Strzelnica CP Jelenia góra

Moderator: Moderatorzy CP

SWadeCP
Reactions:
Posty: 4
Rejestracja: 31 marca 2013, 15:02
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Strzelnica CP Jelenia góra

Post autor: SWadeCP »

Witam Wszystkich. Z racji że jestem nowy chciał bym się z Wami wszystkimi przywitać :)
Mam pytanie do bardziej doświadczonych strzelców( czyli do wszystkich :P ) z okolic Jeleniej Góry. Czy wiecie może Panowie czy w Jelenie Górze można strzelać z broni Czarnoprochowej, a jeśli tak proszę o informacje. Z góry przepraszam bo chyba pisze nie w tym dziale gdzie trzeba ale jakoś jeszcze tego nie ogarniam do końca.
Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź Szymon.
nataniel
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 37
Rejestracja: 04 marca 2011, 11:18
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: nataniel »

W Jeleniej Górze polecam strzelnicę powojskową z osia 200 m zwana "Zieloną" w Jeżowie Sudeckim ul. Lesna 5. działa tam kilka klubów posiadających broń sportową i czarnoprochową oraz firma szkoleniowa "strzelec" prowadząca strzelania z broni bojowej. wszystkie informacje sa w necie wystarczy poszukać.
strażnik
Hayclock
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 127
Rejestracja: 28 marca 2015, 07:33
Tematy: 0
Lokalizacja: Wejherowo
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica CP Jelenia góra

Post autor: Hayclock »

Czołem,
będę niebawem na urlopie w okolicach Polanicy-Zdrój i Jeleniej G - praktykuje ktoś palbę z cp?
Jakieś aktualne podpowiedzi? Kontakty?

pozdrawiam
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.
W. Shakespeare
Piotr_JG
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 986
Rejestracja: 25 listopada 2003, 22:16
Tematy: 7
Lokalizacja: Jelenia Góra
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica CP Jelenia góra

Post autor: Piotr_JG »

Przykro mi, że wcześniej nie zauważyłem tematu.
Strzelnic ci u nas dostatek. Wymieniona wcześniej "zielona" (niestety w zasadzie tylko w weekend), strzelnica Bractwa Kurkowego przy ul. Lubańskiej, strzelnica KKS POLONIA przy ul Lwóweckiej i w okolicy strzelnica KKS PERKUN w Wieściszowicach - znajdziesz bez problemu, to mała miejscowość. CP spotkasz na wszystkich wymienionych.
Piotr
specnaz1
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 159
Rejestracja: 16 października 2012, 12:37
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica CP Jelenia góra

Post autor: specnaz1 »

Hayclock
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 127
Rejestracja: 28 marca 2015, 07:33
Tematy: 0
Lokalizacja: Wejherowo
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica CP Jelenia góra

Post autor: Hayclock »

Daliśmy radę, Piotr_JG!
Dzięki za wskazówkę, specnaz1

Urlopowe strzelanie odbyło się w Jeżowie Sudeckim. Strzelnica nieco surowa ale ludzie wspaniali: zarówno kierownictwo jak i strzelcy.
W przeciwieństwie do niektórych regionów w Polsce (zdążyłem tu i ówdzie być), gdzie:
jak nie drogo - to nie da się, jak da się - to daleko, jak blisko - to ledwie tolerują cp itd. - muszę przyznać że jestem pod wrażeniem gościnności jeleniogórskiego środowiska strzeleckiego. Pod każdym z telefonów podanych na stronie (info link od specnaza1) znalazłem życzliwą i otwartą osobę skorą do pomocy.

Uprzejmie dziękuję, tak trzymać, Panowie,

pozdrawiam z Wejherowa i do zobaczenia następnym razem (ciągnie na Dolny Śląsk jak wilka do lasu)
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.
W. Shakespeare
bialaskl
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 30 czerwca 2012, 11:57
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica CP Jelenia góra

Post autor: bialaskl »

Witam,
wybieram się w środę od 18 do 25 na urlop do Karpacza i chciałbym go sobie uprzyjemnić strzelaniem z CP. Podane powyżej strzelnice funkcjonują codziennie w jakichś określonych godzinach? Strzelałem tylko na ZKS Warszawa i nie wiem jak funkcjonują inne strzelnice. Mam jeszcze pytanie odnośnie prochu, gdzie można najbliżej w Czechach kupić proch? Może ktoś z Was wybiera się na strzelanie w dniach 18-25.01.17?
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Adresy strzelnic - Informacje”