Mistrzostwa Polski CP

Moderator: Moderatorzy CP

Poprzedni tematNastępny temat
Awatar użytkownika
Darlon
Zarejestrowany użytkownik

Re: Mistrzostwa Polski CP

Post autor: Darlon »

ja zauważyłem jedynie że na tej strzelnicy na osi 50m dość nietypowo strzela się jakby "w dół". odniosłem wrażenie że przez to że stanowiska były dość wysoko nad ziemią, lufę kierowałem niżej niż zwykle. dla marnego strzelca jak ja to i tak bez różnicy, ale dziwnie mi się tam strzelało. nie powiem żeby źle, ale inaczej a z kilka (naście - ze dwadzieścia) strzelnic już ostrzelałem w życiu
Investarm Hawken .45"
P-H Enfield 1858

slaw2

Post autor: slaw2 »

organizacja faktycznie na najwyższym poziomie, jak zwykle. szkoda, że wyniki do zapomnienia...
Ja strzeliłem na 3 konkurencje- swoje dwa rekordy .W Lamarmorze pierwszy raz miałem karabin w łapach i żle nie było . Młody ustanowił nowy Rekord Polski w Vetterli Orginał 95 pkt .... ale on trenuje a nie narzeka ;laughing: na wyniki .

Awatar użytkownika
jarek1300

Post autor: jarek1300 »

slaw2
święte słowa :wink:
ZKS
Przeżyłem wiele lat i miałem wiele problemów, z których większość nigdy się nie wydarzyła. Mark Twain

Awatar użytkownika
Semen.

Post autor: Semen. »

Hej :101: . Pierwsze zawody w tym roku zaliczyłem. I od razu z górnej półki :one: .
Wielkie uznanie dla Organizatorów i Sponsorów :532: , dzięki którym mogliśmy kolejny raz spotkać się w Starachowicach i spełniać w naszym ulubionym hobby . Strzelnica pachniała jeszcze nowością, automaty do zmiany tarcz, stanowiska losowane, strzały liczone, noooo organizatorzy ME lub MŚ by się nie powstydzili :one: .
Jak to z nowościami, małe "dotarcie" zawsze się przydaje ale wynik na tarczy to raczej efekt naszego przygotowania :wink: a ten rok nie sprzyjał szlifowaniu formy. Miejmy nadzieje, że w przyszłym roku podciągniemy średnią :one: .
Pozdrawiam
LM

Awatar użytkownika
Darlon

slaw, ciekawe jak byś trenował jak byś miał na najbliższą strzelnicę ponad 60 km bo w krakowie nie strzelisz z cp w mieście na 50m a na 100 to już w ogóle zapomnij. plus w Bochni jak nie masz papieru prowadzącego strzelanie albo papieru sportowego to w zasadzie też możesz zapomnieć o strzelaniu. zostaje tylko Jaworzno ale to też ponad godzina drogi w jedną stronę. trening swoją drogą, ale raz że odołowiłem lufę w jednym karabinie i przestał strzelać - sieje po całej tarczy a dwa że w drugim coś się zesr... zepsuło i też sieje pomimo że po strzale niejednokrotnie byłem pewien że nie gorzej niż 9 a tu du**, białe i to koło 4-5
Investarm Hawken .45"
P-H Enfield 1858

Marek-
Moderator
Moderator

Post autor: Marek- »

slaw2 pisze:
07 września 2020, 20:41
organizacja faktycznie na najwyższym poziomie, jak zwykle. szkoda, że wyniki do zapomnienia...
Ja strzeliłem na 3 konkurencje- swoje dwa rekordy .W Lamarmorze pierwszy raz miałem karabin w łapach i żle nie było . Młody ustanowił nowy Rekord Polski w Vetterli Orginał 95 pkt .... ale on trenuje a nie narzeka ;laughing: na wyniki .
No bo młodemu się należy jak nikomu innemu, chce mu się i za kilka lat będzie bardzo dobry jeśli nie odpuści. Strzelił nieoficjalny Rekord Polski, gratulacje, nie przypominam sobie żeby ktoś kiedyś strzelił więcej w konkurencji oryginał.

Drugie gratulacje należą się Zuzi, która drugi rok z rzędu wygrywa konkurencje Minie, pięknie dziewczyna strzela.

Jeszcze raz wszystkim gratuluje i trenujcie, trenujcie i jeszcze raz trenujcie, bo w formie byli niektórzy takiej, że nawet w słupki konstrukcyjne te o metr od osi tarczy w połowie dystansu trafiali, ale to pewnie przez jakieś ukryte wady obiektu czy pokłosie covida 19.
Może będzie trzeba je na różowo wymalować a daszki na tęczowo.

slaw2

kilka lat będzie bardzo dobry jeśli nie odpuści.
To zasługa wielu osób które biorą udział w zawodach i po prostu podpowiadają jak ma trenować i elminować błędy które robi . Bez nich osiąganie takich wyników było by nie możliwe , bo nie wiedzielibyśmy gdzie jeszcze popełniamy błędy, czy jak się zabrać za trening . Tym osobom należą się olbrzymie słowa uznania . Podziękowania dla nich wszystkich których wkład widać w poprawianiu wyników . Bez nich to było by niemożliwe w tak krótkim czasie :piwo: Cóż jak rad udziela ci Mistrz Świata to efekty widać od razu na tarczy ( specjalne podziękowania dla Krzysztofa i Cezarego - chyba tego elementu brakowało w układance aby zrozumieć że praca na spuście jest kluczowa ).
Wielka szkoda że Krzysztof miał awarię karabinu bo pewno też by strzelił w Oryginale na poziomie 95 pkt .
Więc podziękowania dla Was wszystkich , bez których nie było by takiej radości ze strzelania , treningów i osiągniętych rezultatów na zawodach . Do zobaczenia w Warszawie .
ciekawe jak byś trenował jak byś miał na najbliższą strzelnicę ponad 60 km bo w krakowie nie strzelisz z cp w mieście na 50m a na 100 to już w ogóle zapomnij.
Trenuj jak młody do kropki na ścianie wyćwiczysz statykę . Strzelnica nie potrzebna do niczego . Można co dziennie odstrzelać zawody w domu na sucho . Po roku takiego treningu nie ma bata żebyś ponad 90 pkt nie strzelił . Tylko trzeba zapieprzać z karabinem przy ścianie . No i najważniejsze i najtrudniejsze - wygonić lenia z du** :033: jak dla mnie i wielu innych osób to za pewnie nie możliwe :) Ale młodemu się tego lenia udało pogonić .
w Bochni jak nie masz papieru prowadzącego strzelanie
to nie problem Kursy LOK robi Grzesiek S - jak się postarasz i chcesz to bez problemu zrobisz . Jak byś chciał napisz dam Ci nr na Pw .

Awatar użytkownika
Darlon

slaw spoko że chcesz pomóc z papierami. dzięki, ale sytuacja i tak mnie zmusiła do zrobienia patentu/licencji/papieru sport więc jestem w trakcie. kasę to żre póki co okropnie ale odbiegając od tematu - przyszłość cp bez pozwoleń jest raczej niepewna więc wolę sobie to wpisać w pozwolenie później jak już nowa ustawa przyjdzie niż latać na policję i się tłumaczyć.

ja na ten przykład w domu "strzelam" do drzwi lodówki przez całe mieszkanie :-D
Investarm Hawken .45"
P-H Enfield 1858

irek_39

Post autor: irek_39 »

Czy jest gdzieś opublikowany komunikat z wynikami z zawodów? Chciałbym wrzucić je do przedłużenia licencji PZSS ;)

Marek-
Moderator
Moderator

Nasz niezawodny kolega fotograf z Morav Petr dał nam swoje zdjęcia

https://bape60.rajce.idnes.cz/XV_Mistrz ... 5._9._2020

Komunikat będzie na stronie Świtu Starachowice, ich informatyk musi go wkleić.
Mam go też na poczcie, gdyby się przedłużało.

slaw2

Obrazek
To zdjęcie idealnie oddaje piknikową atmosferę zawodów . Pod nieobecność Jerzego wyrasta nowy hedonistyczny konkurent ;laughing:
Obrazek
Gehman 58 też jest czasami za mały jak chłop wielki .
Ale fajna impreza była szkoda że trzeba czekać rok na następną .

jorge

Post autor: jorge »

Jeżeli to, co Mariusz doi z taką lubością to Cohiba Robusto, to owszem, objawił się nowy hedonista :-D :-D :-D Ale wnoszę po banderoli, że to nie Cohiba więc ...
user

Marek-
Moderator
Moderator

Od wczoraj wyniki są na stornie
https://strzelnicaswit.pl/?p=242

Awatar użytkownika
Willie357
Moderator
Moderator

Post autor: Willie357 »

Jorge,wsparłem Mariusza produktem z Dominikany.
CZARNE I NITRO,>30, moturki , G 4x4 Bundeswehr , za młodu kobietki.
TAK dla eutanazji kretynów

Awatar użytkownika
MicromaX

Post autor: MicromaX »

Jaki był powód że nie było wyświetlanych wyników na żywo jak zawsze? Na osi 50m były 2 ekrany.. .

Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Terminy zawodów krajowych i międzynarodowych - CP”