzić niestety. Stadion - ceny kosmos!!!
Podobno w Karszowie koło Strzelina jest strzelnica, gdzie ponoć można postrzelać z CP, tak zasłyszałem od znajomego, ale jeszcze tam nie byłem, to typowa strzelnica myśliwska, nie wiem czy rzeczywiście pozwalają tam na CP. Na Wrocławskiej strzelnicy myśłiwskiej przy Wodzisławskiej niestety nie lubią CP - sprawdzone osobiście.
tindiglo
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 0
Rejestracja: 26 maja 2017, 09:22
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Wrocław - gdzie?

Post autor: tindiglo »

Dziękuję wszystkim za informacje.
Widzę, że rzeczywiście dość słabo to wygląda w okolicach Wrocławia - niestety :(
Wiem już też dlaczego nie za bardzo mogłem znaleźć w sieci informacje na ten temat - bo po prost nie ma gdzie strzelać z CP :(
Tind.
dropsik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 27
Rejestracja: 11 lipca 2015, 12:10
Tematy: 0
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wrocław - gdzie?

Post autor: dropsik »

prez8s pisze:Podobno w Karszowie koło Strzelina jest strzelnica, gdzie ponoć można postrzelać z CP, tak zasłyszałem od znajomego, ale jeszcze tam nie byłem, to typowa strzelnica myśliwska, nie wiem czy rzeczywiście pozwalają tam na CP.
W Karszowie nie powinno być problemu z CP - osobiście nie strzelam z CP, ale wnioskuje tak po obsłudze strzelnicy że raczej są wyrozumiali (zaznaczam że byłem tam raz i było całkiem fajnie). Można jeszcze podpytać w Ząbkowicach Śląskich - tylko nie wiem kto się teraz "opiekuje" strzelnicą
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Adresy strzelnic - Informacje”