Mistrzostwa Polski CP

Moderator: Moderatorzy CP

Poprzedni tematNastępny temat
Motoguziec
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Re: Mistrzostwa Polski CP

Post autor: Motoguziec »

I ja obiad na piątek poproszę

Marek-
Moderator
Moderator

Post autor: Marek- »

Prosze nie zapomnieć zabrać ze sobą aktualnych licencji zawodniczych PZSS, dotyczy to oczywiście tych którzy je posiadają i chcą być klasyfikowani w komunikacie PZSS.

slaw2
Zarejestrowany użytkownik

Post autor: slaw2 »

No i przyjechaliśmy .Obiekt niesamowity , dobra organizacja i miłe towarzystwo .
Jak zwykle okazało się że strzelanie nie polega wyłącznie na strzelaniu :one: . Tradycyjnie atmosfera za***ista . Pozdrawiamy wszystkich i do zobaczenia w Warszawie :one: Najlepsze są wieczorne rozmowy o meteorytach kamiennych :piwo: Dzięki Krzysztof za wykłady i porady jak trenować jak strzelać i co jest tak naprawdę ważne .

Ps. No i w domu się dowiedziałem dlaczego młody tak dobrze strzelił to Vetterli - On po prostu chciał mieć choć jeden Rekord Polski :502: Panowie Jak jest z tymi rekordami bo młody mnie ciągle bałamuci żebym zapytał ?
Specjalne podziękowania też dla Darka za trzymanie kciuków od młodego . Okazuje się że Darek przynosi szczęście i w jego obecności młody potrafi wycisnąć naprawdę dużo :piwo: .

Jeszcze raz pozdrawiamy wszystkich i do zobaczenia .

Hubzal
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Post autor: Hubzal »

Czy gdzieś w sieci zostały opublikowane wyniki?

nosu

Post autor: nosu »

Byłem strzeliłem , wygrałem jak wszyscy tam obecni.
Praca osób zaangażowanych w te zawody była poważna i bardzo im dziękuję (patrzę na nich i są bardziej cierpliwi i wyrozumiali niż ja).

Teraz najważniejsze

Dziękuję Wszystkim Darczyńcom prezentu z okazji Abrahama :-D myślę że jest to moja pierwsza pięćdziesiątka i w optymistycznym wariancie zakładam że będą jeszcze co najmniej dwie ... dziękuję bardzo Wszystkim i w pas się kłaniam.

to pisałem ja Andrzej Nosek

Motoguziec
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Post autor: Motoguziec »

Moje pierwsze mistrzostwa Polski w czarnym prochu i jestem pod wrażeniem organizacji całej imprezy, wielki szacunek dla organizatorów , a i jedzenie było palce lizać :-D

Awatar użytkownika
jarek1300

Post autor: jarek1300 »

Zwracam się do organizatorów sędziów i młodzieży z Klubu KS Świt ;) z serdecznymi podziękowaniami za trud pracy, który włożyli w przygotowanie MP CP 2020.
Zawody odbyły się na terenie pięknie wyremontowanej strzelnicy w doskonałych warunkach.
Atmosfera zawodów i doskonałe towarzystwo, które zbiera się tam bezcenne.
KS Świt to jedno z tych miejsc, do których wracam z dużą przyjemnością cudowni ludzie, strzelcy i pracownicy strzelnicy z Karolem na czele powoduje że dla mnie jest to miejsce wyjątkowe.
Marku dziękuję za twój czas i zaangażowanie, dla mnie jesteś Gość :piwo:
ZKS
Przeżyłem wiele lat i miałem wiele problemów, z których większość nigdy się nie wydarzyła. Mark Twain

Awatar użytkownika
kozichwost

Post autor: kozichwost »

I ja tam byłem miód i wino .... Jedną konkurencję strzeliłem. Dziękuję za atmosferę, za lożę szyderów, za organizację i zaangażowanie organizatorów. Było fajnie....
Przepraszam - pan tu nie stał

Marek-
Moderator
Moderator

Trochę zdjęć z Mistrzostw Polski i screny wyników na szybko.

https://photos.app.goo.gl/8zX28YXnkGFfpeHLA

Telesfor

Post autor: Telesfor »

..
Ostatnio zmieniony 07 września 2020, 08:49 przez Telesfor, łącznie zmieniany 1 raz.

Moryc

Post autor: Moryc »

Nie hula...

Awatar użytkownika
Maykito

Post autor: Maykito »

Ja również doceniam i bardzo dziękuję Organizatorom za wysiłek i zaangażowanie włożone w oragnizację kolejnych Mistrzostw Polski. Świetna atmosfera, pogoda jak na zamówienie, motywujące wyniki. Wstępnie rezerwuję już termin na za rok :-D Pozdrowienia i gratulacje dla Zwycięzców oraz Wszystkich Uczestników.
Buying a rifle is like getting married, better to do it right the first time.

Marek-
Moderator
Moderator

Sprawdźcie teraz link, zrobiłem drugi album.

Awatar użytkownika
Darlon

Post autor: Darlon »

chyba widać w wynikach momentami rezultaty korony bo od kilku wyjazdów zauważam ogólne pogorszenie wyników u ogółu, no może poza weteranami jak Marek, Petr czy Darek :-D pierwsza dziesiątka vetterli R w 85 pkt to jak na te zawody rzeczywiście mało. w zeszłym roku z takim wynikiem miałem 16 miejsce a na dziesiątkę trzeba było przebić 90. nawet w Czechach było widać spadek wyników. organizacja faktycznie na najwyższym poziomie, jak zwykle. szkoda, że wyniki do zapomnienia...
Investarm Hawken .45"
P-H Enfield 1858

Zbigniew Rybka

Post autor: Zbigniew Rybka »

To chyba nie tylko koronawirus, tylko warunki na strzelnicy na tyle zmieniły się w stosunku do lat poprzednich, że trudno było nie tylko trafiać dziesiątki, ale w ogóle trafić na tarczę... :) . Za swoje wyniki oczywiście winię wyłącznie siebie. A na poważnie - pomalowanie zadaszenia tarcz na osi 50m od spodu na biało znacznie poprawiłoby widoczność, z tego widać, że nie pomyślano o strzelaniu CP. Następnym razem poćwiczę przed Mistrzostwami strzelanie do jasnobrązowych tarcz. Za to nie mam żadnych zastrzeżeń do organizacji, sędziowania, atmosfery, jedzenia, spania a zwłaszcza TOWARZYSTWA - w końcu po to tam przyjechałem!
W. Moore .36 Bondini, C. Moore Pedersoli .46 skałka, Colt Army 1860 Pietta, Mortimer .36 Bondini, Alamo Rifle .50 skałka, Walther CPM 1, FWB C60.

Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Terminy zawodów krajowych i międzynarodowych - CP”