Mistrzostwa Polski CP

Moderator: Moderatorzy CP

Poprzedni tematNastępny temat
Marek-
Moderator
Moderator

Re: Mistrzostwa Polski CP

Post autor: Marek- »

Jest i będzie zgodne z przepisami.
Reszta do listy pobożnych życzeń.

irek_39
Zarejestrowany użytkownik

Post autor: irek_39 »

Zgodnie z przepisami wyniki mogą być też wyświetlane...
Skoro zawody są organizowane w ramach PZSS, to prawdopodobnie obowiązuje Organizatorów ten dokument:
https://www.pzss.org.pl/assets/files/do ... czne-1.pdf
6.14 POSTĘPOWANIE DOTYCZĄCE OCENY I WYNIKÓW
6.14.1 Biuro Obliczeń musi publikować na tablicy wyników wstępne listy rezultatów najszybciej jak to możliwe po zakończeniu każdej zmiany, części i konkurencji.
6.14.2 Rezultaty końcowe muszą zostać zamieszczone na głównej tablicy wyników po upłynięciu czasu na protesty.
6.14.3 Dystrybucja wyników: Organizator musi zapewnić dustrybucję wstępnych i oficjalnych ostatecznych wyników dla wszystkich osób funkcyjnych, reprezen-tacji uczestniczących oraz mediów. Można to zrobić przez dystrybucję list wyników w formie papierowej lub elektronicznej (patrz 6.6.5.b, Opcja zrówno-ważonego rozwoju).
6.14.4 Po zakończeniu zawodów, biuro ISSF opracowuje Oficjalny Komunikat w wersji elektronicznej, dostępny on-line. Oficjalny Komunikat dla każdych zawodów musi zawierać: a) spis treści; b) stronę potwierdzenia wyników (musi ona być podpisana przez Delegata Technicznego i przewodniczących wszystkich Jury); c) listę wszystkich osób funkcyjnych zawodów...

Przecież ekran może pełnić funkcję tablicy wyników.

Marek-
Moderator
Moderator

No i czego nie zrozumiałeś ?
To powinni na patencie uczyć, a nie na forum.

irek_39

Napisałem, że wyświetlanie wyników podczas zawodów jest zgodne z wytycznymi dot. organizacji zawodów PZSS. Ale czego na patencie powinni uczyć - nie wiem co ma piernik do wiatraka? Widocznie mnie nie nauczyli i dlatego drążę temat :)
Forum jest chyba od dyskutowania?

Marek-
Moderator
Moderator

Żal że nie rozumiesz co sam wklejasz.
Jak kiedyś coś sam zorganizujesz to życie cię nauczy co ma być, a co nie musi.
Teraz tylko narząd roszczeniowy ci się rozrósł.
Nie podoba się, nie musisz brać udziału, jakoś nie zauważyłem obowiązku.

Diabeljar
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Post autor: Diabeljar »

Tak się zastanawiam co będzie jak kiedyś braknie prądu :roll:

irek_39

@Marek Szkoda, że robisz personalne wycieczki w ŻADEN sposób nie odnosząc się do merytorycznych argumentów. Puść focha, tupnij nóżką, napisz, że sam mam zrobić zawody, to będę mógł wyrazić opinię i dodaj, jako wisienkę na torcie jakieś niepowiązane pierdoły o patencie i licencji - słabe to trochę! Chcę brać udział w zawodach, bo bardzo je lubię i wcześniejsze posty napisałem wyłącznie, żeby były jeszcze lepsze niż są, a nie żeby obrażać kogoś lub wchodzić w pyskówki. Napisałem wcześniejszej: "nikt nie neguje ogromu pracy organizacyjnej - wielkie podziękowania za Waszą pracę" i jest to szczere. Natomiast moje posty dotyczyły rozwiązania, które funkcjonuje na innych zawodach z powodzeniem (tak, tych ważniejszych też) i które jest ujęte w regulaminach związkowych.

Marek-
Moderator
Moderator

Jeszcze nie podałeś merytorycznych argumentów, nawet nie zrozumiałeś przepisów, które sam wkleiłeś.
Jedyne do podałeś to listę życzeń.

irek_39

@Marek
Wszedłem z obowiązujące w PZSS "OGÓLNE PRZEPISY TECHNICZNE" ISSF i w dziale POSTĘPOWANIE DOTYCZĄCE OCENY I WYNIKÓW znalazłem "Biuro Obliczeń musi publikować na tablicy wyników wstępne listy rezultatów najszybciej jak to możliwe po zakończeniu każdej zmiany, części i konkurencji." i "Rezultaty końcowe muszą zostać zamieszczone na głównej tablicy wyników po upłynięciu czasu na protesty." - nigdzie nie ma zakazu stosowania ekranów, jako tablicy głównej. Jedynie stwierdzenie najszybciej jak to możliwe jest dyskusyjne.
Proszę wyprowadź mnie z mroków ciemnoty i niewiedzy.

slaw2

Post autor: slaw2 »

Irek - mam prośbę w imieniu swoim i syna . NIE W-K-Ó-W-R-W_I_A_J MARKA BO W TYM ROKU MA JESZCZE JEDNE ZAWODY ZORGANIZOWAĆ NA ALFIE . Oby się nie zraził roszczeniowością tych zawodów . W przeciwieństwie do Ciebie chciałbym trochę postrzelać a nie zajmować się pierdołami . Jak sadzisz że można lepiej to zrób zawody ludzie przyjadą bo są głodni strzelania . Pokaż więc jak można zrobić zawody i tyle .
Jak zrobisz przyjadę na pewno i wiele osób przyjedzie .
Więc zamiast teoretyzować zrób coś oprócz narzekania i pitolenia :piwo:

Marek-
Moderator
Moderator

Czyli reszta to pobożne życzenia, już ci to napisałem.
Będzie zgodnie z przepisami.
Pożytek taki, że w końcu i ty i inni się nauczą obowiązków wynikających z przepisów, powoli ale w końcu zrozumiesz.
Coś kiedyś zrobisz od siebie, będziemy dyskutować, teraz po jednym pobycie na Mistrzostwach Polski to tylko narząd roszczeniowy.

Jędrek_10

Post autor: Jędrek_10 »

———-
wykasowałem swojego posta, bo widzę że tutaj miejsca na spokojną dyskusję nie ma, wielu pisze aby tylko pluć, nie chcę aby ktoś kwalifikował mnie do tego grona, choć zamiary mam czyste.
Ostatnio zmieniony 12 września 2020, 17:14 przez Jędrek_10, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Włodek61

Post autor: Włodek61 »

Jak Ci wszystko jedno to po jakiego poruszasz temat ? Trzeba przy...........olić Markowi ? Dajcie spokój , zacznijcie strzelać tak jak Marek i wtedy pogadamy :-D
chcę wrócić do dawnego hobby .....i tyle :kukaracza:

Jędrek_10

Post autor: Jędrek_10 »

I z czego ty wnosisz że chcę Markowi zaszkodzić? Znamy się z Markim wieki, chyba razem zaczynaliśmy przygodę z CP, nigdy nie mieliśmy nawet najmniejszego konfliktu. Wyraźnie napisałem że chcę wiedzieć z czystej ciekawości, a ty wyjeżdżasz z takim tekstem.

Awatar użytkownika
Włodek61

Post autor: Włodek61 »

Tiaa ... Ciekawość to pierwszy stopień do piekła :-D a poza to co to jest czysta ciekawość ? jest też brudna ? i co to jest ?
Dobra dajmy spokój , dyskusja bez sensu i tyle.
chcę wrócić do dawnego hobby .....i tyle :kukaracza:

Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Terminy zawodów krajowych i międzynarodowych - CP”